Şimdi Ara

Rise of the Tomb Raider (2015) [ANA KONU] (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.000
Cevap
10
Favori
28.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar tomb raider i torrenten indirdim ancak ROTTR.Exe ye tıkladığım halde oyunu kurmuyor. Dosya çalıştır
    penceresi açılıyor o kadar sonrası yok pc'im 64 bit zaten.a ayrıca yönetici olarak çalıştırda denedim sonuç aynı bir türlü kuramadım oyunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: tezayak

Arkadaşlar tomb raider i torrenten indirdim ancak ROTTR.Exe ye tıkladığım halde oyunu kurmuyor. Dosya çalıştır
    penceresi açılıyor o kadar sonrası yok pc'im 64 bit zaten.a ayrıca yönetici olarak çalıştırda denedim sonuç aynı bir türlü kuramadım oyunu

Korsan olarak oynanmıyor maalesef. Steam indirimlerini bekleyebilirsin. Şimdilik çözüm bu olarak görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunun çıkışından bu yana kayda değer bir performans artışı oldu mu ? ilk çıktığında almıştım performans yüzünden iade etmişti şimdi yaz indirimlerinde just cause 3 ile olan paket baya ucuzlayacaktır almayı düşünüyorum
  • Herkese iyi geceler:

Bu oyun hakkında birkaç soru sormak istiyorum:

1- Bilgisayarımın sistem özellikleri:

işlemci: intel i5 2410m 2.3 ghz

ekran kartı: nvidia gt540m

ram: 4 gb

ssd: yok

oyunun çalışma ihtimali varmıdır? düşük ayarda kaç fps alırım.

2- steam yaz indiriminde bu oyuna da indirim olur mu? olursa tahmini ne kadar iner?

3- steam de bir kişi indirince paylaşımla başkasıda oynayabiliyormu? arkadaşla beraber para birleştirip almayı düşünüyoruz. bir oyun alıp ikimiz de oynayabilirmiyiz. yoksa ayrı ayrı mı almamız lazım.

ve son olarak oyunu almama değer mi? sistem biraz sıkıntı gibi kararsız kaldım. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ınfiniti red bull racing

Herkese iyi geceler:

Bu oyun hakkında birkaç soru sormak istiyorum:

1- Bilgisayarımın sistem özellikleri:

işlemci: intel i5 2410m 2.3 ghz

ekran kartı: nvidia gt540m

ram: 4 gb

ssd: yok

oyunun çalışma ihtimali varmıdır? düşük ayarda kaç fps alırım.

2- steam yaz indiriminde bu oyuna da indirim olur mu? olursa tahmini ne kadar iner?

3- steam de bir kişi indirince paylaşımla başkasıda oynayabiliyormu? arkadaşla beraber para birleştirip almayı düşünüyoruz. bir oyun alıp ikimiz de oynayabilirmiyiz. yoksa ayrı ayrı mı almamız lazım.

ve son olarak oyunu almama değer mi? sistem biraz sıkıntı gibi kararsız kaldım. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

1-zorlanabilir pc.gt 540m dusuk bir kart.lowda 30 fps verebilir diye dusunuyorum
    2-evet girer 65 tlye dusmustu.belki yuzde 50 gorur
    3-paylasim yapip ikinizde oynarsiniz
    4-oyun guzel fakat bence o ekran kartina fazla gelir tam zevk alamassin

• Uzun süredir oynamayı düşünüyordum. Bugün dlc ler dahil olarak kinguinden aldım. Umarım iyi bir performans elde edebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cloud35

Uzun süredir oynamayı düşünüyordum. Bugün dlc ler dahil olarak kinguinden aldım. Umarım iyi bir performans elde edebilirim.

Bende almayı düşünüyorum, ne kadara geldi hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steam indirimi bekleyin.

• Steam den almayı düşünüyorum nasıl verilen parayı hak eden bir oyunmudur ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BooMANx -- 21 Haziran 2016; 16:02:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BooMANx

Steam den almayı düşünüyorum nasıl verilen parayı hak eden bir oyunmudur ?

Steam indirimlerinde alınır. İndirimlerin tarihi belliyken 90TL vermeye gerek yok. İlk oyunu oynamadıysanız önce ilk oyunu oynayın
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt
    Ben dlc lerle birlikte aldığım için 115 tl ye geldi. Steam de 90 tl ye sadece oyun satılıyor. Arkadaşların dediği gibi daha ucuza getirmek isterseniz steam indirimlerini bekleyebilirsiniz. Oyun güzel stabil performans sorunu yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cloud35 -- 21 Haziran 2016; 17:42:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firienholt

quote:

Orijinalden alıntı: BooMANx

Steam den almayı düşünüyorum nasıl verilen parayı hak eden bir oyunmudur ?

Steam indirimlerinde alınır. İndirimlerin tarihi belliyken 90TL vermeye gerek yok. İlk oyunu oynamadıysanız önce ilk oyunu oynayın

Teşekkürler cevap için ilk oyunu oynamıştım indirimleri bekliyeceğim o halde
  • Kaç tane DLC si oldu oyunun arkadaşlar?
  • oyunda Pure Hair kullanmadığımızda özellikle açık alanlarda Lara nın saçlar devamlı dalgalanıyor bu sorun neden çözülmemiş halen
  • Merhaba. Oyunu merak ediyorum ama ilk oyunu oynamadim pek sadece az baktim kapattim. Sanki ikincisi daha guzel gibi geldi.

Steam indirimi guzel gelirse almak istiyorum. Nedersiniz ?

İmzadaki sistemde hangi ayarlarda oynarim ?

• Daha önce oyunun stabil çalıştığını söylemiştim fakat biraz aceleci davranmışım sanırım. Soviet installation bölümüne gelindiğinde fps anlamsızca düşüyor. Oyunu high presetinde oynuyorum ve 45-55 fps arası alıyorum fakat Soviet installation bölümüne gelindiğinde iş değişiyor ve birden fps 30 lara kadar düşüyor. Burada vsyn yi açarsam fps nin 45-50 lere çıktığına da denk geldiğim oldu (tam tersi olması gerekirken). Oyunun çıkışının üzerinden bu kadar zaman geçmesine rağmen hala optimizasyon sorununun devam ediyor olması kötü olmuş. Yabancı forumlarda da sürekli bu sorundan bahsedilmiş. Bu bölüme bazı ayarları kısarak devam etmek zorunda kaldım. Kısacası bazı bölümlerde düşük performansla karşılaşabilirsini. Bu arada DX12 desteği ile oynarsanız performans olarak katkısı 4-5 fps oluyor. Bunun haricinde oyun zevkli.
  • cloud35 kullanıcısına yanıt
    Bir ara hatırlıyorum da dx12 ile performans artışını bırak performans ďüşmesi olmuştu. Üst seviye kartlarda bile bahsetiğiniz bölüm o halde idi. En ilgimi çekeni ise üst seviye textrue için 8gb ramli ekran kartı istemesi.

• DX12 Very High

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 55musa16 -- 22 Haziran 2016; 16:29:12 >
  • MERHABA ARKADAŞLAR STEAM YAZ İDİRİMİNDE RISE OF THE TOMB RAIDER ALMAYI PLANLIYORUM UZUN ZAMANDIR BEKLEDİĞİM BİR OYUN ANCAK PC DE OYNAYABİLİRMİYİM BİRAZ KAYGILARIM VAR CEVAPLAR İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKURLER SİSTEMİM ŞOYLE;
    İNTEL CORE İ7 4712MQ CPU 2.30 GHZ
    NVIDIA GEFORCE GT 840 M EKRAN KARTI
    8 GB RAM
    SİZCE BU SISTEMLEN DÜŞÜK AYARDA OLSA OYNAYABİLİRMİYİM TOMB RAIDER HAYRANIYIM OYNAYAMAZSAM ÜZÜCÜ OLCAK :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: utku0107

MERHABA ARKADAŞLAR STEAM YAZ İDİRİMİNDE RISE OF THE TOMB RAIDER ALMAYI PLANLIYORUM UZUN ZAMANDIR BEKLEDİĞİM BİR OYUN ANCAK PC DE OYNAYABİLİRMİYİM BİRAZ KAYGILARIM VAR CEVAPLAR İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKURLER SİSTEMİM ŞOYLE;
    İNTEL CORE İ7 4712MQ CPU 2.30 GHZ
    NVIDIA GEFORCE GT 840 M EKRAN KARTI
    8 GB RAM
    SİZCE BU SISTEMLEN DÜŞÜK AYARDA OLSA OYNAYABİLİRMİYİM TOMB RAIDER HAYRANIYIM OYNAYAMAZSAM ÜZÜCÜ OLCAK :(

Bence oynarsin ama net bilmiyorim

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.