Şimdi Ara

South Park Fan Club (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.536
Cevap
6
Favori
81.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekle hocam.
  • oyun dizi gidiyoruz
  • çok severim tüm bölümlerini bitirdim
  • Ekle kardes

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benide ekle dostum.
  • Eric cartman forever
  • Beyler 100 mb internet var fakat katta 76 kb ile çekiyor.Tüm sezonları indirip arşiv yapacağım.

Sağlam güvenilir yüksek kalitede var mı zorront ?
  • Şuan izliyorum iyi gidiyor gece gece
  • Hortlatalım beni de ekleyın gruba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Discovery Showcase'de South Park ile ilgili bir video izlemiştim.Gerçekten çok krmaşık ve çok zor.Yapımcı ekip çok az uyuyor çünkü haftada 30dk'lik bir bölüm yapmaları gerekiyor.Gelişmiş grafik motorları kullanıyorlar.2D falan demeyin adamlar 1 ayda diğer firmaların 6-7 ayda yetiştirdiği şeyi yapıyor.
    Şuan Stick Of Truth'u oynuyorum ve hayatımda oynadığım en iyi oyunlardan.
  • Arkadaşlar, tüm sezonu indirebileceğim .orrent linki verebilir misiniz? Oyununu oynadım ben direkt bayağı sardı :)) şimdi dizisine başlamak istiyorum. Türkçe ya da ingilizce altyazılı olursa çok iyi olur. Yardım edecek var mı lütfen?
  • ya beyler ben bütün bölümleri izledim. geçen ay bitirdim diziyi. dizimagle başlamıştım sonra o kapandı bu kapandı falan derken en son hangi sitede izlediğimi hatırlamıyorum. önerebileceeğiniz sağlam bir site var mı baştan başlamak için ?

bir de 11 eylül olayları bölümü vardı 10.sezon 9.bölüm. onu yeniden izlemek istiyorum ama nereye baktımsa o bölümü bulamadım. bi yardım edin kardeşinize
  • Ekle dostum
  • Ekle hocam, tüm bölümleri 2 kez izlemişimdir
  • tüm sezonları indirdim ama uygun türkce altyazı bulamıyorum. nereden izleyeyim yada indireyim gerçi ingilizcesi de pek ağır gelmedi bendekilerde direk gömülü ingilizce altyazı da var ama bilemedim gene bi sorayım dedim.
  • türkçe altyazılı olarak izleyebileceğim sağlam bir site yok mu?
  • Ekleyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 18x1 çıktı ama altyazı çıkmadı
  • efsana diziyi
    nasıl izlemedeim anlamıyorum
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.