Şimdi Ara

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel (484. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.755
Cevap
96
Favori
365.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • OTA yoluyla banada geldi arkadaşlar indiriyorum bakalım ne olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baalzebuub

quote:

Orijinalden alıntı: aykt41

quote:

quote:

M5'in üretimi durmuş diye duydum doğruluk payı nedir bilgisi olan var mı?

Sony Telekomünikasyon ile ilgili yapı birimini kısa bi süreliğine kapattığını açıkladı yaklaşık 1,5-2 ay önce ve o gün itibariyle tüm Z-C-M-E... serilerini durdurduğunu ve sadece X serisiyle devam edeceğini açıkladı. Bunun yanında Japonya da ki sensör ver lens üretim fabrikasını da kapatınca Sony iflas mı edecek gibi sorular gündeme gelmişti. Sony de buna stokların bi süre için yeterli olacağını bundan dolayı üretimi kısa süreliğine durduğunu açıkladı.
    Yani Sony M serisine devam etmeyecek gibi görünüyor. yazılımsal destekte Android camiasının Apple derler Sony e ama M6 Çıkmayacaktır %99 ihtimalle

Desene o zaman biz M5'in değişim için bayağa bir bekleriz Gelmez bizim telefon artık

Hocam sanki siparişle üretiliyo bu telefon sizde yani mutlaka stoklarında vardır merak etmeyin

Bir iki tane arkadaşım 2 aydır sıfır cihaz bekliyor gelseydi onlara gelirdi herhalde
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sony Telekomünikasyon ile ilgili yapı birimini kısa bi süreliğine kapattığını açıkladı yaklaşık 1,5-2 ay önce ve o gün itibariyle tüm Z-C-M-E... serilerini durdurduğunu ve sadece X serisiyle devam edeceğini açıkladı. Bunun yanında Japonya da ki sensör ver lens üretim fabrikasını da kapatınca Sony iflas mı edecek gibi sorular gündeme gelmişti. Sony de buna stokların bi süre için yeterli olacağını bundan dolayı üretimi kısa süreliğine durduğunu açıkladı.
    Yani Sony M serisine devam etmeyecek gibi görünüyor. yazılımsal destekte Android camiasının Apple derler Sony e ama M6 Çıkmayacaktır %99 ihtimalle

Desene o zaman biz M5'in değişim için bayağa bir bekleriz Gelmez bizim telefon artık

Hocam sanki siparişle üretiliyo bu telefon sizde yani mutlaka stoklarında vardır merak etmeyin

Bir iki tane arkadaşım 2 aydır sıfır cihaz bekliyor gelseydi onlara gelirdi herhalde

20 iş gününü geçtikten sonra hakem heyetine başvuru hakkınız doğuyor yasal olarak 2 ay çok uzun bir süre
    itiraz etseydinz belki de şimdiye telefon ücretini almıştınız ...
  • Sony nin F8331 kodlu Xperia Xr ın özelliklerine bi bakın Revize edilmiş Qualcomm lu M5 Değil mi
    Bu mesaja eklenen görseller:

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baalzebuub -- 28 Temmuz 2016; 16:43:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spysoul

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

20 iş gününü geçtikten sonra hakem heyetine başvuru hakkınız doğuyor yasal olarak 2 ay çok uzun bir süre
    itiraz etseydinz belki de şimdiye telefon ücretini almıştınız ...

şuan benim daha 10 gün oldu garantiye gireli cihaz 20 gün dolsun arayacam kvk ile Sony'i diyecem yasal süreç bitti telefon hala yok baktım olumlu bir dönüş alamıyorum direk Tüketici Hakları mahkemesine gidiyorum zaten
  • arkadaşlar 6.0 a güncelleme yaptım biraz önce, yapmaz olaydım. Güncellemeyi yükleyip uygulamaları optimize etti telefon. Sonra kendi kendine kapandı. Mavi açılış ekranında kaldı, uygulama optimize ediliyor diyor sürekli kapatıp açıyor kendini telefon mavi ekranda kalıyor. Hiçbir şekilde müdahale edemiyorum, ne yapabilirim acil yardım edin lütfen.
  • Alternatif olarak Htc one A9 da iyi görünüyor şuan hp de 1500 tl tasarımı ve özellikleri gayet iyi fakat tabi kamera konusunda m5 ile yarışamaz alternatif olarak karşılaştırabilirsiniz ;).

@tuncaypo bu bir sorun değil LTE 4G yada 4.5G ile aynı anlama gelir.LTE bu teknolojinin gerçek adıdır.Bazı markalar operatörlerle anlaşıp reklamlardaki gibi kullanıcıyı etkilemek için 4.5G diye lanse edilmiştir ,Türkiye'de.Bu yüzden bazı telefonlarda 4.5G yazar bazılarında yazmaz.Hepsi aynı şey bir farkı yok.
  • https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1094849640606654&id=397108067047485

Bir bakın...

• Yükledim ota ile çok güzel arayüz yenilikler hız stabilite pil fln baya değişmiş yeni tel almış gibi oldum

• Lanet olsun bu M5 i aldığım güne
    Verdiğim her kuruş haram zıkkım olsun

Şimdide güncelleme sonrası sd kart okuma hatası çıktı,
    Çalışan runtastic programı çalışmaz oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: unknown_123

Hocam aklımı okudunuz benim kamerada aynen böyle. Yakına odaklanırken net görüntü yakalıyo ama ekrana gene bulanık netleme geliyo. Ben kamerayıda değiştirttim ama hala aynı. Mağazada bi M5 bulup deneyeceğim onlarda nasıl diye.

Kamera öyle arkadaşlar yapacak bişey yok yakın cekimlerde özellikle belli oluyor. Telefonun netleme ye ilgili sıkıntısı şu. Sadece bir noktaya netliyor. O nokta net an cok fotoğrafın genelinde alan derinliği gibi bulaniklasma oluyor. Bu yazilimsal bir durum ancak custom rom olmadığından yapabilecek bisey yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: egeliim

Ozaman garantiyede göndersemde sonuç değişmicektir.olmadı müşteri hizmetlerini arar bilgialırım. Spysoulun dediğinide yapıcam google yada başka kamera programları denicem

Bi ornek fotoğraf atar mısın?

• arizaeren A kullanıcısına yanıt
    Fotoyu bu linke yükledim.
    http://i.hizliresim.com/kvNYkm.jpg

• Güncellemeyi yaptığımda yeni yazılım sürümü yüklenemedi lütfen tekrar deneyin diyor. Ne yapmalıyım?
  • arkadaslar merhaba, is arkadasimin m5 i var. dun aksam guncelleme gelmis sarj %60larda imis indirmis ve kurulumu baslatmis. 1-2 saat sonra telefona bakmis ve ekranda " Maalesef com.android.phone işlemi durdu." hatasi varmis.

Telefon artik sebeke almiyor. Sadece bu hatayi verip duruyor. Ne yapabiliriz?

• egeliim E kullanıcısına yanıt
    Hocam bu da M5...
    Bilginize...★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel
  • fuatturkrap F kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

OTA mı yüklemişti acaba?
    OTA'nın hatalı olduğu söyleniyor.
    https://m.facebook.com/...6654&id=397108067047485
    Ben ilk çıktığında Companion üzerinden yükledim. Böyle bir hatayla karşılaşmadım.
    PC'ye bağlayıp ONARarak ardından format ve temiz sistem kurulumu belki çözebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1E024AB1A -- 29 Temmuz 2016; 9:05:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egeliim

Fotoyu bu linke yükledim.
    http://i.hizliresim.com/kvNYkm.jpg

sizinki gibi kamera odaklaması yaptım orjinal kamera uygulaması ile benzer sonuç aldım sonra google playden indirdiğim diğer kamera uygulamasını denedim ve sonuç daha farklı oldu.
    lakin fark olarak ben class10 sdxc kart kullanıyorum ve kayıtları ona yapıyor belki bundan kaynaklı olabilir hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

arkadaslar merhaba, is arkadasimin m5 i var. dun aksam guncelleme gelmis sarj %60larda imis indirmis ve kurulumu baslatmis. 1-2 saat sonra telefona bakmis ve ekranda " Maalesef com.android.phone işlemi durdu." hatasi varmis.

Telefon artik sebeke almiyor. Sadece bu hatayi verip duruyor. Ne yapabiliriz?

Aynı hatayı bende aldım ayarlardan fabrika ayarlarına dönsün sorunu öyle çözdüm

• M5 lerde daha doğrusu xperia serisinde sanırım tuş kombinasyonlarıyla formatlama olmuyor değil mi? İlla ya ayarlardan fabrika ayarlarına döndürücez yada pc üzerinden yapacağız değil mi? Bide sd kart ve sim kartın yanında bi sarı tuş vardı buna uzun basınca 10 saniye kadar formatlıyormuş kendini öyle duymuştum aslı varmı?

• 
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.