Şimdi Ara

Burdur 58. Piyade Eğitim Alay Komutanlığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
677
Cevap
19
Favori
402.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tertipler buraya toplanalım ben salı günü öğlen burdurdayım teslim olurum

• ben salı öğleden sonra 13.30 gibi teslim olmuş olurum sabah burdurdayım

Aziz Topaloğlu 1982 Malatya
  • salı günü öğlen 2 gibi burdur da olacağım bende.ankara dan geliyorum.kamil koç salı sabah 8 arabasındayım....

Hüseyin Berkan AKSAKAL 1984 ANKARA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wxw06 -- 9 Aralık 2006; 11:01:47 >
  • Slm Tertipler ,

Timur İstanbul 28

Yararlı bir site,http://www.baliandbaliworks.com/burdur97/bilgi_burdur.html ,eski tertiplerden bir arkadaş hazırlamış.
  • aksaray Erhan salı günü ordayısss eklemeyen varsa listeye djerhansengul@hotmail.com ordan dağıtım yapıyorusss tertipler
  • http://super1600.blogcu.com/1039190/ beyler bakın buraya bizim kaderimiz hafiften kıbrıs gibi gözüküyooo
  • ismail avşar istanbul dayım az sonra bilet almaya gideceğim salı öğlen vakti buluşalım ve hep beraber teslim olalım... ne dersiniz... ya da orada da buluruz birbirimizi
  • Tertipler,
    Mahmut 24 istanbul
    salı günü saat 4:59 da teslim alacam burdurda görüşmek üzere
  • |͇̿C͇̿¤̿ ͇̿|//Piyade Er// - 58.Piyade.Eğtm.Alay.Komutanlığı/BURDUR

DEVRELER HEPİNİZE SAĞ SALİM HAYIRLI TEZKERELER . .

][ BURDUR ][

Telefon Kodu : 248
    Trafik Kodu : 15
    LINK :http://www.burdur.gov.tr/

BILGI : Değerli develerim , salı sabahı birliğe teslim olmanızı tavsiye ederim ,akşama bırakmayın .

Burdur Piyade.Eğtm.Alay.Komutanlığı Bedelli askerliğin yapıldığı tek birlik . Özel bir durum söz konusu . Tesisler gayet güzel . Yemin töreni için gelecek olursa aileniz arkadaşlarınız oteller gayet güzel ve bu mevsim kar tatili gayet güzel olur .. yılbaşı bayram bir arada :)

• tertipler bende 58.piyade eğitim alayı burdurdayım ankaradan salı sabahı 8 de kamil kocl'a gidiyorum toplanıp gidelim AYTUĞ...
  • Bu arada Kocaeli Üniversitesi İİBF İşletme 2006 Mezunuyum tanışalım tertipler
  • selam tertiplerim
    ktu elk. elktronik müh.
    bende 58. piyade eğitim alay komutanlıgı burdura gidiyorm. salı sabahı orda olmayı düşünüyorum biraz şehri gezdikten sonra öğle vakti teslim olmayı düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gripin518 -- 6 Eylül 2007; 21:31:45 >
  • herkes yakasına kırmızı karanfil taksın nizamiye girişinde birbirinizi çok daha kolay tanırsınız ......DH piyadebirliği

herkeze hayırlı tezkereler arkadaşlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: cubbayb

tertipler bende 58.piyade eğitim alayı burdurdayım ankaradan salı sabahı 8 de kamil kocl'a gidiyorum toplanıp gidelim AYTUĞ...

BİZ DE pazartesi istanbul dan yola çıkıyoruz... iki kişiyiz orada buluşuruz inşaallah diyecem ama nasıl. telefon falan getirmiyorum ben...
  • beyler biz acemilikten sonra kesin kıbrısa mı gidiyoruz? bi bilgisi olan var mı?
  • bende 309'um :) benim torunlar (311) yolunuzu gözlüyor arkadaşlar... Güle güle gidin güle güle gelin. Hayırlı teskereler şimdiden.
  • BEYLER MSN ADRESLERİNİZİ YAZIN BURAYA BULUŞMA YAPICAZ BURDURDA.........
  • Arkdaşlar şimdi herkES adını yazıyo bizim tertiplerden oraya gidecek olanlar orada eğer buluşamassak her yerde donanım haber muhabbetini yayıcas bu sayede arkadaşları bulduk dicess donanım haberci varmı diye sorucas o şekilde ulaşmaya çalışcas birbirimize 30 kişiyizz abiii koca memlekette bulduk birbirimi oradamı bulamıcass isimleri yazıyorummm daha sonra ismini veren yazan arkadaşlar listeyi update edip yazıyolar kağıda son güne kadar

ERHAN ŞENGÜL
    ALP SIRADAĞLI
    aziz topaloğlu 1982 malatya
    GÖKHAN AŞIK
    AYTUĞ SARAÇ
    selcuk eser
    ESAT MAHMUT GÜRÜN
    BERKAN AKSAKAL--ANKARA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhanerhanerhan -- 10 Aralık 2006; 0:32:06 >
  • burdur da hangi banka var bilen var mı?

ismail avşar 82 istanbul
  • istanbulllllu tertip kamil koç sefer no 439809'de buluşalım ... pztesi gecesi
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.