Şimdi Ara

Burdur 58. Piyade Eğitim Alay Komutanlığı (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
677
Cevap
19
Favori
402.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burdur 4 tertip gidecekelr için zoğuk yönünden bayağı zorlu geçiyor.Ulaştırma olarak gidiliyor fakat ulaştırma dersi verilmiyor.Bol bol tek er muharebe ve spor vardı hiç yoktan bizde öyleydi 2011 kasımda gitmiştim bende %45 50 si felan doğuya gönderiyor.Ş 97
  • saol arkadaşım bide en çok güneydoğunun nerelerine göderiyo onu yazarsan çok sevinirim şimdiden teşekkürler...
  • Ben 90/1 gitmiştim, Diyarbakır/Lice/Tapantepe ye gönderildim, herkezin hakkında hayırlısı. Gittiğiniz yer değil oradaki arkadaş ve komutanlarınızın hayırlısını versinler.
  • yok mu hiç burdur, oradan edirne karağaç ? özelden yazarsanız tanıyalım
  • Benim acemilik burdur topçu olarak, sonrasında Babaeski... nasıldır acaba.
  • Kuvveti Kara Kuvvetleri Komutanlığı
    Sınıfı İKMAL
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 3'üncü P. Eğt. Tug. 58'inci P. Eğt. A. K.lığı
    BURDUR
    İlk Katılışını Yapacağı Tarih 12.12.2012
    Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri 54'üncü Mknz. P. Tug. Loj. Des. K.lığı Shr. Hiz. Bl. K.lığı
    EDİRNE
  • Sınıf : Piyade
    Statüsü : Kısa Dönem Er
    Acemilik : 3'üncü P. Eğt. Tug. 58'inci P. Eğt. A. K.lığı / BURDUR

Usta Birliği: 55'inci Mknz. P. Tug. 5'inci Hd. Tb. 3'üncü Hd. Bl. K.lığı / ŞERİFÇAVUŞ KIRKLARELİ
  • Arkadaşlar acemilikte nasıldır burdur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cem

Arkadaşlar acemilikte nasıldır burdur.

Evet nasıldır gidenler biraz bahsetse hiç fena olmaz. şimdiden teşekkürler...
    Sınıfı MUHABERE
    Statüsü Kısa Dönem Er
    İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 3'üncü P. Eğt. Tug. 58'inci P. Eğt. A. K.lığı BURDUR
    Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri 54'üncü Mknz. P. Tug. MEBS Bl. K.lığı EDİRNE

Benim gibi İstanbuldan burdur yapacak olan arkadaş varmı?
    Sınıfı PİYADE
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 3'üncü P. Eğt. Tug. 58'inci P. Eğt. A. K.lığı
    BURDUR
    Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri KTBK KTKA 2'nci Mknz. P. Tb. Muh. Des. Bl. K.lığı
    KIBRIS
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaNaLFaci@

Sınıf : Piyade

Usta Birliği: 55'inci Mknz. P. Tug. 5'inci Hd. Tb. 3'üncü Hd. Bl. K.lığı / ŞERİFÇAVUŞ KIRKLARELİ

Dostum acemi-usta aynı yerdeyiz ;) Ben pamukkale ile saat 22:00 gibi ist/dudulludan biniyorum...
  • Kara Kuvvetleri Komutanlığı
    Sınıfı İSTİHKAM
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    BURDUR
    Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri 55'inci Mknz. P. Tug. K. Yrd. Kışla Hiz. Tk. K.lığı
    KIRKLARELİ
  • İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 3'üncü P. Eğt. Tug. 58'inci P. Eğt. A. K.lığı
    BURDUR

Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri 55'inci Mknz. P. Tug. K. Yrd. Top. Tb. K.lığı
    KIRKLARELİ

Yarışmaya İstanbul'dan katılıyorum :)
  • Yanınızda getirdiğiniz paranızı emanet maksadıyla kimseye vermeyiniz. Kışla içerisinde nakit para ile alışveriş yapılmamaktadır. Kantinlerden yapılan alışverişlerde Ziraat Bankası Akıllı Kartı kullanılmaktadır. Adınıza hazırlanmış akıllı kart kayıt kabul sırasında size teslim edilecektir.

Nakit alış-veriş yokmuş beyler, iyiymiş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr.psychopath

quote:

Orijinalden alıntı: SaNaLFaci@

Sınıf : Piyade

Dostum acemi-usta aynı yerdeyiz ;) Ben pamukkale ile saat 22:00 gibi ist/dudulludan biniyorum...

selamlar herkese..
    benim de nilüferden bilet aynı saatte, başka arkadaşlar da varsa buluşup beraber gidelim derim
  • 3'üncü P. Eğt. Tug. 58'inci P. Eğt. A. K.lığı
    BURDUR

5'inci Kor. Hv. Svn. Tb. 2'nci 35 mm Oer. Hv. Svn. Bt. K.lığı
    ÇORLU TEKİRDAĞ

Bende istanbuldan yola çıkacağım ama nasıl gideceğime henüz karar vermedim hava mı kara mı duruma göre belirleyeceğiz. Herkese hayırlı teskereler orda görüşürüz :))
  • İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 3'üncü P. Eğt. Tug. 58'inci P. Eğt. A. K.lığı BURDUR

Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri 54'üncü Mknz. P. Tug. Loj. Des. K.lığı Bkm. Brl. 2'nci Bkm. Bl. K.lığı SÜLOĞLU EDİRNE

• hayırlı tezkereler herkese =)
    BURDUR
    Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri 5'inci Kor. İs. A. Köp. Tb. 2'nci Şerit Köp. Bl. K.lığı
    KIRKLARELİ

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flying Dutchman

İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 3'üncü P. Eğt. Tug. 58'inci P. Eğt. A. K.lığı BURDUR

Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri 54'üncü Mknz. P. Tug. Loj. Des. K.lığı Bkm. Brl. 2'nci Bkm. Bl. K.lığı SÜLOĞLU EDİRNE

Kardeş , Süloğlu'nu sürgün yeri olarak biliyorum , benim amcaoğlu da süloğlu'na düşmüştü hatta sevinmiştik pazar günü çarşıya çıktığında ziyaret ederiz diye ama oradan Hakkari Çukurca'ya gönderildi , inş sana böyle birşey olmaz orada kalırsın

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.