Şimdi Ara

Burdur 58. Piyade Eğitim Alay Komutanlığı (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
677
Cevap
19
Favori
402.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • burdur çok kral yerdir. gerçi sadece 18 gün askerlik yaptım (asker öğretmen olduğum için) ama yine de çok rahat bir yerdi.
    yukarıda yazan arkadaşın dediği gibi, sinema, internet kafe, kafeteryalar var. ben kaldığım süre boyunca yemekhanedeki hemen hemen hiçbir yemeği beğenmedim. her ögün ya patlican ya kabak çıkardı. tuzsuz makarna ve pilavda cabası. kahvaltılar ise klasikti, ineğe versen yemez.
    neyse kafeteryalarda çıkan yemekler yemekhanedeki yemeklerden on kat daha iyi ama dışarıdaki yemeklerden kötü.
    bol bol kahve makineleri var. bol miktarda bozuk para getirmeniz yararınıza olacaktır,
    bunlardan sonra orda usta birliği olarak kalanlar o kadar rahat askerlik yapacak ki anlatılmaz yaşanır.

usta askerler gerçekten çok fazla rahattı.
  • kısmetse 24 burdurdayım .en geç saat 17 de birliğime gitmem söylendi.benim merak ettiğim burdur garajla 58.piyade alayı arasındaki mesafe kaç saatlik yol .ona göre otobüs bileti alıcam.şimdiden teşekkürler.

İYİ FORUMLAR..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olceyy -- 17 Şubat 2010; 12:56:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: olceyy

kısmetse 24 burdurdayım .en geç saat 17 de birliğime gitmem söylendi.benim merak ettiğim burdur garajla 58.piyade alayı arasındaki mesafe kaç saatlik yol .ona göre otobüs bileti alıcam.şimdiden teşekkürler.

İYİ FORUMLAR..

saatlik bir uol değil şehrin dışında değil alay otobüse beni en yakın yerde indir alaya de zaten garajda askerle bekliyor olacak seni garaja gitmemek daha iyi
  • bilgilendirme için cok teşekkürler
  • Ya Arkadaşlar bende 27 sinde teslim olacam enson ben mı teslim oluyorum nedır anlamadım ki
  • 333. Dönem Kısa Dönem Topçu Er olarak 12 Nisanda geliyorum aranıza... daha henüz sitede burdur'a düşen başka kimse göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dredy

333. Dönem Kısa Dönem Topçu Er olarak 12 Nisanda geliyorum aranıza... daha henüz sitede burdur'a düşen başka kimse göremedim.

ooo gelin gelin, hoşgeldiniz.. siz gelin ki bizde gidelim artık.

valla işiniz zor açık söyleyeyim. çok sıcak olacak burası yaz boyu.
    biz 331.kd olarak 227 kişi gelmiştik burdurda ama siz 110 kişisiniz. bölüklere bizde olduğu gibi 16-17 kd değilde 6-7 kişi düşecek. askerliğiniz nöbetle geçecek. eğitimi hiç demiyorum zaten ama şimdiden hayırlı olsun yine de.

zaten sizi 2.tabur 2.bölük alacak sanırım.gelince görürsünüz zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

quote:

333. Dönem Kısa Dönem Topçu Er olarak 12 Nisanda geliyorum aranıza... daha henüz sitede burdur'a düşen başka kimse göremedim.

biz 331.kd olarak 227 kişi gelmiştik burdurda ama siz 110 kişisiniz. bölüklere bizde olduğu gibi 16-17 kd değilde 6-7 kişi düşecek. askerliğiniz nöbetle geçecek. eğitimi hiç demiyorum zaten ama şimdiden hayırlı olsun yine de.

bende burdur da yaptım askerliğimi hemde 2t2 de eğer gerçekten orası alıcaksa sizi Allah kolaylık versin. Ama korkmayın ne kadar zor olsada en güzel zamanlar acemilikte geçiyor zaten aklı başında adamlarsınız yapamayacağınız şeyler değil. ben acemilik bittikten sonra çok aradım o günleri keşke 5 ay acemilik yapsam dedim. Ne mezunusun bilmiyorum ama sakın eğitim çavuşu olma at kendini bi yerlere.Bu arada Mesut üsteğmene de selam söyleyin, belki yüzbaşı olmuştur:)

• quote:

Orijinalden alıntı: tequila6

quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

quote:

bende burdur da yaptım askerliğimi hemde 2t2 de eğer gerçekten orası alıcaksa sizi Allah kolaylık versin. Ama korkmayın ne kadar zor olsada en güzel zamanlar acemilikte geçiyor zaten aklı başında adamlarsınız yapamayacağınız şeyler değil. ben acemilik bittikten sonra çok aradım o günleri keşke 5 ay acemilik yapsam dedim. Ne mezunusun bilmiyorum ama sakın eğitim çavuşu olma at kendini bi yerlere.Bu arada Mesut üsteğmene de selam söyleyin, belki yüzbaşı olmuştur:)

Valla eğitim çavuşuyum ben, aylardır uyku yüzü görmedim. hep diyorum buraya düşene kadar doğuya çıksaydı askerliğim diye..
    dün nöbet tutarken bizden önceki arkadaşlara mesut üsteğmen tutanak yazmış durduk yere :) gerisini sen düşün, ne adamlar işte..

• 329. dönem yedek subay öğretmen olarak yaptım :) Burdurda
  • şu burdur başlıklarını bir yönetici arkadaş birleştirse de bizim için kolaylık olsa
  • konu hort olsun sıra bizde
  • hortlatın bakalım, bizim de anılarımızı hortlatın...
  • 90/4

3'ÜNCÜ P.EĞT.TUG. 58'İNCİ P.EĞT.A.K.LIĞI BURDUR

1 ARALIK 2010 TESLİM
  • 2 aralık teslim 3. piyade eğitim 58.piyade eğitim a.k sülüsüm :)
  • burdur ulastırma
    antalyadan mehmet adıgüzel 87
  • arkadaşlar sizlerden burduru çok ii bilenlerden bişe isteyebilirmiyim burdur nerelere gönderiyor tam olarak...
  • arkadaslar bana 58.piyade alay komutanlığının ankesörlü telefon numarası lazm nolur yardmcı olun bana ya lütfenn
  • Tıklayın =>burdur 58. piyade eğitim alayına düşenler burada toplanıyoruz..<= Tıklayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicanoalicans -- 11 Mayıs 2011; 20:55:25 >
  • Evet Ben Bitireli 1 Sene Oldu Ve Bu Konu Silinmemiş Hala :)
    Nese Ben burdurdan Sonra Mardin/Nusaybine Düştüm Çok İlginç Bir Yer %99 u Batı'ya Çıkartıyor Ama o Kalan %1'de Benim Başıma Geldiği Gibi Sizin'de Başınıza Gelebilir :)
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.