Şimdi Ara

Hava Er HV. K. ER EĞT. TUG. K.LIĞI / KÜTAHYA (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
0
Favori
43.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: MagicHell

Vay be anılarım canlandı. Zor falan değil oranın eğitimi bakmayın siz poşete. Olurda komando birliklerine veya diğer birliklere yolunuz düşerse görürsünüz eğitimi. Paso uygun adım yürüyeceksiniz. Ondan sonra da dağıtım birliklerine. Çoğu batıda hava birliklerinin. En uzak yer Ağrı radar sanırım.

aynen kardeşim...

ben ordan konya'ya gitmiştim...

batıya giden bir çok arkadaşım vardı...

güzel birliktir bu tugay

• jandarma taburu war büyük ihtimal orasıdır..
  • Millet msn üzeri toplu konferans yapılacaktır

SAAT YARIN 3.DE

Bütün tertiplerimiz tanışmak amacıyla yarın burada olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ACİDBURN45 -- 25 Haziran 2010; 16:43:08 >
  • bende hava eğitim tugaylığına gidiyorum... jandarma da var diye biliyorum sadece hava değil yani
  • Have Er Eğitim Tugay Komutanlığında sadece Havacı Erler var. Jandarma yok. Onlar başka komutanlıkta.
  • Biraz geç gitmiştim askere 1982/3 tertip olarak, Hava Er Eğitim Tugayı 11. bölük. Bizim o zamanda acemilik 1,5 ay sürmüştü. Şimdi ne kadardır bilmiyorum. Güzel yer, tugayın içinde elma ağaçları var, az yemedim elmasını

Şanslısınız arkadaşlar, bir çok yerden, havacıların acemiliği çok rahat geçer. Orda jandarma tugayı'da var. Yemin töreninden sonra çarşıya çıktık, şanslı olduğumuzu bir kez daha gördük. Bizim saçlarımız epey uzun, jandarmaların ise 3-4 numara bize imrenerek bakıyorlardı. Bu arada eğer seçmeye gelirlerse sakın ha seçilmeyin!. Özel koruma taburlarından seçmeye gelebilirler, ben 2. özel koruma taburan seçildim, işte askerliğim ondan sonra başladı. Sonradan kütahya'yı ve havacı birliğimi arar oldum. Neyse arkadaşlar çok yazdım, sorunuz olursa söyleyin cevaplarım. Şimdiden hayırlı tezkereler.

• quote:

Orjinalden alıntı: ChesteRgazi

ArkadaşLar Birşey Sorucam....

Kütahyada Sadece bir tanemi ACEMİ birliği var ?

O da hava indirme mi ? Benim Arkadaşımda Gidecekte JANDARMA ER EĞİTİM TABUR KOMUTANLIĞI DEDİ

Yani havacı filan demedi ? o mu yanLış gördü ? Yoksa ordakisidemi havacı ? ?

biLen birisi Yardımcı oLursa Çok sevinirim....

Kütahya da hem havacı ,hem de jandarma var. Hava indirme yok!. Hava er eğitim tugayı vardır. Senin arkadaş havacı demediyse, o zaman jandarma olarak gidecek Kütahya'ya
  • Kütahya acemiliğim bitti ağır bir yük kalktı üzerimden SIRADA

3.ikmal bakım merkezi ANKARA /ETİMESGUT

Görevi war oraya düşen tertip warsa yazsın...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cehennemmarşı

Vay be anılarım canlandı. Zor falan değil oranın eğitimi bakmayın siz poşete. Olurda komando birliklerine veya diğer birliklere yolunuz düşerse görürsünüz eğitimi. Paso uygun adım yürüyeceksiniz. Ondan sonra da dağıtım birliklerine. Çoğu batıda hava birliklerinin. En uzak yer Ağrı radar sanırım.

benim abim komando acemiliği ısparta eğirdir dağ komando okulunda yaptı sabah 400m tam taçhizat koşturuyomuşlar şimdi siirt pervaride hergün kato cudi den gelip bizi arıyo

• Ustalar 88/4 Kütahya Hava Er Komutanlığı çıktı bana bugün öğrendim aynı bölüğe düşen başka arkadaşlarımızda olursa buradan tanışabiliriz

benim merak ettiğim şey acemi birliğinde tam olarak ne yapacağımız? yani burada muhafız er'i mi , bilgisayarcımı çöpçü mü vs. vs. bize verecekleri görev ne olacak? Ben bilgisayardan anlıyorum desem nereye verirler...

teşekkürler saygılar vatanımız için boynumuz kıldan ince..
  • bende 88/4 kutahya hava er egıtım taburuna dustum kardesım
    ekle ıstersen
    siyah544@hotmail.com

vatan sagolsun
  • bende kütahya hva er eğ. e düştüm.
    istanbuldan gidecek olan arkadaşlar nerden bilet alabiliriz
    bilen varmı.
    bide genelde nereye dağıtıyorlar burdan sonra
  • Gelin çömezler gelin ...

87/2 dedem vardı, aynen size bana söylediğini aktarıyorum;
    acemi birliğinde vatana hizmet değil kadro askerlere hizmet edersiniz.. usta birliğine geçince vatana hizmet etmeye başlarsınız.
  • çömezler mi oluyorsunuz şimdi siz bizim
    alakasız ama
    ben de iskenderun dz er eğitim alay da yaptım acemiliği şimdi istanbul deniz harp okulundayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sleep -- 10 Aralık 2008; 12:25:25 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kArpUz3

Vazonun önünde fotoğrafınızı çektirmeden
    Bir çini edinmeden(fotoğrafınızı bastırabilirsiniz adını yazdırabilirsiniz vs)
    Sevgi yolunu görmeden
    Star veya çalıkuşunda gözleme yemeden
    Gitmeyin

Ya Stari'n gözlemesi çok kuru oluyor. En iyisi Çalikusu yada Karavan
  • hey gidi günler...
    konuyu açan arkadaşla Kütahya otogarda buluşup birlikte teslim olmuştuk 2006 da. Beyler Kütahya nın en çok soğuğu ve sundurmaları meşhurdur, sağlam giyinin. Bizim zamanımızda istisnasız herkes hasta olmuştu.
  • gencler ben de buraya düştüm...
    msn m choosen7467@msn.com
    poset olacak mısım
  • herkese hayırlı tezkereler bende cumartesi yola cıkmayı düşünüyorum kutahya havacıyım gitcekler beni ekleye bilir edirne keşandanım istanbul üzeri gidicem msemihkantor@hotmail.com
    05368182557
  • g.t dağına bakar bakar durursunuz
  • arkadaşlar bende kütahya havacılık hepimize allah rahatlık versin ben adanadan geliyorum msn adresim oaksoye09@hotmail.com
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.