Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (1069. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.561
Cevap
622
Favori
1.760.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10671068106910701071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]
  • Malesef geç kaldım ve win 10 yükseltmeyi yemedi :)

Eski kullandığım keyi yeni anakartıma yedirmenin bi yolu varmıdır @MühendisMurat ?

eski spp yedeğimi attım olmadı eski keyimi girdim kabul etmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -hay@let- -- 30 Temmuz 2016; 14:12:27 >
  • -hay@let- kullanıcısına yanıt
    Yok kardeş.
  • Ücretsiz yükseltme teklifi sona ermiştir.

1.Bundan sonra win 10 kuracaklar (önceden yükseltme yapmayanlar ve win7-win8 keylerini bilmeyenler) lütfen program-key-ilaç vs. istemesin.Yasak çünkü.Eğer win7-win8 keylerini biliyorlarsa ürün anahtarı istendiğinde keyleri girebilirler.Laptop altı coa anahtarlarını da girebilirsiniz.Windows 10 etkinleşecektir.
    2.Windows 10 satın alacaklar döviz kurunun düşmesini beklesin.
    3.Önceden yükseltip eski sistemlerine format vb. yollarla geri dönenler yeniden yüklediklerinde lisans sorunu yaşamazlar.Onlar windows 10 kurabilirler.

THE WINDOWS 10 FREE UPGRADE OFFER HAS ENDED.

Satın alım linkleri:

https://www.microsoftstore.com/store/msmea/tr_TR/pdp/Windows-10-Ev/productID.320422200 HOME

https://www.microsoftstore.com/store/msmea/tr_TR/pdp/Windows-10-Pro/productID.320421400 PRO

Linkler microsoft resmi mağazasıdır.Başka yerden daha ucuza alırım diyenler dikkatli olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Audi383848 -- 30 Temmuz 2016; 14:52:46 >

• herkesin key aynı değil mi :)
    acaba bu değişir mi bir ara insider sürümde eklenen mail adresine keylerin bağlanacağı vs duyumu vardı o zaman mail ile tüm anakartlarda kurulum yapılır diye düşünüyorum.
    Şu konuda anlattığım yöntemi dener misin?

Windows 7/8.1'den Windows 10'a Geçiş Sonrası Offline Etkinleştirme

1- Yıl dönümü güncellemesi ile birlikte gelecek olan bir özellik: Microsoft Hesabına Digital Lisans Ekleme

Lisans anahtarınızı herhangi bir nedenden dolayı kaybetmek istemiyorsanız. Ör: Donanım Değişikliği. Yıl dönümü güncellemesinden sonra bu ayarı aşağıdaki kaynakta anlatıldığı gibi uygulayınız.

Microsoft Account - Link to Digital License on Windows 10 PC

2- Digital Lisansını Microsoft Hesabına Eklemiş olan kullanıcılar için; Herhangi bir nedenden dolayı etkinleştirme sorunu yaşıyorsanız aşağıdaki kaynakta anlatıldığı şekilde etkinleştirme yapabilirsiniz.

Activation Troubleshooter - Use in Windows 10

Almış olduğum Mail :)

quote:

Merhaba Windows Insider,

Son bir yıl içerisinde sizin gibi Windows Insider'lar, Windows 10'u daha da mükemmel kılmak için çalıştı. Bugün birinci yıldönümümüzü ve bu vesileyle sizi, yani Insider'larımızı kutluyoruz. Değerli geri bildirimleriniz sayesinde Windows en iyisi olmaya devam ediyor ve günden güne gelişiyor.

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

İlginç bilgiler

İşte Windows 10'un lansmanından bu yana geçen sürede Windows Insider Programı'na ilişkin birkaç ilginç bilgi:

◾Insider'lar 8,6 milyondan fazla geri bildirim verdi.
    ◾Insider'lar Windows 10'da 443 milyondan fazla saat harcadı.
    ◾Insider Programı şimdi 30 dilde sunuluyor.

Teşekkürler!

Sizin için birkaç hediye hazırladık.

◾Insider'lara özel duvar kağıdı paketi >Buradan indirin
    ◾Insider'lara özel, Ninja Cat animasyonlu GIF>Buradan indirin ve paylaşın
    ◾Özel Insider Programı rozeti. Windows'un gerçekleştirdiği lansmandan sonraki bir yıl içerisinde herhangi bir Insider Preview sürümünü yüklediyseniz bu rozeti önümüzdeki birkaç gün içinde profilinizdeki Geri Bildirim Merkezi'nde görürsünüz. Gelecekte sizi daha fazla rozet bekliyor!

Teşekkürler. Sizinle daha uzun yıllar birlikte olmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Windows Insider Ekibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 30 Temmuz 2016; 15:22:51 >

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Kişisel dosyalar silinecekse kalsın şimdilik böyle idare ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    Güzel bilgiler var ilk sayfaya eklenmeli.
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    Söylediğiniz yöntemi denedim malesef buda yemedi Denemediğim çözümde kalmadı
  • Birkaç saat önce Windows 10'a yükselttim. Şu an ürün anahtarı etkinleştirilmemiş olarak görünüyor.

Ayrıca Groove Müzik adındaki uygulamayı denemek istedim ve müziklerimi ona aktardım. Biraz dinledikten sonra müziklerimi uygulamadan sildim ve geri dönüşüm kutusunda şarkılarımın olduğunu gördüm. Sadece uygulamadan kayıtlarını sileceğini düşünmüştüm ama galiba bilgisayardan silip geri dönüşüm kutusuna koymuş. Oradan geri yükleyince sorun kalmayacağını sanıyordum ama geri yükleme bittikten sonra şarkıların asıl olması gereken yerde olmadığını gördüm. Yaklaşık 85 GB müziğin 30 GB civarı bölümünü hiçbir yerde bulamıyorum. Yanlışlıkla silinme ihtimaline karşı Recuva ile taradım ama o da bulamadı. Yanlışlıkla yaptığımı da düşünmüyorum. Çünkü dosyaları geri yüklediğini gösteren küçük pencereden başka bir şey çıkmamıştı. Windows 7'de hiçbir sorun olmadan kullanıyordum ama en güncel halde olmasını istediğim için buna geçtim ve ilk saatlerde pişman etmeye başladı.

Ürün anahtarınızı Microsoft hesabınıza eklemiş miydiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Ürün anahtarınızı Microsoft hesabınıza eklemiş miydiniz?

Eğer otomatik eklemiyorsa ben ekleme yapmamıştım hiç hocam
  • herkese merhabalar
    cok uzun suredir windows 7 kullanıyorum sistem guncellemesi sonrasında syspreplememe ragmen windows 7 calısmadi ben de yeni sisteme gectim
    windows 10 da suan beni sinir eden bir suru sey var ama en onemli 2 tanesini yazayım cunku nette cozum bulamadım

1) C ye istedigim gibi yazma hakkı nette owner falan degistirin diyor degistirdim olmadi
    2)Taskbar da acık olan seylerin altında niye mavi cizgi var nasil kaldiririm
    Yerel hesap ile mi oturum açıyordunuz yoksa mail adresini sisteme tanımlamış mıydınız?

Eğer tanımladıysanız mail hesabınızı girince etkinleşebilir.
  • quote:

Yerel hesap ile mi oturum açıyordunuz yoksa mail adresini sisteme tanımlamış mıydınız?

Eğer tanımladıysanız mail hesabınızı girince etkinleşebilir.
    quote:

Orijinalden alinti: MRT_

Yerel hesap ile mi oturum açiyordunuz yoksa mail adresini sisteme tanimlamis miydiniz?

Eger tanimladiysaniz mail hesabinizi girince etkinlesebilir.

İlk başlarda mail adresiyle giriyordum bi süre sonra sürekli şifre girmekten sıkıldığım için yerel hesaba geçmiştim
    Redstone güncellemesi yayınlanınca o sürüme yükseltme ile yada temiz kurulum ile geçin. Daha sonra şuradaki işlemleri yapın belki sorun çözülür.

http://www.tenforums.com/tutorials/55383-activation-troubleshooter-use-windows-10-a.html
  • quote:

Redstone güncellemesi yayınlanınca o sürüme yükseltme ile yada temiz kurulum ile geçin. Daha sonra şuradaki işlemleri yapın belki sorun çözülür.

http://www.tenforums.com/tutorials/55383-activation-troubleshooter-use-windows-10-a.html

Tamamdır hocam teşekkürle

• Şu saatten sonra umarım win10 yüklemeye çalışanların elinde patlar. Dilimizde tüy bitti onca zaman geçin edin diye. Artık 120 doları veren alsın arkadaşım.
  • beyler dün son dakikalarda windows 10 a geçtim,dx12 bu sürümde gelecek önemli bir artı deniyordu acaba onu ayrıca mı indiriyoruz yoksa kendisi güncelleme ile geldi mi?Teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Insider'lara özel duvar kağıdı paketi : Windows 10 Anniversary Wallpaper_tr-TR.zip

Insider'lara özel, Ninja Cat animasyonlu GIF: Windows 10 Anniversary GIF.zip

PC İçin:

Telefon için:

Band

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 30 Temmuz 2016; 19:25:12 >

• 
Sayfa: önceki 10671068106910701071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.