Şimdi Ara

’EN UCUZ LİG TV!.. DİGiTURK EUTELSAT ŞAMPİYONLAR PAKETİ HD Giriş + 2 Keyif + HD + Şampiyonlar paket (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.221
Cevap
30
Favori
83.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende Cumartesi günü bizzat gidip digisel ofisinden receiver I elden teslim alıp, eve gelip taktım. Merkezi sistem olduğu için hemen izlemeye başladım. 13 TL ye de spor extra eklettim.
    Liglerin başlamasını beklemeye başladık artık :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mandayuvasi

Bu paket halen geçerli mi? Bugun alsak mesela.

Evet hala geçerli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım digitürkle alakalı bir hata olabilir. Bende bugun bayiden aldım kuruluma geldiler kurulum yapıldı. Keyif paketlerini seçemediler. Sonra mail attık dediler . Yayın açılır dediler ama hala yayınlar yok. Yarın ne olacak göreceğiz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: hüseyinekdi

Herkese selam,
    Öncelikle montaj, kurulum,fatura ve servisler ile ilgili yorumlarınız için açıklama yapmak isterim.

Kuruluma gelen servis 30 TL aktivasyon bedeli ve 20 mt aşan kablo ücreti dışında haricisi kesinlikle ücret isteyemez. Bu tamamen servis veya teknik eleman işgüzarlığıdır.
    Bu gibi durumlarda 0232 4464648 numaradan ofisimizi arayıp bilgilendirirseniz bizde Digiturk merkezi bilgilendirir ve en geç 20 dk içinde Digiturk Merkez vasıtası ile ilgili Bayiye yaptığı işlemin yanlış olduğu ve doğru işlem yapması gerektiği uyarısında bulunmasını sağlarız.
    Kurulma gelen servis apartmanda Digiturk merkezi sistemi yok ise veya müstakil bir konutsa yeni çanak anten takmakla yükümlüdür. Apartmanda Merkezi sistem var ise çanak anten takmayıp merkezi sistemi kullanabilirler.
    İşyeri yani cafe bar.vs üyelik satışları başladığı ve yarınki FB shak. maçından dolayı servisler çok yoğun bizde aynı şekilde zaman zaman telefon değil ofise gelen müşterileri karşılamakta zorlanıyoruz. FB shak. maçından sonra servisler hem yakın tarihe randevu konusunda hemde telefon ile ulaşılması konusunda daha rahat olacaklardır.
    Üyelik alan bazı müşterilerimiz ek fatura çıkabileceği konusunda online ekran paylaşıp yorum yapmışlar. Arkadaşlar bu pakette Giriş,2 keyif, şampiyonlar paketi ve hd bir yıl yani 12 ay ücretsizdir. Bu konu ile aklınızda olan en ufak bir problemde müşteri hizmetlerini arayıp kayıt açtırabilir veya firmamızı arayıp paketlerinizle ilgili öğrenmek istediklerinizi sorabilirsiniz. Bahsetmek istediğim bir diğer konu ise yorumlarda ve özel mesajlarınızda ofisimizi aradığınızı ve ulaşamadığınızı yada ulaşan arkadaşlar ise benimle görüşmek istediklerini belirtip şuan burada değil kim arıyor iletelim dediklerinde ise isim bırakıp sonrasında geri dönüş yapmamı bekliyorlar.Ve akabinde size ulaşamıyorum diye mesaj gönderiyor yada yorumlarda bulunuyorlar. Arkadaşlar ben burda firma yöneticisi olarak çalışıyorum. Ve şuan ticari satışlar ve yarınki fb maçından dolayı inanılmaz yoğun. Sizde hak veririrsinizki telefonlara direkt ben bakmıyorum. Ancak bütün arkadaşlarımın Donanım haberdeki yani buradaki yorumlar üyelik alanlar ile ilgili bilgisi var hepsi çok yakından takip ediyor ve bilgililer. Sadece donanım haberde gördüğüm kampanya ile ilgili aradım bilgi almak istiyorum deseniz bile size çok detaylı bilgi verirler ve yardımcı olurlar.
    Müşterilerimizin memnuniyeti ve kalite yönetimi bizim için çok önemlidir. Kurulum aşamasında servisler LİG başlayacağı için biraz yoğun ve nazlı olabilirler. Kurulum ve sonrasında en ufak bir durumda bizi arayıp paylaşırsanız sorun giderilinceye kadar takipçisi olacağımıza emin olabilirsiniz.
    Saygılarımla

DIGISEL DIJITAL ILETISIM BİLG.HİZM.A.Ş.
    02324464648

Hüseyin Bey merhaba.
    Benim üyeliğim 2 eylülde bitiyor.Bu fiyattan satış ne zamana kadar geçerli? Önümüzdeki ay satın alsak bir sorun olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: kanka511

quote:

Orijinalden alıntı: hüseyinekdi

Herkese selam,
    Öncelikle montaj, kurulum,fatura ve servisler ile ilgili yorumlarınız için açıklama yapmak isterim.

Kuruluma gelen servis 30 TL aktivasyon bedeli ve 20 mt aşan kablo ücreti dışında haricisi kesinlikle ücret isteyemez. Bu tamamen servis veya teknik eleman işgüzarlığıdır.
    Bu gibi durumlarda 0232 4464648 numaradan ofisimizi arayıp bilgilendirirseniz bizde Digiturk merkezi bilgilendirir ve en geç 20 dk içinde Digiturk Merkez vasıtası ile ilgili Bayiye yaptığı işlemin yanlış olduğu ve doğru işlem yapması gerektiği uyarısında bulunmasını sağlarız.
    Kurulma gelen servis apartmanda Digiturk merkezi sistemi yok ise veya müstakil bir konutsa yeni çanak anten takmakla yükümlüdür. Apartmanda Merkezi sistem var ise çanak anten takmayıp merkezi sistemi kullanabilirler.
    İşyeri yani cafe bar.vs üyelik satışları başladığı ve yarınki FB shak. maçından dolayı servisler çok yoğun bizde aynı şekilde zaman zaman telefon değil ofise gelen müşterileri karşılamakta zorlanıyoruz. FB shak. maçından sonra servisler hem yakın tarihe randevu konusunda hemde telefon ile ulaşılması konusunda daha rahat olacaklardır.
    Üyelik alan bazı müşterilerimiz ek fatura çıkabileceği konusunda online ekran paylaşıp yorum yapmışlar. Arkadaşlar bu pakette Giriş,2 keyif, şampiyonlar paketi ve hd bir yıl yani 12 ay ücretsizdir. Bu konu ile aklınızda olan en ufak bir problemde müşteri hizmetlerini arayıp kayıt açtırabilir veya firmamızı arayıp paketlerinizle ilgili öğrenmek istediklerinizi sorabilirsiniz. Bahsetmek istediğim bir diğer konu ise yorumlarda ve özel mesajlarınızda ofisimizi aradığınızı ve ulaşamadığınızı yada ulaşan arkadaşlar ise benimle görüşmek istediklerini belirtip şuan burada değil kim arıyor iletelim dediklerinde ise isim bırakıp sonrasında geri dönüş yapmamı bekliyorlar.Ve akabinde size ulaşamıyorum diye mesaj gönderiyor yada yorumlarda bulunuyorlar. Arkadaşlar ben burda firma yöneticisi olarak çalışıyorum. Ve şuan ticari satışlar ve yarınki fb maçından dolayı inanılmaz yoğun. Sizde hak veririrsinizki telefonlara direkt ben bakmıyorum. Ancak bütün arkadaşlarımın Donanım haberdeki yani buradaki yorumlar üyelik alanlar ile ilgili bilgisi var hepsi çok yakından takip ediyor ve bilgililer. Sadece donanım haberde gördüğüm kampanya ile ilgili aradım bilgi almak istiyorum deseniz bile size çok detaylı bilgi verirler ve yardımcı olurlar.
    Müşterilerimizin memnuniyeti ve kalite yönetimi bizim için çok önemlidir. Kurulum aşamasında servisler LİG başlayacağı için biraz yoğun ve nazlı olabilirler. Kurulum ve sonrasında en ufak bir durumda bizi arayıp paylaşırsanız sorun giderilinceye kadar takipçisi olacağımıza emin olabilirsiniz.
    Saygılarımla

DIGISEL DIJITAL ILETISIM BİLG.HİZM.A.Ş.
    02324464648

Hüseyin Bey merhaba.
    Benim üyeliğim 2 eylülde bitiyor.Bu fiyattan satış ne zamana kadar geçerli? Önümüzdeki ay satın alsak bir sorun olur mu?

+1 benim üyelik de aralık da bitiyor o zmana kadar geçerli mi şimdiden alsak??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi two_face -- 5 Ağustos 2015; 1:01:24 >

• Benim belgesel ücretli görünüyor hala
     ’EN UCUZ LİG TV!..  DİGiTURK EUTELSAT ŞAMPİYONLAR PAKETİ HD Giriş + 2 Keyif + HD + Şampiyonlar paket

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: T®an©e Addi©T

konuyu gördükten sonra ilk alanlardan biriyim,perşembe günü satın aldım cumartesi kurdurdum.hiç problem yaşamadım,kurulumda ankara keçiörende olduğum için digisat digital den arkadaş geldi samimiyeti kurduk herşey sorunsuzca halloldu.sorun yaşayanlar maalesef kuruluma gelen arkadaşların ilgisizliklerinden kaynaklanıyor sanırım.

cts öğlen sipariş verdim pts sabah kargo geldi, pts öğlen kurulum tamamlandı. Ankara / Yıldız da oturuyorum.

bencede kuruluma gelen kişilerden kaynaklı.
  • two_face kullanıcısına yanıt
    Stok sorunu yokmuş ve aldığımız paketi Aralık ayına kadar aktif edebiliyormuşuz. Özel mesaj yoluyla bu bilgiyi verdi Hüseyin Bey.
  • Eylül ayinin basinda tasinacagim icin suan almiyorum stok sorunu olmamamsi icimi rahatlatti 3 hafta sonra bende alicam ins

• Bu fiyat hangi tarihe kadar geçerli acaba? (Ekim gibi almayı düşünüyorum)

• quote:

Orijinalden alıntı: onur_bee

Gençler avantaj avantaj üstüne herkese tavsiye ederim.acayip ilgili arkadaşlar.ben bugün kurulumunu ve aktivasyonunu gerçekleştirdim Bursa da.sitede eutelsat da varmış merkezi.hiç uğraştırmadı.600 tlye almıştım izmir den postaladılar,bursada servis geldi kurdu.fatura derdi yok kampanya varmış peşin 117 tlye de 12 aylık spor extra açtırdım.normalde 100 tlyi aylık geçicek paketi 60 tlye(spor extra dahil) edinebiliyoruz.giriş paketi,belgesel,sporsever,şampiyonlar paketi,hd servisi,spor extra toplam 720 tl gibi bi fiyata geldi aylık 60 tl.Allah razı olsun baya avantajlı oldu hem de EUTELSAT herşey HD.hd yaptırma yalvarma derdi yok..
     ’EN UCUZ LİG TV!..  DİGiTURK EUTELSAT ŞAMPİYONLAR PAKETİ HD Giriş + 2 Keyif + HD + Şampiyonlar paket

Detaylı fiyat analizi içeren mesajtır.

1 ) Digiturk'e ilk defa üye olacaklar için sezon fiyatlarına bakılacak olursa en cazip kampanya budur.Şöyle ki kendi sayfalarından kampanyasız paketini yarat bölümünde (sanırım uydu eutelsat) fiyatlar bu şekilde çıkıyor.

giriş paketi :19,99 tl
    şampiyonlar paketi:51 tl (12 ay taahhüt)
    spor extra:17 tl (12 ay taahhüt)
    belgesel paketi:5 tl
    sporsever paketi:5 tl
    HD : 7 tl

Sanırım kurulum aktivasyon çanak kablo vs.. ücretsizdir diye tahmin ediyorum.

TOPLAM : 104,99 TL

12 ay x 104,99 tl = 1259,88 tl

(Yok ben şimdi lig tv bağlatırım sonra spor extra bağlatırım derseniz 12 ay taahhüt verirseniz 13 tl üzerinden fiyatlandırılıyor taahhütsüz 20 tl ilk başta taahhütlü bağlatırsanız ayda 17 tl taahhütsüz 25 tl)

2 ) Eğer kampanyalı üyelik seçerseniz fiyatları şu şekildedir :

2-a ) Türksat üzerinden sd yayın

giriş + şampiyonlar paketi ilk 2 ay 49,99 tl kalan 10 ay 64,99 tl aktivasyon 30 tl (2 keyif hd yok spor extra 2 ay ücretsiz) toplam : 780 tl
    eğer bunları da eklersek daha sonra spor extra 13 tl(12 ay) 2 keyif 10 tl toplam : 276 tl genel toplam :1056 tl

2-b ) Türksat üzerinden hd yayın

giriş+şampiyonlar paketi ilk 2 ay 49,99 tl kalan 10 ay 70,99 tl aktivasyon 20 tl ( hd ücretsiz 2 keyif yok spor extra 2 ay ücretsiz ) toplam : 830 tl
    eğer bunları da eklersek daha sonra spor extra 13 tl(12 ay) 2 keyif 10 tl toplam : 276 tl genel toplam : 1106 tl

Bayinin yapmış olduğu kampanya ise 600 (giriş+şampiyonlar paketi+2 keyif+hd) 30 aktivasyon dediğinize göre 117 spor extra toplam 747 tl aylık 62,25 tl gibi bir rakama denk geliyor toplamda 512,88 liralık dev bir uçurum söz konusu aynı zamanda Eutelsat ile Turksat arasındaki farkı da az çok bu konuları takip edenler bilir.

Bayinin istediği kartlara ve limite sahip olanlar için alev alev yanan bir fırsattır.Hem aylık ödeme derdi faturam sabit mi yoksa dt yine mi bizi kertecek korkusu olmadan yapılan yorumlara göre güven oranı yüksek güzel bir kampanya ayrıca yeteri kadar stok olması ilgili bir çalışanının olması bu kampanyayı değerlendirmek için yeterli sebepler bana kalırsa..

• Spor extra paketleri 16 tl zam geldi dediler nasıl 13 tl den eklettiniz acaba?
    Banada bir bayi Giriş+Full Lig Paketi+HD 3 Ay ücretsiz 71 tl dedi
    İstersem 6 ay iki keyif paketi hediye
    yada 4 ay film dizileri acayım dedi sporextrayıda acarım dedi.
    6 ayda ıq plus cihazı hediye ederim ama taahutlu olursa devamında paralı kullanmak zorundasın gıbı bir ibare kullandı.
  • Paket detaylarını onlıne işlemlerden nerede görüyoruz acaba hangi paket tanımlı göremiyorumda??
  • quote:

Orijinalden alıntı: baho8282

Spor extra paketleri 16 tl zam geldi dediler nasıl 13 tl den eklettiniz acaba?
    Banada bir bayi Giriş+Full Lig Paketi+HD 3 Ay ücretsiz 71 tl dedi
    İstersem 6 ay iki keyif paketi hediye
    yada 4 ay film dizileri acayım dedi sporextrayıda acarım dedi.
    6 ayda ıq plus cihazı hediye ederim ama taahutlu olursa devamında paralı kullanmak zorundasın gıbı bir ibare kullandı.

Kampanya 3 ağustos sondu azizim.sırf bu yüzden cumartesi koştur koştur bayi aradım bağlattırdım aynı gün spor extra açtırdım sırf euroleague ve laliga için.fiyatlar arttı zaten akabinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: kerem313

Paket detaylarını onlıne işlemlerden nerede görüyoruz acaba hangi paket tanımlı göremiyorumda??

Mh yi arayıp üyelik no ve şifre öğreniniz ve sitede paket ve servislerim linkini tıklayın.

• Güzel inceleme sağolun.sırf bu yüzden anında kaptık zaten fırsatı.

• Ben firmaya tel ile istanbuldan ulasamiyorum. Surekli hat dusuyor. Farkli bir numaraniz varmidir acaba. Tskler..

• Firmanin telefonu sorunlu sanirim Huseyin bey. Sesimi kendim duyuyorum. Manisadan gelip islemi yapsam, canak zaten kurulu, aktivasyonu orda halletsek eve gelince takip izleyebilir miyim. Yarin geleyim. Bir de bu bahsedilen humax cihazlardan mi vereceksiniz farkli vestel cihazi mi vereceksiniz. Cevabinizi bekliyorum cunku telefon ile ulasilmiyor bayiye malesef

• ben de iptal faxımı çektim, teklif bekliyorum digiturk mh'den.. hüseyin bey'in kampanyası için sorucaklarım vardı, arıyorum ama arkadaşların dediği gibi numara düşmüyor.. bu olumsuz bi imaj firma için..
  • Arkadaşlar dün de yazdı hüseyin bey bu Fener maçından dolayı bence baya meşguldürler.yarın tekrar deneyin şansınızı.yoksa telde çok aradım her seferinde yetkili kişilere ulaştım ve konuştum.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.