Şimdi Ara

’EN UCUZ LİG TV!.. DİGiTURK EUTELSAT ŞAMPİYONLAR PAKETİ HD Giriş + 2 Keyif + HD + Şampiyonlar paket (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.221
Cevap
30
Favori
83.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hüseyinekdi

Arkadaşlar,
    Paketler 31 aralıkta bitiyor Son güne bırakmayın lütfen yoğun olur. Ayrıca 15 tane kadar giriş + 2 Keyif + HD + film veya dizi paketi var. Yarın 300 TL satışa koyacağım. İsteyen varsa alabilir daha önce soran arkdaşlar vardı

Bugün n11 bu paketi koyarmısınız.bi de son güne kaldık aktivasyon yapılamamasına karşın ne gibi birşey yapılabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hüseyin bey,sizden aldığım paketi Pazartesi kurdurdum.Yalnız şuan online işlemlere girdiğimde şöyle bir ekran çıkıyor,şampiyonlar+2 keyif dahil değilmiydi pakete.Neden belgesel ve sporsever paketlerinde ücret gözüküyor ?

’EN UCUZ LİG TV!..  DİGiTURK EUTELSAT ŞAMPİYONLAR PAKETİ HD Giriş + 2 Keyif + HD + Şampiyonlar paket

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akonay -- 30 Aralık 2015; 9:52:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onore

quote:

Merhaba,
    Ürün Şuan 499 TL satıştadır. N11 anında % 11 indirimi sayesinde 444TL geliyor
    Satın alabilirsiniz

Hüseyin bey merhaba.

Az önce mevcut uyeliğimin iptali için aradım. sabah iptal faxı çekeceğim. Yarın hemen iptal olur mu bilmiyorum ama, sizin paketi n11den alsam yarın veya oburgun kuruluma geldiklerinde mevcut üyelik hala iptal olmamışsa yine de kurulum yapabilirler mi?

Acil cevap malum son gün 31 aralık gecmeden bağlatalım diyoruz.

aynı sıkıntı bendede mevcut aboneliği kendi adıma almak istiyorum aynı adreste yada başak adrese kurdursak kendi adımıza olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: allmylife

quote:

Merhaba,
    N11 üzerinde mağazamızda satışta bulunan satın alınan bütün ürünlere lig tv hediye ediyoruz.
    Bilginize

Beko ve Sony marka istediğiniz birşey var ise arayın satışa koyalım yanında lig tv hediye edelim

hocam şampiyonlar paketi yine 958 olmuş neden sürekli değişir ki bu?

Şuan 499 TL TL satıştadır.
    29-30 Aralık tarihinde n11 anında % 11 indirim veriyor. 444 TL geliyor. hemen alabilirsiniz.
  • quote:

quote:

Merhaba,
    Satın alabilirsiniz

Hüseyin bey merhaba.

Az önce mevcut uyeliğimin iptali için aradım. sabah iptal faxı çekeceğim. Yarın hemen iptal olur mu bilmiyorum ama, sizin paketi n11den alsam yarın veya oburgun kuruluma geldiklerinde mevcut üyelik hala iptal olmamışsa yine de kurulum yapabilirler mi?

Merhaba,
    bahsettiğinzi şekilde alabilirsiniz. Sıkıntı olmaz.
    Şimdiden keyifli seyirler

• quote:

Orijinalden alıntı: recital

quote:

Arkadaşlar,
    Paketler 31 aralıkta bitiyor Son güne bırakmayın lütfen yoğun olur. Ayrıca 15 tane kadar giriş + 2 Keyif + HD + film veya dizi paketi var. Yarın 300 TL satışa koyacağım. İsteyen varsa alabilir daha önce soran arkdaşlar vardı

Bugün n11 bu paketi koyarmısınız.bi de son güne kaldık aktivasyon yapılamamasına karşın ne gibi birşey yapılabilir.

Merhaba,
    12:00 itibarı ile film paketi satışa ekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: akonay

Hüseyin bey,sizden aldığım paketi Pazartesi kurdurdum.Yalnız şuan online işlemlere girdiğimde şöyle bir ekran çıkıyor,şampiyonlar+2 keyif dahil değilmiydi pakete.Neden belgesel ve sporsever paketlerinde ücret gözüküyor ?

’EN UCUZ LİG TV!..  DİGiTURK EUTELSAT ŞAMPİYONLAR PAKETİ HD Giriş + 2 Keyif + HD + Şampiyonlar paket

Ücretisizdir ay sonunda fatura çıkmaz merak etmeyiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: geniusm38

quote:

quote:

Merhaba,
    Satın alabilirsiniz

Hüseyin bey merhaba.

aynı sıkıntı bendede mevcut aboneliği kendi adıma almak istiyorum aynı adreste yada başak adrese kurdursak kendi adımıza olur mu?

Merhaba,
    Alabilirsiniz.
    Sıkıntı olmaz

• Eutelsat üzerinden Giriş + 2 Keyif + HD + Şampiyonlar paketi 499 TL
    Yine Eutelsat üzerinden Giriş + 2 Keyif + HD + Film paketi 300 TL n11 üzerinden satıştadır
    bugün alımlarda anında % 11 indirim var son iki gün
  • hüseyinekdi H kullanıcısına yanıt
    yaza doğru kampanya bekliyoruz
  • Daha elimizdeki bitmedi yılbaşına kadar yazı kışı sonra bakarız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: recital

quote:

Arkadaşlar,

Satıştadır alabilirsiniz.
  • Arkadaşlar 14:30 da n11 üzerinden aldığım bu paketi 2 saat (aynı gün 16:30) sonra izlemeye başladım. Rekor kırdılar sanırım. Ödemenin onaylanması, yeni uydu takılması, hat çekilmesi, bağlantı, aktivasyon hepsi toplam 2 saat içinde bitti (İzmir'de oturuyorum). Teşekkürlerimi buradan da sunuyorum. Tereddüt etmeyin. Kesinlikle tavsiye ederim.
  • YARIN SON GÜN!....

Kampanyanın Uzama ihtimali kesinlikle olmayacaktır. Son aktivasyon tarihi yarın daha önce satın alan arkadaşlardan kurulum yaptırmayan var ise lütfen bize ulaşın kurulum sağlayalım.

Almak isteyen, tereddütte kalan beklemede olan arkadaşlar var ise yarın son gün satın alıp kurdurmak zaman çok sınırlı.

Bir yıl Eutelsat üzerinden Giriş + 2 Keyif + HD + Şampiyonlar 499 TL n11 üzerinden bugüne özel % 11 indirim var. 444 TL2 geliyor.

http://urun.n11.com/uydu-ekipman-ve-malzeme/digiturk-yillik-ligtv-hd-eutelsat-P62493111

• Kesinlikle ve kesinlikle tavsiye ederim arkadaşlar,2 gün önce kuruldu.bu fiyata süper,daha ne olsun.Kurmaya gelen servis bile çok şaşırdı fiyatı duyunca
  • Bu pakete 1 yıllık spor extra kaça ekletiliyor,bilgisi olan varmı?
  • quote:

Bu pakete 1 yıllık spor extra kaça ekletiliyor,bilgisi olan varmı?

Bugün müşteri hizmetlerini arayarak 153 TL yıllık alabilirsiniz.
    Yarın fiyatlar zamlı olacak
  • quote:

quote:

Hani aktivasyon için bugün son gündü hocam ? Yarın fiyatlar zamlı olacak diyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

quote:

quote:

Hani aktivasyon için bugün son gündü hocam ? Yarın fiyatlar zamlı olacak diyorsun.

Sporextrayı biz satmıyoruz. Müşteri hizmetlerinden yaptırabilirsiniz. Demek istedim.
  • Merhaba arkadaşlar,
    Yeni konu açmak istemedim şöyle bir sorum olacak.

Teknosa dan aldığım tv ile 3 ay digitürk deneme paketi verdiler, bu paketi ayın kaçında başlatmamı tavsiye edersiniz?
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.