Şimdi Ara

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU] (757. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.225
Cevap
111
Favori
743.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 755756757758759
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dsr ile kullanacaksanız dsr düzgünlük yüzdesini %16 da bırakın. Bulanık fazla derecede olmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emperor1907 kullanıcısına yanıt
    O bulanıklığın ayarı var
    Nvidia denetim masası - 3D ayarların yönetilmesi - DSR - Düzgünlük (Siz onu % olarak en alta çekip deneyin derim)
    27 İnç monitör var bende, genelde ben onu %100 kullanmama rağmen 2K hiç bir oyunda, 4K da da sadece Deus Ex HR'de o sorunu yaşadım (Yani biraz bulanık oldu) onun dışında çok memnunum.
    O yüzdeyi %10-0 gibi bir değer yapıp deneyin derim.
  • evga DT anlaşılan testi geçemeyen FTW lere verdiği isimdir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankaland -- 30 Temmuz 2016; 12:43:10 >

• Arkadaşlar yurt dışı alışverişlerinde kullanmış olduğunuz bankanız %3 komisyon alıyor mu? Dönüş yaparsanız sevinirim.
  • Eğilme olmadı, coil wine da sıfır, zaten kart kendi özel kapasitörlerini kullanıyormuş, soğutma sessiz ve oyunlarda kartlar 2010 mhz de çalışıyor, zotac beni baya şaşırttı doğrusu :)

Kartlar biraz büyük yalnız, sli yapacaksanız büyükçe bir kasanız olsun, kurulum sırasında cep telefonuyla çektiğim bir resim var açıklayıcı olur zannedersem.

• quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Uçuyor uçuyor
    Bu mesaja eklenen görseller:

HOCAM BENİM KARTTA UÇTU AMA YERE İNMEDİ BİR TÜRLÜ..

• KanKoKan kullanıcısına yanıt
    Başkan resimde gördüğüm ZxR ses kartı değil mi? Hayırlı olsun.
  • Arkadaşlar mrb

gtx 1070 alıcam bugün
    http://www.vatanbilgisayar.com/asus-gtx1070-rog-strix-8gb-gddr5-256bit-dx12-nvidia-geforce-ekran-karti.html

bu modeli almayı düşünüyorum O8g ile arasında bi fark varmı yoksa bunu almalımıyım. msı da düşünüyordum ama anakartım asus rog oldugu için ekran kartıda takım olsun istiyorum. fikir verebilirmisiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankaland

quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Uçuyor uçuyor
    Bu mesaja eklenen görseller:

HOCAM BENİM KARTTA UÇTU AMA YERE İNMEDİ BİR TÜRLÜ..

hadi hayırlı olsun, hayırlı ref2 beklemeler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 30 Temmuz 2016; 13:06:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: WinKy

Arkadaşlar yurt dışı alışverişlerinde kullanmış olduğunuz bankanız %3 komisyon alıyor mu? Dönüş yaparsanız sevinirim.

benim banka % 1,5 aldı hocam.. garanti bankası.. DOLAR olarak çekim yapıldığı için aldı.. yoksa almıyordu hocam.. onuda dolar tl kur dönüşümde biraz daha yüksek kurdan çeviri yapıyorlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankaland -- 30 Temmuz 2016; 13:07:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hknups

Arkadaşlar mrb

gtx 1070 alıcam bugün
    http://www.vatanbilgisayar.com/asus-gtx1070-rog-strix-8gb-gddr5-256bit-dx12-nvidia-geforce-ekran-karti.html

bu modeli almayı düşünüyorum O8g ile arasında bi fark varmı yoksa bunu almalımıyım. msı da düşünüyordum ama anakartım asus rog oldugu için ekran kartıda takım olsun istiyorum. fikir verebilirmisiniz ?

biri fabrika çıkışı OC diğeri tarafınızdan OC oluyor fark bu forumlarda okuduğum bildiğim kadarıyla..

• Koçum geldi :D

• quote:

Orijinalden alıntı: KanKoKan

Eğilme olmadı, coil wine da sıfır, zaten kart kendi özel kapasitörlerini kullanıyormuş, soğutma sessiz ve oyunlarda kartlar 2010 mhz de çalışıyor, zotac beni baya şaşırttı doğrusu :)

Kartlar biraz büyük yalnız, sli yapacaksanız büyükçe bir kasanız olsun, kurulum sırasında cep telefonuyla çektiğim bir resim var açıklayıcı olur zannedersem.

sli için yeni slı köprüsü kullanıyormuş.. sizin sli köprüsü yeni sistem mi hocam.. ZOTAC lar karizma duruyor.. Büyük kart iyidir hocam.. Büyük kartların soğutuları iyi oluyor.. HAYIRLI OLSUN.. forum arkadaşlarına kısmet olması dileğiyle..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankaland -- 30 Temmuz 2016; 13:33:44 >

• strato026 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.Güle güle kullanın
  • strato026 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun
  • yasarbasaran kullanıcısına yanıt
    1060 testi isteriz
    Hayırlı olsun
  • Firaristt F kullanıcısına yanıt
    İşte olay budur. Çok sevindim sorun olmayışına. Daha yeni uyandım aynı güzelliği inşallah gelince bende yaşar ve sıkıntısız şekilde kartımı kullanabilirim.

Tekrar hayırlı olsun güle güle kullanın inşallah

• turbo-powwer kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun sizede. Zotac AMP! Edition dimi? inceleme konusu açılsın yeterki, testleri yapar paylaşırım elden geldiği kadar

• 
Sayfa: önceki 755756757758759
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.