Şimdi Ara

Bedava - Civilization V - (Kod dağıtımı Bitti)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Macrumors da gördüm. Civilization 5 için bedava Redeem Kod veriyolarlar, App Store dan indiriyorsunuz.

Kod almak için

Not: 5.09 Gb oyunun download büyüklüğü

edit: Başlık güncellendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vega_dj -- 4 Ağustos 2015; 18:23:00 >

• Kodu girdim ve indiriyor şu an, oyunun appstore fiyatı 80 tl neden böyle bi güzellik yapmışlar anlamadım açıkçası
  • Oyun iniyor ayrıca sadece US Store için değil bütün store'lar için kampanya baya masrafa girmiş olmaları lazım
  • yanlışlıkla kodu girmeden indirmeye başladım ve karttan 80 TL para çektiğini gördüm, sonra duraklatıp kodu girerek devam ettim; oyun yüklendi. Apple'a para iadesi için mail attım. Bakalım ne olacak? umarım geri iade işlemini yaparlar.
  • Belli bir süre içinde refund alabiliyorsunuz. Ama nasıl yapılıoyr bilmiyorum. inşallah iada ederler.
  • Fazladan alabilen varsa
  • tekrar kod vermeye başlamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vega_dj

Belli bir süre içinde refund alabiliyorsunuz. Ama nasıl yapılıoyr bilmiyorum. inşallah iada ederler.

akşam olduğu için apple us'e mail atmıştım. bugün cevap geldi; durumu incelemişler, 10 gün içerisinde para iadesi yapacaklarmış
  • Eylül başında mac almayı düşünüyorum, civ5' sevdiğim bir oyundur. Fazladan kodu olan varsa verebilirse çok mutlu olurum..
  • fazladan kodu olan varsa talibim
  • Hala kullanılıyorsa bende talibim Benimde sevdigim oyunlar arasındadır
  • konuyu şimdi gördüm pek ümitli değilim ama kodu olup bana verecek olan varsa sevinirim
  • Kodu olan varsa bende isterim :)
  • Arkadaşlar bir kod da ben rica ediyorum, siteye baktım ama göremedim.
  • Valla mümkünse bende alabilir miyim ... Çok istediğim bir oyundu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.