Şimdi Ara

BMW F10 F20 F22 F30 F32 GİZLİ ÖZELLİKLERİ AÇMAK & KODLAMA

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
15
Favori
110.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

FEM

• Kemer sesinin iptal edilmesi.
    • Angel parlaklığının ayarlanması.
    • Amerikan Park Kodlanması. **
    • Ayna sinyallerinin Amerikan Park kodlanması. **
    • Kapı açıldığında camların tek tuş ile kapanması. (Cam tuşuna basılı tutmaya gerek kalmaz.)
    • Kapı açıldığında kontağın kapanması. (Multimedya dahil tüm sistemler kapı açılınca kapanır.)
    • Geri vitese takıldığında kapı kollarındaki ışıkların yanmasının kodlanması.
    • Dokunmatik sinyal sayısının 3’ten 5’e çıkartılması. (Yazılım versiyonu 07/17 ve üstü olan araçlarda yapılamamaktadır.)
    • Tek tuşla katlanır ayna kodlanması. (Anahtar kilitleme tuşuna üç saniye basılı tutmaya gerek kalmaz.)
    • Anahtar kilit tuşuna basılı tuttuğunuzda üç saniye beklemeden camların kapanmaya başlaması.
    • Selektör atıldığında sislerin çakar gibi yanıp sönmesinin kodlanması.
    • Sislerin viraj farı olarak kodlanması.
    • Farların karşılama ışığı olarak kodlanması. (Araç ilk açıldığında karşılama ışıklarına farlar da dahil olur.)
    • Sislerin karşılama ışığı olarak kodlanması. (Araç ilk açıldığında karşılama ışıklarına sisler de dahil olur.)
    • Sinyallerin karşılama ışığı olarak kodlanması. (Araç ilk açıldığında karşılama ışıklarına sinyaller de dahil olur.)
    • Ayna sinyallerinin karşılama ışığı olarak kodlanması. (Araç ilk açıldığında karşılama ışıklarına ayna sinyalleri de dahil olur.)
    • Start/Stop sisteminin kapalı olarak başlamasının kodlanması.

REM

• Stop sinyallerinin karşılama ışığı olarak kodlanması. (Araç ilk açıldığında karşılama ışıklarına stop sinyalleri de dahil olur.)
    • Far düğmesi sıfır veya otomatik konumunda iken arka ledlerin aktif olmasının kodlanması.
    • Aracın stop sinyallerinin Amerikan olarak kodlanması.

GÖSTERGE PANELİ

• Gelişmiş Gösterge Paneli olan araçlarda M Performance karşılama logosunun kodlanması.
    • Gösterge paneline ilave hız göstergesi eklenmesi.
    • Kadrandaki hız sapmasının düzeltilmesi. (Arabanın gerçek hızını gösterir.)

MULTİMEDYA SİSTEMİ

• Üretim tarihi 07/14 ve üstü olan araçlarda veya NBT bulunan araçlarda M Performance açılış animasyonu kodlanması.
    • Üretim tarihi 03/14 ve üstü olan araçlarda lastik sıcaklığının ekrana ilave olarak eklenmesi.
    • Üretim tarihi 07/14 ve üstü olan araçlarda Bmw i serisi (elektrikli i3/i8) araç içi uyarı sesi kodlanması.
    • Üretim tarihi 07/14 ve üstü olan araçlarda veya NBT bulunan araçlarda spor göstergenin kodlanması. (Aracın anlık olarak Beygir ve Tork verisini gösterir.)
    • Geri görüş kamerası olan araçlarda Römork Kamerası özelliğinin kodlanması.
    • NBT Navigasyon bulunan araçlarda hareket halinde video izleme özelliğinin kodlanması.
    • NBT Navigasyon bulunan araçlarda usb’den video izlenmesinin kodlanması.

KLİMA

• Klimanın bir önceki durumunu hatırlamasının kodlanması.

ICM

• Aracın Eco Pro veya Comfort modunda başlamasının kodlanması.
    • Sport modunun düzenlenmesi. (Aracın yazılım versiyonu güncel olmalıdır.)
    • Sport+ modunun kodlanması.

Sahibinden için link; AreaStore

Instagram : @bmwareastore

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cou_ -- 23 Ocak 2020; 18:45:35 >

• +100 ARAÇ REFERANSI MEVCUTTUR.

Ayrıca elimizde yeni tip ekran ünitesi de bulunmaktadır.
  • Garanti yönünden bir sıkıntı oluşuyor mu? Yazan tüm özellikler için fiyat nedir? Ve sadece sport gösterge açımı için fiyat nedir? Ankara'da nerede yaptırabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert.1907

Garanti yönünden bir sıkıntı oluşuyor mu? Yazan tüm özellikler için fiyat nedir? Ve sadece sport gösterge açımı için fiyat nedir? Ankara'da nerede yaptırabilirim

Merhabalar garanti yönünden sorun yaşamazsınız tüm özellikleri 100 tlye açmaktayım sadece amerikan park 50 tl ekstra ücretlidir.Ankarada mmperformance mert bey ile görüşebilirsiniz tek özellik için.Çok titiz müşterilerim içinde servise girmeden eski haline ücretsiz olarak getirdikten sonra ücretsiz olarak tekrardan açmaktayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cou_ -- 29 Eylül 2015; 11:57:27 >

• İlave olarak araç uyarı seslerini i8 ses tonunda yapabiliyoruz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cou_

İlave olarak araç uyarı seslerini i8 ses tonunda yapabiliyoruz :)

Gayet güzel ızmırde oldugum ıcın sıze yaptıramadım başka bir arkadaşa yaptırmak zorunda kaldım. Şöyle bir sorun oldu acaba nasıl cözüm sağlayabılırız araç 2015 M paket 3.20ied daha once cok defa uzun yola cıktım kısa ve uzun farlar gayet yeterlıydı fakat bu özellıklerı actıktan sonra kısa farlar yetmemeye başladı sankı mesafesı yada parlaklıgı azaldı gıbı aynı sekılde uzun farlarında gücü eskisi gibi değil. bilginiz yada önerınız varmı bu konuda tesekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Megatr35

quote:

Orijinalden alıntı: cou_

İlave olarak araç uyarı seslerini i8 ses tonunda yapabiliyoruz :)

Gayet güzel ızmırde oldugum ıcın sıze yaptıramadım başka bir arkadaşa yaptırmak zorunda kaldım. Şöyle bir sorun oldu acaba nasıl cözüm sağlayabılırız araç 2015 M paket 3.20ied daha once cok defa uzun yola cıktım kısa ve uzun farlar gayet yeterlıydı fakat bu özellıklerı actıktan sonra kısa farlar yetmemeye başladı sankı mesafesı yada parlaklıgı azaldı gıbı aynı sekılde uzun farlarında gücü eskisi gibi değil. bilginiz yada önerınız varmı bu konuda tesekkurler.

Merhabalar,muhtemelen yanlış kodlama olmuş olabilir.Tek tuşla eski haline getirir özellikleri.Daha sonra dikkatli şekilde tekrar kodlarsa sorun kalmaz.Fakat öyle bir şey olduğunu sanmıyorum,psikolojikte olabilir çünkü kodlanan bölümde far ayarını değiştirmek çok zor.

• İzmirde nerde yaptırabilirim. Birde aracın beynine girdiğiniz için aracın garantisi bozulmazmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SMO

İzmirde nerde yaptırabilirim. Birde aracın beynine girdiğiniz için aracın garantisi bozulmazmı ?

Garanti bozulmaz zgw beynine giriliyor..İzmirde rsa motorsports yapmakta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cou_ -- 13 Ekim 2015; 16:21:25 >
  • 2012 2000CC 3.20İ için bu uygulamaların hangileri mümkün?
    fiyat değişir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr.trust

2012 2000CC 3.20İ için bu uygulamaların hangileri mümkün?
    fiyat değişir mi?

Hemen hemen hepsi mümkün fiyat değişmez hocam,05376622780 ulaşabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2014 7. Ay sonraki araçlarda Mevcut uyarı seslerini i8 araçlardaki gibi yapma özelliği eklenmiştir.
  • Araçlarınıza led stop led sinyal ve led geri vites lambası taktığınız zaman arıza ışığını kodlama yoluyla kapatabilmekteyiz..
  • Cem makyajı f30'lar için ledlerinin alakalı yapılan birşey var mı.
    Eskisinde angel ayarları felan vardı, yenilerde durum ne.?
    Mm de aynı fiyatamı yapıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersaydin

Cem makyajı f30'lar için ledlerinin alakalı yapılan birşey var mı.
    Eskisinde angel ayarları felan vardı, yenilerde durum ne.?
    Mm de aynı fiyatamı yapıyor.

Merhabalarda,yenilerde amerikan park sıkıntı.Onun dışında sorun yoktur. :)
  • +150 ARAÇ REFERANS DİYELİM ;

- LASTİK SICAKLIĞI
    -SPORT MODUNUN DÜZENLENMESİ ( DİREKSİYON HASSASİYETİ )

ÖZELLİKLERİDE YAPILMAKTADIR.

AYRICA

07.11.2015 TARİHİNDE BURSADA OLACAĞIZ.
  • cou_ kullanıcısına yanıt
    Spor modda direksiyon hassasiyetinin duzeltilmesi nedir tam olarak?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekomeko

Spor modda direksiyon hassasiyetinin duzeltilmesi nedir tam olarak?

Birazdan resimleri uploadlıyorum.Direksiyonu sertleştirebiliyorsunuz veya yumuşatabiliyorsunuz..
  • Güncel Fotoğraflar paylaşılmıştır. Instagram: bmwareakodlama
    BMW F10 F20 F22 F30 F32 GİZLİ ÖZELLİKLERİ AÇMAK & KODLAMABMW F10 F20 F22 F30 F32 GİZLİ ÖZELLİKLERİ AÇMAK & KODLAMABMW F10 F20 F22 F30 F32 GİZLİ ÖZELLİKLERİ AÇMAK & KODLAMABMW F10 F20 F22 F30 F32 GİZLİ ÖZELLİKLERİ AÇMAK & KODLAMABMW F10 F20 F22 F30 F32 GİZLİ ÖZELLİKLERİ AÇMAK & KODLAMABMW F10 F20 F22 F30 F32 GİZLİ ÖZELLİKLERİ AÇMAK & KODLAMA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cou_ -- 4 Kasım 2015; 12:08:33 >

• Cumartesi günü Bursadayız :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.