Şimdi Ara

Ayakkabı Dünyası Paraların Üzerine Yattı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.298
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu durumda olan sadece ben miyimdir diye emin olmak için bu konuyu açtım. 15 Temmuzda hatırlarsanız alt limitsiz 20 TL verdiler ve paralarımızı sırf banka hesaplarında tutmak için yaptıkları ticaret ahlaksızlığı ile yaptıkları reklamın altından kalkamayıp hepimizin siparişini iptal ettiler haber bile vermeden.

İade halen kredi kartımda görünmüyor. Sizde durum nedir?

• defansagelsenizelan D kullanıcısına yanıt
    hesapta siparişler iptal ediliyor görünmesine rağmen,
    ürünleri gönderiyorlar..
    benim ki bugün geldi..
    az sabredin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sak0575

hesapta siparişler iptal ediliyor görünmesine rağmen,
    ürünleri gönderiyorlar..
    benim ki bugün geldi..
    az sabredin..

Hocam benim zaten sadece 1 tanecik siparişim oldu, onu da iade ediverdiler güya. Hangi kargo ile geliyor acaba? Ekran durumum aşağıdaki gibi;

Ayakkabı Dünyası Paraların Üzerine Yattı
  • verdiğiniz link açılmıyor..
    ups ile geliyor.
  • benimde sitede sipariş iade surecinde yazarken bugun kargom geldi
  • İade tamamlandı yazısı 16 temmuzda geldi.Hala geri ödeme yaptıkları yok.Şikayetvar'a yazdım bakalım ne olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castieello -- 21 Temmuz 2015; 23:59:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castieello

İade tamamlandı yazısı 16 temmuzda geldi.Hala geri ödeme yaptıkları yok.Şikayetvar'a yazdım bakalım ne olacak

İşte hocam aynen senin gibi 16 Temmuzda iade tamamlandı yazısı yazmışlar. O günden beri iademi bekliyorum. Kredi kartında hareket yok. Ben de şikayetvar'a yazdım.
  • ben dün aradım. çek kullanılarak sadece kargo parasıyla siparişler geçilmiş diyor hatun. ben 23 tl ödedim dedim. ayın 14-15 inde verilen siparişler iptal olmuş max. 10 iş günü içinde iadeler yatacakmış. isterseniz çeksiz siparişinizi tekrarlayalım dememiz mi parayı iade ediniz dedim. bakalım kaç gün üzerine yatacaklar
  • öyle bir firma düşünün ki faturada 71.30 gözüksün ama sizden 101 lira tahsil edilsin.
    öyle bir firma düşünün ki sipariş verdiğimde kemer kalmadığı için stok yok dedi tamamlaya bastım tamamladı hakikaten 5.90 kargo parası geçirdiler ama kemek yok ve kargoya verildi diye gösteriyor ama sadece kargo parası vermiş oldum.
    öyle bir firma düşün ki müşteri hizmetleri 12 dakika bekletsin.
    bunları toplayınca bu firma yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsn33

ben dün aradım. çek kullanılarak sadece kargo parasıyla siparişler geçilmiş diyor hatun. ben 23 tl ödedim dedim. ayın 14-15 inde verilen siparişler iptal olmuş max. 10 iş günü içinde iadeler yatacakmış. isterseniz çeksiz siparişinizi tekrarlayalım dememiz mi parayı iade ediniz dedim. bakalım kaç gün üzerine yatacaklar

Ben de yarın arayayim da iadeyi yapmalari için bastiralim. Üzerine yatacaklar paramizin.
  • bende aynı dertten muzdarip olanlardanım. hiç kimse çözüm üretmiyor. siparişlerimizde gelmiyor, geleceği de yok bu gidişle.
  • artık adamlar maillerede cevap vermiyor adamlar akıllı topladı parayı işletiyor sonra iade yapar artık ne kadar sürerse
  • Ayakkabı dünyasını aradım. Bi dünya siparişi iptal ediyorlarmış. Sırayla iademizi yapıyorlarmış. Aynı isimli 30 kere sipariş verenler olmuş. Onlar ödemeyi yavaşlatıyorlarmış
  • Bu işi yapamıyorsan neden online satış yapıyorsun yazık
  • ben 1 adet mercurial almıştım geldi bana sipariş.
  • Arkadaşlar 3 siparişim vardı 1 tanesi bu gün geldi aradım sordum dedim iade yazıyodu neden geldi bazı siparişleri kargoya verdik onlar geliyor dediler.
  • arkadaşlar 3 siparişim vardı. reebok spor ayakkabı, esem terlik ve nike çanta. üçüde iade sürecinde görünüyordu sitede
    ikisi pzt. ups kargo ile geldi. nike çanta gelmedi. aldıklarımın hatırına sessizce beklemedeyim. galiba çantayı göndermeyecekler.
    paranın üzerine yatacak halleri yok. illaki iade ederler.
  • gelsede istemem zaten aldım başka yerden parayı göndersede limit açılsa
  • birimiz şunları mahkemeye veremez mi?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.