Şimdi Ara

Outcast (2016)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
7
Favori
2.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Walking Dead'in Yaratıcısından Yeni Bir Dizi Geliyor!

https://store.donanimhaber.com/7b/18/47/7b18472480aed551ffd98a90911c640f.jpg

Outcast için Cinemax'dan onay çıktı.

Fenomen AMC dizisi The Walking Dead'in uyarlandığı çizgi romanları yaratan Robert Kirkman, geçtiğimiz yaz Paul Azaceta ile birlikte yeni bir seriye imza atmıştı. "Outcast" isimli fantastik çizgi romanlar, bedeni sekiz yaşından beri şeytan tarafından ele geçirilen Kyle Barnes’ı merkeze alıyordu. Normal bir hayat yaşamak isteyen karakterimiz, Reverend Anderson isimli bir vaizin yardımıyla, kafasındaki soruların cevaplarını arıyordu. Cinemax kanalı, uyarlama olacak Outcast dizisine ilk sezon onayı verdi.

Kayıp Kız (Gone Girl), Şöhrete İlk Adım (Almost Famous) ve Wristcutters filmlerinden hatırlanabilecek Patrick Fugit başrolde yer alacak ve Kyle Barnes'a hayat verecek. Kadroda ayrıca İngiliz aktör Philip Glenister ve çocuk oyuncu Gabriel Bateman yer alacak. Pilot bölümü Adam Wingard (The Guest, You're Next) yönetirken; senaristliği Kirkman üstlenecek. İlk sezon 10 bölümden oluşacak.

Outcast'in prömiyer tarihi henüz belli olmadı.
     Outcast (2016)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Outcast İçin Yeni Fotoğraflar Yayınlandı!

The Walking Dead dizisinin yapımcılarından olan Robert Kirkman'ın yeni projesi Outcast için fotoğraflar yayınlandı. Kirkman'ın Cinemax’s kanalı için hazırladığı bu yapımın başrollerinde Patrick Fugit, Philip Glenister, Reg E. Cathey gibi isimler var.

Dizi aynı adlı çizgi roman serisinin uyarlaması. Dizinin ana kurgusu bedeni sekiz yaşından beri şeytan tarafından ele geçirilen Kyle Barnes’ı üzerine kurulu. Kyle'ın şeytandan kurtulmak için Reverend Anderson isimli bir vaizden yardım alır.

Outcast (2016) Outcast (2016) Outcast (2016) Outcast (2016)
  • Tutabilir dizi, önlerden yerimizi alalım.
  • İyi bir dizi olacak gibi bekleyip görücez.
  • önlerden
    TWD gibi sonradan bozmazsa tutabilir

• Ben izlerim süper gözüküyor.
  • rastgele fragmanını youtube gördüm izledim oy neydi gızz dedim
  • İkinci sezon onayını aldı. Birinci sezon 3 Haziran'da başlayacak.
  • Fragmanı beğendim
  • Çok iyi bir dizi geliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fragmanı beğendim zaten kadro sağlam kaliteli bir şeyler çıkacak gibi.
  • kirkman dogru bir adım atmadı bence
  • ilk bölüm dizibox a düştü
  • İlk bölümü izledim. Güzel , izlenebilir. 2016 model doğaüstü.
  • Evet sıcak sıcak ilk bölüm ardından yorumları yapalım bakalım.

Öncelikle diziye öyle bir başlangıç yaptılar ki, gece gece töbe yarabbim..

S01E01 Değerlendirmem;

Öncelikle dizinin ben uzun vadede ikinci sezon onayı, devamlılığı vs gibi konuların olması için en az 6 bölüm daha izlenmesi gerektiğini düşünüyorum. Çünkü senaryo ve olay döngüsü ilk bölüm itibariyle ortaya çıktı, bundan sonra ki bölümlerde de malum kişiler Kyle'yi takip edecek, onunla eşleşme sağlamaya çalışacaklar. Ancak Kyle'nin kanından kaynaklı meydana çıkan bir panzehir var sanki, çünkü parmağını ısırdıktan sonra çenesinden tutup ağzını açtı ve kan damlattı akabinde malum varlık bedenden çıktı. Ancak izlenebilir kılınması için Kyle'nin annesinin evrime başlaması, hal ve hareketleri nasıl bir anda ortaya çıktı, olayın çözümünü bilmedikleri için denedikleri, yani bol miktarda 56 dakikanın içine flash back katılmalı.

Bir diğer soru ise, annesi neden yoğun bakımda... bakalım şans verilmeli bence, benim gibi Cumartesi günlerinde bir dizi takip etmeyen biri için güzel geldi, ancak bazı sahnelerde böyle inceden bir tiksinti, mide bulantısı ile oluşan baş dönmesi yaşattı. özellikle başta kafası ile böcek ezip sonra yalaması?
  • ilk bölümü izledim, türk korku filmlerine benzemiş biraz ama izlenir kötü değil sadece hikaye çok sıradan geldi
  • İlk sezon başladı mı yoksa her zamanki gibi klasik "bilerek" ilk bölüm sızdırıldı mı?
  • Dizi çok iyi başladı beğendim 2.sezon onayınıda almış zaten umarım devam eder korkuyu ve gerilimi hissettirdi bana :)
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.