Şimdi Ara

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ-KAYSERİ de okuyanlar yada yaşayanlar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar burda okuyan ya da yaşayan insanlar biraz bilgi verebilirler mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: JoKEr1996

arkadaşlar burda okuyan ya da yaşayan insanlar biraz bilgi verebilirler mi?

merhaba kayseride yaşıyorum üniversitede de birkaç kez sınava girdim
    sen sor ben cevaplıyayım :)
  • Ben de yardımcı olabilirim şehir konusunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erciyes dişi istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim :) Şehir sıkıcı mı gitar plates kursları vs var mı ? cafeler sinemalar vardr elbette dye düşünüyorm. merkezi yerlerinden geçtim daha önce ama gezemedim açıkcası. Büyükşehirden geleceğim. derslerden vakit belki pek olmayacak ama kafa dağıtmak için gidilebilecek güzel yerler vardr umarm. bar vs anlamnda demiyrm tbi ama anlatrsanız cook sevinirim
  • bi ton avm var.. cinema plates kursu falan cok ve elbet var buyuksehırden gelıosun ve burasıda buyuksehır sıkılmazsın

• Çalışmaktan zamanımız olursa zamanı güzel değerlendireblrz demek ki. Orada yaşadığınız için öncelik erciyes yazacaksınız sanırm. Ulaşım nasıl yurtlar üni.a arası vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1100soylu

Çalışmaktan zamanımız olursa zamanı güzel değerlendireblrz demek ki. Orada yaşadığınız için öncelik erciyes yazacaksınız sanırm. Ulaşım nasıl yurtlar üni.a arası vs

Kyk yürüme mesafesinde diye biliyorum keza özel yurtlar Üniversiteye yakın talas da bayagı vardi onlarda yürüme mesafesinde merkez dede var özel yurtlar otobüs yada Tramvay ile gelirsin merkez de falan kalırsan

• Hmm anladm. Talas tamamen öğrenci işgali bi bölge sanırım :D güzelmş o yönden. Ya okuması kolay diyorlar erciyes dişin diğer dişlere göre. Bi bilgnz var mı bu konuda. Ya da bildiğiniz başka bi üni. Hayalim istanbuldu. Açıkcası orası olmadktan snra cok kndmi zorlayacak bi üni de olması bnm için anlamlı değl. hani kndmi kendim dus için hazırlamak istiyorm. zor uygulamalardan bi aksililkle bi sene uzatmaya gözüm korkuyor.
  • gel knk starbucksta takılırız
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasoka

gel knk starbucksta takılırız

Kayserideyim takılalım

• BANADA Bİ YARDIMCI OLUN ERCİYES HUKUKU KAZANDIM DEVLET YURTLARI KAÇ KİŞİLİK BURS BULMA ORANIM NEDİR
  • quote:

Orijinalden alıntı: JoKEr1996

arkadaşlar burda okuyan ya da yaşayan insanlar biraz bilgi verebilirler mi?

Erciyes diş mi kolaymis? ? :D ahahahahahahah ne güldüm ya. Lan 10 ağustos olmuş. Daha evime gidemedim. Millet denizlerden çıkmıyor aksama kadar ben burda hasta bakıyorum. 1 sene olmuş entry ne de bakalım nasıl geçti ilk senen

• hebsan H kullanıcısına yanıt
    Hocam bende ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİNDEYİM NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ BU BÖLÜM HAKKINDA VEDE ÜNİVERSİTE KONUSUNDA TECRÜBELERİNİZİ PAYLAŞIR MISINIZ ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.