Şimdi Ara

Mühendislik yazacaklar dikkat (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
253
Cevap
14
Favori
7.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: cehili

Fiyat takip.

Her telefona bu gereksiz mesajı yazmak zorunda değilsiniz yukarıda mesajım bulunsun butonu var. Bir zahmet onu kullanın.
  • Fiyat son ve cumartesiye kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiickimse

quote:

Orijinalden alıntı: cehili

Fiyat takip.

Her telefona bu gereksiz mesajı yazmak zorunda değilsiniz yukarıda mesajım bulunsun butonu var. Bir zahmet onu kullanın.

Sanane.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicotinell

...

hocam özelden mesaj atarmısın rica etsem bir konu hakkında danışmak istiyorumda
  • Vay be yazın savaş çıkmış burada :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmetFaruk2

hocam cok iyi demissinizde siralamam 110k sakayra yada kutahya bilgi. muhendialigini istiyrdum yani simdi ben buralari okursam aciktami kalacam hemsireligide bne istemiyorum sizce ne yapmaliyim baska onerdiginiz meslek varmi yoksa hemsirelikmi

Ahmet gönlünden geçen oldu sonunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skayn

Konuyu açan arkadaş haklı, gerisi hayalperest. Mezun olunca kafasını duvarlara vurmak istemeyenler için açmış konuyu. Görüşlere saygılı olun.

Hayallerinin peşinden kos diyenler kızacak ama

• quote:

hocam cok iyi demissinizde siralamam 110k sakayra yada kutahya bilgi. muhendialigini istiyrdum yani simdi ben buralari okursam aciktami kalacam hemsireligide bne istemiyorum sizce ne yapmaliyim baska onerdiginiz meslek varmi yoksa hemsirelikmi

ne sectin???
    100 binlerle mühendislik mi sectin yoksa saglıga mı yöneldin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilmim valla

çok cahilsin keşke ölsen. türkiyede 2 milyon insan bu sınava giriyor sadece ilk 15 bindekiler mi evine ekmek götürüyor saınıyorsun. 15k sınırında itü makine (12k) iti kont oto(15k) ytü endüstri(15k) bu bölümler türkiyede iş bulan en kötü mühendisler mi yani?

hocam bu bölümleri bitirenler aç geziyo diyenler var forumda. troll / rakip eleme oldugu acık tamam ama
    anadolu üni.lerinden (200k da müh. olan) dedikleri doğrudur belki nerden biliyosun
  • Adam gibi okullar yazın , okulun kalitesi düştükçe size düşen yuk artacak ve bir yerden sonra sizi aşacak. Gidip 200 binden muh. Yazarsanız çok hayır beklemeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: t17cen

quote:

ne sectin???
    100 binlerle mühendislik mi sectin yoksa saglıga mı yöneldin?

Hayalimdeki meslegi sectim yani bilgisayar muhendisligini tamam lise hayatinda basari degildim ama unide olmayacagim anlamina gelmiyr suan 2. yilima basladim her gecen gun dua ediyrm iyiki secmism diye

• quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

konuyu açan arkadaş sallamış.Okulun önemi artık çok azaldı özellikle pc müh gibi bölümlerde.İtü odtü boğaziçi hariç okul seviyeleri yakın şanlıurfada okuyup çok iyi maaşlar alanda var mesela kendini geliştirip programlama dillerini vs öğrenmek.Diğer ana mühendislik dalları içinde böyledir sevdiğiniz işi yapın nerde olursa olsun.Herkes 15.000 e giremez zaten yapcagın meslek'de sana kimya vs sormayacaklar sıralama saçma ama mecburen bu sistem var 4 senedir çalışıp giremeyenler de var 1 sene çalışıp girenlerde 1300 lerde başlangıç olarka başlanıyor sanırsam ama ilerde tecrübe kazandıkça şanslama kazancınız var 10bin mezun var ama işi bilen yok Türkiye burası herkes kendini usta sanıyor.işe alımlarda sadece okula bakma devride yavaş yavaş kalkıyor kalkınmak içinde buna ihtiyacımız var artık ne bildiğine bakıcaklar nerde okuduğuna değil mülakatta şunu yaz yada burda nedemek istiyor diye sorduğunda bak bakalım 15kda ilgisiz biri cevap verebelecekmi boş konuşmayın he senin dediğin gibi olursak 20 sene geriden gelmeye devam ederiz kısacası takmayın konu başındaki arkadaşı doktorluk dışında her mesleği ezen birşey bilmeyen bir arkadaş iyi forumlar.bu arada 110k vs iseniz yazmayın nedir abi artık oralardada güzel devlet okulları var normal seviyesede hertürlü iş bulursunuz kendinizi geliştirirseniz ama okurken yatarsanız olmaz

bu sıralamada hatalı sakarya mugla düzce gibi üniler neden geride bilecik nasıl 90. sırada? ağır saçmalamışlar şanlıurfadaki okulda geride ama ordan çıkıp çok iyi yerlere giren var ağır saçmalamışlar zaten kocaeli ile sakaryanın sıralamassından belli böyle işler hikaye iş sizde bitiyor
    edit:yabancı dilde 45 50 olan iyi okullar var agır saçmalık

düzce bilecik muğla yalova zonguldak v.s. yaz demissin hocam. 100k sıralamayla buralarda maceraya atılmak akıl karı mı?

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.