Şimdi Ara

Başlangıç Sayfası Değiştirmek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
56.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ne yaptıysam yaptım Giriş Sayfasını "www.google.com.tr" den başka bişeye ayarliyamadim

Araçlardan internet seçeneklerinden boş kullanı seciyorum ilk tıkladiğimda about:blank olarak gösteriyor ikinci kere tikladigimda genewww.google.com oluyor REGEDIT den Start Page i de sildim fakat ilk seferde gene sayfa gorunmuyor ikinci actigimda gene google aciliyor bunun nedeni ve cözümü ne olabilir?

• en temiz yol format atmak
  • Gecmiste Reg ayarlariyla oynamis olmayasin (trojan girip baslangic sayfasini degistirmesin diye)...?
    quote:

Orjinalden alıntı: aNtifuNky

Arkadaşlar ne yaptıysam yaptım Giriş Sayfasını "www.google.com.tr" den başka bişeye ayarliyamadim

Araçlardan internet seçeneklerinden boş kullanı seciyorum ilk tıkladiğimda about:blank olarak gösteriyor ikinci kere tikladigimda genewww.google.com oluyor REGEDIT den Start Page i de sildim fakat ilk seferde gene sayfa gorunmuyor ikinci actigimda gene google aciliyor bunun nedeni ve cözümü ne olabilir?

• dua et google.com kalmis bnde baska seyler kalıyodu eskiden
  • bendede oluyordu ad awareyle çözüyordum ama aynı sorudanmı kaynaklanıyor bilemem
  • başlat çalıştır gpedit.msc yaz
    ordan kullanıcı yapılandırması
    windows ayarları
    internet explorer bakım
    url
    önemli urller
    oraya giriş sayfanı yaz bi daha deişmez
  • ad aware ile bi tarat bakalım bazen virüs,trojan vb. şeyler kilitliyorlar orayı ama onlar kilitledigi zaman hiç değiştiremiyorsun belkide bu olayın değişik wersiyonu olabilirgenede sen tarat ad aware ile
  • Virüsdür bu virüs.
  • Kardeş hiç bişey olmadı aşağıdakini uygula.

başlat çalıştır regedit yaz enter'a bas..açılan ekranda hkey_current user+software+microsoft+internetexplorer+main sağ tarafta start page ve search page karşılığı o site ise çift tıklayıp sil ve istediğin adresi yaz.

birde hkey local machine kısmında da software+microsoft+internetexplorer+main tıkla sağda start page ve search page'i değiştir.
  • Google artık virüs işine girmiş.Biz sohbet sayfalarını kaldırmaya çalışırız şimdide google çıktı.

Adaware SE Personal i aşağıdaki linkten indir kur tarattrı bulunanları yok et düzelir

http://www.download.com/3000-2144-10045910.html

Burdan indirebilirsin

• quote:

Orjinalden alıntı: Orson

başlat çalıştır gpedit.msc yaz
    ordan kullanıcı yapılandırması
    windows ayarları
    internet explorer bakım
    url
    önemli urller
    oraya giriş sayfanı yaz bi daha deişmez

sorun benim bilgisayarimda kaynaklaniyordu, onun için dediklerini aynen uyguladim ama maalesef yine değişti, halbüki çok güzel bi çözümdü..
  • quote:

Orjinalden alıntı: karabey_58

Kardeş hiç bişey olmadı aşağıdakini uygula.

başlat çalıştır regedit yaz enter'a bas..açılan ekranda hkey_current user+software+microsoft+internetexplorer+main sağ tarafta start page ve search page karşılığı o site ise çift tıklayıp sil ve istediğin adresi yaz.

birde hkey local machine kısmında da software+microsoft+internetexplorer+main tıkla sağda start page ve search page'i değiştir.

onuda yapmiştim, hatta şuanda bile start page kısmında about:blank yazıyor we search page kısmıda boş ama hala ilk tıklamada about:blank sayfasi açiliyor ikinci tıkta ise googlun sayfasi açiliyor kafayi siyiracam az kaldi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.