Şimdi Ara

Başlangıç Sayfası Değiştirmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
56.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ne yaptıysam yaptım Giriş Sayfasını "www.google.com.tr" den başka bişeye ayarliyamadim

Araçlardan internet seçeneklerinden boş kullanı seciyorum ilk tıkladiğimda about:blank olarak gösteriyor ikinci kere tikladigimda genewww.google.com oluyor REGEDIT den Start Page i de sildim fakat ilk seferde gene sayfa gorunmuyor ikinci actigimda gene google aciliyor bunun nedeni ve cözümü ne olabilir?

• Gecmiste Reg ayarlariyla oynamis olmayasin (trojan girip baslangic sayfasini degistirmesin diye)...?
    quote:

Orjinalden alıntı: aNtifuNky

Arkadaşlar ne yaptıysam yaptım Giriş Sayfasını "www.google.com.tr" den başka bişeye ayarliyamadim

Araçlardan internet seçeneklerinden boş kullanı seciyorum ilk tıkladiğimda about:blank olarak gösteriyor ikinci kere tikladigimda genewww.google.com oluyor REGEDIT den Start Page i de sildim fakat ilk seferde gene sayfa gorunmuyor ikinci actigimda gene google aciliyor bunun nedeni ve cözümü ne olabilir?

• Google artık virüs işine girmiş.Biz sohbet sayfalarını kaldırmaya çalışırız şimdide google çıktı.

Adaware SE Personal i aşağıdaki linkten indir kur tarattrı bulunanları yok et düzelir

http://www.download.com/3000-2144-10045910.html

Burdan indirebilirsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.