Şimdi Ara

gece yatmadan önce süt içmek kilo aldırır mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
25.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • galiba yatmadan önce yenilip içilen herşey yağ olarak depolanıyomuş.
    su hariç... özellikle de süt için bu doru mu??

• hayır değil ozmn ben kilolu olurdum
  • gaz yapar

walla
  • eet gaz yapar
  • araştırıyorum farklı şeyler çıkıyo.. bi yerde kilo almak isteyen zayıf
    birine önerilmiş, başka sitede "sıcak süt yağları eritir." yazıyo...
  • ben sütü soguk olarak yatmadan önce her gece içtim fakat bi işe yaramadı.kilo falan alamadım.
  • Body gidiyorum.Vücutta yağ var bende karın bölgesinde.yaz başına kadar hemen hemen hergün bir büyük bardak soğuk süt içiyordum.Ama body de hoca yasakladı.Yağ yapar diyor.
  • sütteki yağ oranı ortalama 1 bardak için %3 oranında süt karbonhidrat miktarı yüksek bir maddedir. özellikle laktoz ( süt şekeri ) alındığında ve hareketsiz kalındığında vücutta birikme yapar.

ancak light yağı alınmış süt içildiğinde bu olasılık ortadan kalkar yağ ve laktoz miktarı yarıya düşer. gönül rahatlığıyla içebilirsin
  • süt kilo aldırır,gaz yapmaması içinde sıcak için
  • Şimdi ben de diyet yapıyorum içeceğim ama kararsız kaldım içsem mi içmesem mi herkes farklı cevap vermiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erbaa82

Şimdi ben de diyet yapıyorum içeceğim ama kararsız kaldım içsem mi içmesem mi herkes farklı cevap vermiş

6yillik hort

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatcn

quote:

Orijinalden alıntı: Erbaa82

Şimdi ben de diyet yapıyorum içeceğim ama kararsız kaldım içsem mi içmesem mi herkes farklı cevap vermiş

6yillik hort

Amacım hort yapmak değil, işin gerçeğini öğrenmek canım süt istiyor ama içemiyorum
  • Yağ yapmaz! Sen yattığın zaman vücüt kendini iyileştirir ve bu sürede yağlardan yakar ama sen süt içersen vücut içtiğin o sütü kullanır. Yani yağ oluşmaz ama içmez isen vücüdündan yağlar gidecektir. Sen içerek o yağların gitmesini engelliyorsun ekstra yağ almıyorsun.
  • Günlük kalori ihtiyacını geçmeden yatarken tam yağlı 1 bardak süt içmek cidden kilo aldırır mı...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    1bardaktan birşey olacagını sanmıyorum. Ancak süt ve süt ürünleri deriyi kalınlaştırıyor. spor yapanlar sütlü ürünler pek tüketmezler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.