Şimdi Ara

Vodafone kapsama alanıyla ilgili herşey burada...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.333
Cevap
0
Favori
125.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vodafoncular KAPSAMA ALANINDA PROBLEM YAŞADIĞIMIZ YERLERİ BİZDE BELİRTELİM BELKİ BİR FAYDASI OLUR...AYRICA ÇEVREMİZDE YENİ FARKETTİĞİMİZ İSTASYONLAR VAR MI BAKALIM YATIRIMLAR HAYATA GEÇİYOR MU...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevimlican -- 22 Nisan 2007; 18:38:39 >

• Zeytinburnu YEŞİLTEPE ÇIKTI :) Ama sürekli şebeke değişiyor..

bir zeytinburnu2 yazıyor bir yeşiltepe..Bende bilgisayarın yanında sürekli msg geliyor diye bakıyorum ama
  • GOSB'un (Gebze Organize Sanayi Bölgesi) kuzeyinde sorunlar vardı, 3-4 aydır yeni bir anten kondu, Turkcell vericinin hemen yanına ve aynı boyda, şu anda gayet iyi ve daha önceden nasıldı bilmiyorum ama ilk aramada karşı taraf çalıyor (Aveada sık sık telefon 2. ya da 3. defa tuşlama yapmak zorunda kalıyor)
  • ayrıca operatörler hangi bölgede, hangi vericide yoğun kullanım hangisinde düşük kullanım var bunu görebiliyorlar. kapsama alanının da nerede yetersiz olduğunun da farkındalar. fakat yatırımı nereye ve neye göre yapacaklarını bilemiyoruz. bizim taleplerimiz, sesimiz anca onlara yönlendirici olabilir, yoksa kesin bir sonucu yok yine de.
  • quote:

Orjinalden alıntı: brgn

GOSB'un (Gebze Organize Sanayi Bölgesi) kuzeyinde sorunlar vardı, 3-4 aydır yeni bir anten kondu, Turkcell vericinin hemen yanına ve aynı boyda, şu anda gayet iyi ve daha önceden nasıldı bilmiyorum ama ilk aramada karşı taraf çalıyor (Aveada sık sık telefon 2. ya da 3. defa tuşlama yapmak zorunda kalıyor)

Ben GOSB'un karşısında huzurkent mevkiinde oturuyorum. Telefonda "Tepeören" veya "Gebze TEM" yazıyor ama çok net görüşme yapamıyorum. bazen iyi bazen kesik kesik. Mutlukent'e istasyon koyacaklardı ama ses yok...
  • Ankara Balgatta çiğdem mahallesi. çalışmalar yapılıyor burda ama hala yeterli değil. Sanırım sistemi dahada düzeltceker ama ben yinede yazim ağlamayan bebek misali
  • Yer altında hala çekmiyor
  • ohoo yazmaya kalksam moderatör olurum burda
  • yıllarca söyledik ama hiç bir şey değişmedi
  • üstkaynarca çamçeşme mah... vodafone yeni vericisi hizmete girmiştir...bu bölgedeki problem çözüldü..
  • benim evin salonu
  • Halen bodrumlar ve kapalı alanlarda çok yetersiz..

Ayrıca İstanbul metrolarında çekmiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: nescafe07

benim evin salonu

benim evin hiç bir yerinde çekmyor konuşmak için dışarıya çıkıyordum artık kulanmıyorum telsim cepte cüzdanda duruyor
  • Sayın WanD,
    Tarafımıza iletmiş olduğunuz "Kapsama alanı" şikayet konulu mailinizeistinaden abonelerimizden tarafımıza iletilen bağlantı sorunlarıdoğrultusunda tüm baz istasyonlarımızın servis kullanımına yönelikincelemeye alındığını ve herhangi bir problem bulunması durumunda teknikçalışma sonrasında sorunun giderilmekte olduğunu belirtmek isteriz.
    Kapsama Alanı ve bağlantı ile ile ilgili yaşadığınız sorun hakkındagerekli araştırmaları yapabilmemiz için,Antalya/****** bölge bilgisineek olarak aşağıda yer alan bilgileri eksiksiz olarak tarafımıza iletmenizirica ederiz.

*Problemin yaşandığı bölgenin açık adresiProblemin yaşandığı alan ( kapalı / açık )
    *Mevcut olan sinyal seviyesi
    *Tam olarak sorunu ne şekilde yaşadığınız
    *Hangi vericiden sinyal alındığı (Ekrandaki istasyon adı )
    *Problemin ne zamandan itibaren yaşandığı
    *Problemin yaşandığı saat aralığı
    *Problemi yaşayan başka Telsim aboneleri var mı? ( Biliniyorsa örnek numara)
    *Cihazınızdan çağrı başalatılabiliyor mu?
    *Arama yapma denemenizde aldığınız yanıt
    *Cep telefonu ve irtibat numaranız

Ayrıca, Telsim istasyon bilgisinin cihaz ekranında görülmemesi durumunda,cihaz menüsünden yayınla (bilgi servisi - hücre bilgisi) ilgili bölümüaçmanız ve kanal numarası olarak 50' yi kaydetmeniz yeterli olacaktır.Sözkonusu işlem sonrasında ekranda yer alacak olan hücre bilgisini mutlakatarafımıza iletmeniz gerekmektedir.
    Telsim Internet sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkürederiz.
    SaygılarımızlaTelsim Müşteri Hizmetleri
    http://www.telsim.com.tr

Telsime şebeke yüzünden kaç sefer mail attıysam ,her seferinde bu standart mesaj geldi

• YENİ BİR BAZ İSTASYONU DAHA....
    telsim istanbul ataşehirde yeni BAZ istasyonu dün devreye girdi...bölgedeki sorun çözüldü...
    hücre adı ATAŞEHİR BARAJYOLU..
  • quote:

Orjinalden alıntı: sevimlican

YENİ BİR BAZ İSTASYONU DAHA....
    telsim istanbul ataşehirde yeni BAZ istasyonu dün devreye girdi...bölgedeki sorun çözüldü...
    hücre adı ATAŞEHİR BARAJYOLU..

Ankara Cevizlidere Caddesi'nin (Balgat-Keklikpınarı arası) üst kesimlerinde biraz düzelme varsa da henüz sorunlar tam olarak çözülmedi. Buralarda da bir baz istasyonu gerekiyor. Daha önce Telsim'e mail atmıştım. Ayrıca Çevre ve Orman Bakanlığı'nın sayfasındaki mahalli çevre raporlarının birinde Cevizlidere Caddesi'nin en üst kısmına yakın Türk Telekom eğitim binasında Vodafone'ın baz istasyonu kurma talebinin kabul edildiğini okumuştum ama henüz bir çalışma yok görünüyor.
  • öğrendiğime göre çevre orman bakanlığının verdiği izinden sonra baz istasyonunun kurulup devreye alınması bayağı zaman alabiliyormus 2-3 ay kadar
  • quote:

Orjinalden alıntı: sevimlican

öğrendiğime göre çevre orman bakanlığının verdiği izinden sonra baz istasyonunun kurulup devreye alınması bayağı zaman alabiliyormus 2-3 ay kadar

Bilgi için teşekkürler, sanıyorum daha yeni 2 ayı geçmiştir.
  • Sağolsun burada (ulus/bartın) vericisini güçlendirdiler ayrıca 10 km ilerimize (aptipaşa beldesi) kocaman bir verici diktiler.

Birde elektrikler kesildiğinde şebekemiz gitmese çok mutlu olacağım. Sonra etraftakiler senin telefonun niye kapalı diye tribal enfeksiyon gösteriyorlar
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.