Şimdi Ara

Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme) (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.646
Cevap
85
Favori
128.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Akk sonrası hız düşüyor evde 4 kişi var internete bağlanan. Mecbur wifi ile bile kaliteyi düşürmem gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

Orijinalden alıntı: Red Alert

5s telefonum var, müzik sesi az geliyor, tüm ayarlara da baktım, sorun yok gözüküyor. Örneğin ben kendi telefonumu ses sistemine bağladığımda ses az geliyır, aynı ses sistemine 6s bağlıyorum ses daha yüksek geliyor. Böyle sorun yaşayan oldu mu?

Az derken kastınız abartılı bir fark mı? AB Ses sınırı ayarı diye bir şey var, sanırım Erişilebilrlik ayarlarında. Bir bakın oraya istersiniz.

Dediğin yerin tam navigasyonunu yazabilir misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

5s telefonum var, müzik sesi az geliyor, tüm ayarlara da baktım, sorun yok gözüküyor. Örneğin ben kendi telefonumu ses sistemine bağladığımda ses az geliyır, aynı ses sistemine 6s bağlıyorum ses daha yüksek geliyor. Böyle sorun yaşayan oldu mu?

Az derken kastınız abartılı bir fark mı? AB Ses sınırı ayarı diye bir şey var, sanırım Erişilebilrlik ayarlarında. Bir bakın oraya istersiniz.

Dediğin yerin tam navigasyonunu yazabilir misin?

Ayarlar
    Müzik
    Ses Sınırı
    AB Ses Sınırı

• arkadaşlar aile aboneliğinde 5 kişiyiz. üyeligimiz devam ediyor. 1 arkadaşımız farklı durumlardan dolayı ayrıldı. 1 kişilik boş yerimiz var. katılmak isteyen var mıdır.

aylık 2.5tl düşmektedir.
  • Yeni yerli albümlerin apple arşivine eklenmesi uzun sürüyor mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rtnkara

arkadaşlar aile aboneliğinde 5 kişiyiz. üyeligimiz devam ediyor. 1 arkadaşımız farklı durumlardan dolayı ayrıldı. 1 kişilik boş yerimiz var. katılmak isteyen var mıdır.

aylık 2.5tl düşmektedir.

Hocam ben katılmak isterim eğer başka biri katılmadıysa...

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Yeni yerli albümlerin apple arşivine eklenmesi uzun sürüyor mu acaba?

Hayır hemen ekleniyor.
  • Beyler Spotify aile üyeliği kullanıyorum şu an . Apple music ile kıyaslarsak hangisi daha iyi ? + ve - yönlerini söyler misiniz ?
  • Az önce Spotify Aile üyeliğimi iptal edip Apple Music Aile üyeliği satın aldım. Yalnız bi sorum var. Aile paylaşımı yaptığım kişiler app store'dan bir şey satın aldığında benim kartımdan mı kesiliyor? Bunu nasıl iptal edeceğiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peocawe -- 6 Kasım 2016; 17:48:36 >
  • Arkadaşlar aile paylaşımı yapan bir grup var mı acaba yıllık yapabilir miyiz bunu? Yapan varsa 2 kişilik isterim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ucabor

Beyler Spotify aile üyeliği kullanıyorum şu an . Apple music ile kıyaslarsak hangisi daha iyi ? + ve - yönlerini söyler misiniz ?

Ya kardeşim sen şaka mısın dalga mı geçiyorsun konu zaten sorduğun şey ile alakalı tamamen. Konu adı bile sorduğun sorunun yanıtının burada olduğunu belli ediyor bir ilk mesaja bak dünyanın bilgisi var artısı da eksisi de videolu karşılaştırması da var, cidden bu kadar da hazırcılık olmaz ayıp be.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 6 Kasım 2016; 23:18:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: peocawe

Az önce Spotify Aile üyeliğimi iptal edip Apple Music Aile üyeliği satın aldım. Yalnız bi sorum var. Aile paylaşımı yaptığım kişiler app store'dan bir şey satın aldığında benim kartımdan mı kesiliyor? Bunu nasıl iptal edeceğiz?

İptal edilemiyor. Senin karttan kesilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluebest

Arkadaşlar aile paylaşımı yapan bir grup var mı acaba yıllık yapabilir miyiz bunu? Yapan varsa 2 kişilik isterim.

Yukarıda grup yapan arkadaşlar var, yorumları incele. En son bir kişi daha boş falan diyorlardı.
  • Bir sorun yaşıyorum. Android'de Apple Music üyeliği aktif ve ücreti ödenmiş durumda ancak Apple Music uygulamasına girdiğimde (hesabım girişli olduğu halde) sanki Apple Music üyeliğim yokmuş gibi "Apple Music'e katıl" ibaresi çıkıyor ve hiçbir şekilde o an müzik hizmetlerini kullanamıyorsunuz. Çıkış yapıp tekrar giriş yaptığımda ise sorun düzledi ancak listelerim uçtu gitti.

• 2 tane iOS Hesabım var ve bir takım uygulamaları ikinci hesabımdan yüklüyorum sadece.

Spotify kullanıyordum ve bu apple muzik olayını deneyeyim dedim. 3 aylık deneme suresini başlattım.

2 iOS hesabımdan dolayı ayarlardaki iTunes Ve applestore hesabini her değiştirdiğimde listeler ve çevrimdışı icerigim uçuyor. Dolayısı ile program kullanilabilir özelliğini benim icin baştan kaybetti.

Birşeyleri yanlış yapmıyorum değil mi arkadaşlar?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Yeni yerli albümlerin apple arşivine eklenmesi uzun sürüyor mu acaba?

Hayır hemen ekleniyor.

Teşekkürler.Onno Tunç Şarkıları albümü eklenmemişti de ondan sorma ihtiyacı duydum
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.R.E.S.

2 tane iOS Hesabım var ve bir takım uygulamaları ikinci hesabımdan yüklüyorum sadece.

Spotify kullanıyordum ve bu apple muzik olayını deneyeyim dedim. 3 aylık deneme suresini başlattım.

2 iOS hesabımdan dolayı ayarlardaki iTunes Ve applestore hesabini her değiştirdiğimde listeler ve çevrimdışı icerigim uçuyor. Dolayısı ile program kullanilabilir özelliğini benim icin baştan kaybetti.

Birşeyleri yanlış yapmıyorum değil mi arkadaşlar?

Zaten olması gereken bu. Her üyelik için ayrı para ödeniyor. Sen para ödediğin üyelikten çıkıp Apple Music üyeliğinin olmadığı hesaba geçersen ve halen daha o müzikleri dinlemeye devam edersen bunun bir anlamı olmaz bu sefer.
  • bluebest kullanıcısına yanıt
    aslında ben de arıyorum aile paylaşımı. ama daha önce hiç yapmadım bu yüzden nasıl olduğuna dair de pek bir fikrim yok
  • müzik ayarlarından hangi eq kullanıyorsunuz acaba ?
  • NomadCRY kullanıcısına yanıt
    Sizinle ayni fikirde değilim. Olması gereken neden bu olsun ki? Mesela ayrı bir apple hesabı ve ayrı bir gamecenter hesabini ayni telefonda kullanabiliyorum. Applemusic hesabı da bağımsız olmalı ve applestore hesabı değişiminden etkilenmemeli gamecenter gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.R.E.S. -- 20 Kasım 2016; 1:29:15 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.