Şimdi Ara

Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme) (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.646
Cevap
85
Favori
128.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Deneme sürümünü başlattım telefon değiştim o sırada boşa gitti o yüzden tam olarak nasıl birde şimdi güncellenmiş uygulama masıl oldu bilmiyorum. Teşekkür ederim bilgilendirme için. İçerik olarak aynılar anladığım kadarıyla umarım arayüzde spotify gibi basittir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuskahvecioglu

Deneme sürümünü başlattım telefon değiştim o sırada boşa gitti o yüzden tam olarak nasıl birde şimdi güncellenmiş uygulama masıl oldu bilmiyorum. Teşekkür ederim bilgilendirme için. İçerik olarak aynılar anladığım kadarıyla umarım arayüzde spotify gibi basittir

10 da biraz karmaşık

• Çileden çıkarır mı hocam :)

• quote:

Çileden çıkarır mı hocam :)

Yok alışlılıyo belli bi süre sonra
  • Eyvallah hocam

• yunuskahvecioglu kullanıcısına yanıt
    arkadaşın bahsettiği gibi spotify'a göre daha az batarya tüketiyor. ios için apple müzik daha doğru bir tercih gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim aile paketi alcam o yüzden üsteliyorum.
    İçerik bakımından spotify mi apple müzik mi? Baya kararsız kaldım görüşlerinizi alabilirmiyim? Türkçe şarkı bakımından hangisi zengin?

Kesinlikle Spotify hocam, düşünmene gerek yok.

• Herkese çok teşekkür ederim yorumları için

• ikisinide deneme fırsatım oldu iphone 6s kullanıyorum müzik kalitesi olarak aradaki farkı ayırmak çok güç bence ikiside başarılı,
    tercihi bence arayüzüne göre yapın hangisi basit yada size kullanışlı geliyorsa ben iphone da kullandığım için apple music kullanıyorum arayüzüde spotfy den kolay geliyo bana, arama motoru özellikle apple musicde daha iyi bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightmare3440 -- 16 Eylül 2016; 9:47:32 >
  • Arkadaşlar apple müzik veya spotify aile paketi aldığımda benim beğendiğim ve liste yaptığım şarkıları aile üyelerinede paylaşma imkanı var mı? Ben apple aile paketi aldım şuan ama öyle bir ayar yapamadım. Benim yaptığım müzik listesini otomatikman aile üyeleri görsün istiyorum.

• quote:

Arkadaşlar apple müzik veya spotify aile paketi aldığımda benim beğendiğim ve liste yaptığım şarkıları aile üyelerinede paylaşma imkanı var mı? Ben apple aile paketi aldım şuan ama öyle bir ayar yapamadım. Benim yaptığım müzik listesini otomatikman aile üyeleri görsün istiyorum.

Bildigim kadariyla oyle bir secenek yok hocam

• Anladım hocam her iki platformdada yok değil mi? Olsaymış baya iyi olurdu. En azından liste yapıp paylaşma gib birşey olsaydı

• yunuskahvecioglu kullanıcısına yanıt
    Otomatik görme degil belki ama yaptığınız listeyi ailenizle paylaşabilirsiniz paylaşma seçeneklerinden mesaj atın listenizi
    Bu işlem önce listenizi paylaşıma acar ardından mesaj atma seçeceğini sunar mesajı alan arkadaş yada aile bireyi Apple Music e yönlendirilip listenize bağlanır online olarak isterse listedeki parçayı indirebilir dinleyebilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkür ederim bilgilendirme için

• Spotify üyeliğimi iptal ettirdim Apple Music yorumlarım olumlu Apple Music kesinlikle iOS için iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shazam ile bağlantıyı nasıl yapabilirim acaba ? Telefondaki Shazam listeme İtunes dan nasıl ulaşabilirim var mı böyle bir imkan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Han-X

Sık sorulan sorularda bulamadım burdan sormak istedim.

Aktif olarak iPhone'nda Apple Müzik bireysel abonelik olan paketi kullanıyorum.

Kardeşim Android kullanıyor. Onu aileye ekleyerek onunda kullanmasını sağlayabilirmiyim? Tabi birdahaki ay Aile içi üyeliğe geçerim eğerki oluyorsa..

Sıkıntı yok yapabilirsin.
  • quote:

İçerik bakımından spotify mi apple müzik mi? Baya kararsız kaldım görüşlerinizi alabilirmiyim? Türkçe şarkı bakımından hangisi zengin?

Hem yabancı hem Türkçe şarkı olarak Apple Music açık ara önde. Özellikle yabancı şarkılarda ölümcül bir fark var. İlk sayfaya bakabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 20 Eylül 2016; 0:12:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayıp oluyor beyler

3ay ücretsiz deneme ile bile çekilmez apple müzik. Hele şimdi Yeni güncelleme ile bakkal defteri bile bundan daha estetik. Allah Spotifyi başımızdan eksik etmesin.

Ben yeni arayüzü gayet beğendim. Fontlar biraz büyük ve kalın olmuş onun haricinde gayet hoş. Neyini beğenmediniz anlamadım? Özellikle albüm kapaklarının bol kullanımı müthiş bir görsel hava katmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkbluestaz

quote:

Arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim aile paketi alcam o yüzden üsteliyorum.

Kesinlikle Spotify hocam, düşünmene gerek yok.

Yani bu kadar da olmaz. Cidden pes. İnsanlara yanlış bilgi vermeyin. Zamanında Türkçe müzikler yok diye Apple Music'i kötüleyenler bile artık Spotify'a fark attığını kabul etmiş durumda. Apple Music'te 40 milyon, Spotify 28 milyon müzik var. Ve bu Apple Music, Türkçe şarkıları getirmeden önceydi. O 40'ın üstüne birkaç milyon daha ekleyin siz. Yabancı müzik olarak zaten Spotify rakip bile olamaz Apple'a. Koskoca iTunes gerçeği var. Türkçe müzik olarak da yapılan anlaşma sonrası Apple Music'te daha fazla Türkçe şarkı yer almakta. Spotify'a Türkçe şarkılar geç ekleniyor bazen hiç eklenmiyor. iTunes ve Apple Music, yabancılar haricinde pek çok yerli sanatçının da etkin olarak kullandığı ve önem verdiği bir platform.

• 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.