Şimdi Ara

KARA SEVDA - Burak Özçivit & Neslihan Atagül | 2.SEZON (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
308
Cevap
6
Favori
10.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zeynep'in Ozan'ı asacağı(öldüreceği) hiç aklıma gelmezdi. Seyirciyi bu hafta ters köşe yaptılar resmen. Kimin aklına gelirdi ki? Eminim herkes farklı birini bekliyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İmkansız aşk tiksindirine kadar halen devam ediyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OxBlue

İmkansız aşk tiksindirine kadar halen devam ediyor mu?

Yok ikinci sezonda aşk yok pek. Nihan Emir'e yine bağlı,bu sefer çocuğu için. Aynı zamanda Emir'i bitirmeye çalışıyor. Kendine güvenmesini hep yanında kalıcağını felan hissettirmeye felan çalışıyor. Kemal'e karşı duygularını da kaybetti. Bu sezon çok itici Kemal,baya değişti. Yakında da Asuyla evlenir gibi.
    İşte Ozanın katili kim mevzusu da var. Son bölümde büyük ters köşe yaptılar bu konuda. /spoiler]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chandler_Bing -- 25 Ekim 2016; 0:34:32 >

• Chandler_Bing kullanıcısına yanıt
    Nasıl çıkacaklar bu finalden sonra işin içinden :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDifference35

Nasıl çıkacaklar bu finalden sonra işin içinden :)

Bu bölümü henüz izleyemedim ama twitterdaki yorumlardan bölüm sonunda ne olduğunu öğrendim.

Ozan'ı Nihan zehirlemiş.
    Ozan'da ölmemiş Emir ve Nihan kaçırmış sanırım.
    Bu mevzuyu nasıl açıklayacaklar,işin içinden nasıl çıkacaklar bende bilmiyorum. O morg sahnesini,Nihan'ın sezon finalinde Kemal'e senin yüzünden demesini vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chandler_Bing -- 27 Ekim 2016; 0:53:12 >

41 bölümdür izliyorum tek izlediğim türk dizisi bu senden başka forumda izleyen yok herhalde ama reytingleri ve dünya çapında iyi izlenmesi var dizinin yaşıyorsa çok saçma olacak tek ihtimal emire okey dedi ondan sonra görüntülerin ulaştığını öğrenip kaçırırken emir öldürttü gibi gözüküyor

• quote:

Orijinalden alıntı: TheDifference35

41 bölümdür izliyorum tek izlediğim türk dizisi bu senden başka forumda izleyen yok herhalde ama reytingleri ve dünya çapında iyi izlenmesi var dizinin yaşıyorsa çok saçma olacak tek ihtimal emire okey dedi ondan sonra görüntülerin ulaştığını öğrenip kaçırırken emir öldürttü gibi gözüküyor

Ozan'ın ölmemesi saçma değil Nihan'ın Ozan'ın öldüğünü bilmesi saçma. Mantıklı bir şekilde açıklamaları çok zor.
    Evet dizi hem dünya genelinde hemde Türkiye'de baya izleniliyor. Şuan yurtdışında en çok izlenen Türk dizisi.
    Forumda çok ilgi görmemesinin nedeni ilk bölümlerin klişe olması diye düşünüyorum. Birde dizinin adından dolayı vıcık vıcık bir aşk dizisi sananlar çok var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chandler_Bing -- 27 Ekim 2016; 8:41:15 >

Aynen öyle aşk dizisi sanan çok kişi var reyting kesimi belli zaten 5_6.5 reyting arası izleyici sabit bu sene ayrılan senaristin yokluğu çok belli oluyor malesef +emirin sürekli kazanan tarafta olması bu iştende yine sorunsuz kurtulur gözüken Nihanla konuşmak istediği sahneye flashback gelecek belli + bu sezon diziyi sevdiğim halde final yapması lazım uzarsa çok izleyici kaybeder

Ozan ölmediyse Nihan niye 1 yıl yurtdışına kaçtı en önemli soru + Nihan bir bölümde toprağa verdiklerim topraktan çıkmadıkları sürece kemalle bir araya gelmem demişti emire kilit nokta bu cümle bence +yaşıyor tahminimce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheDifference35 -- 27 Ekim 2016; 9:0:54 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz şimdi bu bölüm ne izledik birader?

ayrıca ozanın ölmeyip emir ile nihanın bir oyunu olduğunu işlemezler umarım. Çünkü o zaman içinden çıkılmaz bir hal alır. Zaten senaryo batma eşiğinde.

• Mesutta Kara Sevda izleyicisi çıktı :)
    KARA SEVDA - Burak Özçivit & Neslihan Atagül | 2.SEZON

• Sadri Alışık

• Güzel bölümdü ama

Kemal'in Nihan aşkı sıktı artık, acilen Asuyla evlenmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chandler_Bing -- 17 Kasım 2016; 0:13:10 >
  • İlk sezon daha iyiydi sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Français Deesse -- 18 Kasım 2016; 19:50:43 >
  • Güzel bir bölüm geliyor.

• Son bölüm baya iyiydi, bu sezonki en iyi bölüm olabilir.

• Beyler aşk üçgeni vs üzerine mi kurulu dizi? İzlemeye niyetleniyorum süreyi de göze aldım ama aşk meşk içinde boğulursa hiç başlamayım. Özellikle en baştan beri izleyenler ne dersiniz?
  • Ahmet_Şahin kullanıcısına yanıt
    İmkansız Aşklar ve intikam üzerine kurulu dizi. Ekstra olarak polisiye ve gizem de var. Aşk sahneleriyle boğulmazsınız merak etmeyin. Kuzey Güneyi sevdiyseniz bunu da seversiniz diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chandler_Bing -- 14 Aralık 2016; 16:39:11 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.