Şimdi Ara

KARA SEVDA - Burak Özçivit & Neslihan Atagül | 2.SEZON (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
308
Cevap
6
Favori
10.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bazı şeyleri uzattılar bir kaç bölüm sıktılar ama son 2 bölüm çok iyiydi.
    Kemal Zeyneple ilgili her şeyi öğrendi sırada Asu var. Umarım bölüm sonunda onu da öğrenir ve çifte bomba yaparlar. Sezon finalide cidden çok iyi olucak gibi
    İzlemem dedim ama belki ikinci sezon güzel olursa izlemeye devam edebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kemal asu ile evleniyor. Sonunda be kardeşim. Şu nihana Kemal yüz vermesin artık.

• Bu bölüm sezon finali değil galiba.
    2.Fragman çıkmış,güzel olmuş fragman. Dizinin 2.fragmanlari daha iyi oluyor
    https://youtu.be/e9CVmuk6Wt8

Şuana kadar bebek Emirden hissasiyatı verildi fakat bebek Ozan dan çıkıcak bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smart Boy -- 6 Haziran 2016; 18:37:24 >
  • Smart Boy S kullanıcısına yanıt
    al benden de o kadar. ayrıca test yapılsa bile emir bir kurnazlık yapıp bebeğin ozandan olduğunu göstertecektir
  • Oyunculuklar ve müzikler bakımından Türkiyenin en iyi dizisi şuan

• Güzel bölümdü. Neslihan Atagül bu bölüm çok iyi oynadı,mükemmel bir performans sergiledi

• quote:

Orijinalden alıntı: gslicocuk

Oyunculuklar ve müzikler bakımından Türkiyenin en iyi dizisi şuan

46 yok olan varken bu mu en iyisi yav he he

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ken Block43

quote:

Oyunculuklar ve müzikler bakımından dedim
    46 da oyunculuklar leş gibi. Müzikler de kötü
    46 gereksiz abartılan balon bir dizi
    Oyunculuk bakımından da Erdal Beşikçioğlu dışındaki oyuncular çöp. Kara Sevdada ki figüranlar bile daha iyi rol yapıyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ken Block43

quote:

Oyunculuklar ve müzikler bakımından dedim
    46 da oyunculuklar leş gibi. Müzikler de kötü
    46 gereksiz abartılan balon bir dizi
    Oyunculuk bakımından da Erdal Beşikçioğlu dışındaki oyuncular çöp. Kara Sevdada ki figüranlar bile daha iyi rol yapıyor

Ya olum çocuk olduğun o kadar belli ki anlatsmam 46 yok olanı izlemeden yorum yapma. Gelmiş geçmiş en iyi dizidir o senin gibi liseliler anlayamaz onu

• Dizinin sezon finaini çok güzel hazırlayıp çekmişler.

Emir öldü süsü verdiler ama bence yaşatırlar onu yeni sezon için.

• Bomba gibi sezon finaliydi. Kesinlikle izlediğim en iyi sezon finalleri arasına girer bu bölüm. Oyunculuklar yine şahaneydi. Hele o son sahnede Neslihan Atagül ve Hazal Filiz oynamadılar,yaşadılar resmen. İzleyen herkes eminim çok etkilenmiştir.

Ozanın ölmesine üzüldÜm. Zeynep herkesin sonu oldu resmen. 2 kişinin ölümüne 1 kişinin yaralanmasına 1 kişinin de hapise düşmesine neden oldu

• kaan urgancıoğlu diziden ayrıldı mı ya

ulan sırf emir karakteri için ilziyordum
  • Dizinin ilk bölümlerine tv de yayınlanırken biraz bakmıştım. Nasılmış diye 1-2 bölüm öylesine baktığım sıradan bir diziydi. Dün aklımdan sezon finalini izlemek geçti,yorumlar sf için olumluydu çünkü. İzledim ve dizi olumlu anlamda baya değişmiş. Baya beğendim ben. Youtubedan önemli sahneleri izleyip 2.sezonu takip etmeyi düşünüyorum. Süresi de biraz kısalsa iyi olur

• Sezon finali beni diziye bağladı yeni sezonu sabırsızlıkla bekliyorum

Emir ölse de ölmese de Kemal hapse girecek gibi duruyor hem kendini ihbar etti, Nihan kardeşinin ölümüyle başlarda Kemal'den nefret edecek gibi görünüyor zaten sezon finalindeki son sahnedeki tepkisinden anlaşılıyor.

Emirin durumu kötüydü bana diziyi sevdiren karakter ölürse tam diziye sarmışken bukez izleyesim gelmez
    Umarım Emiri öldürmezler.
    Yeni sezonu merakla bekliyorum çok heyecanlı olcak yeni bölümler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spartacus 34

Sezon finali beni diziye bağladı yeni sezonu sabırsızlıkla bekliyorum

Emir ölse de ölmese de Kemal hapse girecek gibi duruyor hem kendini ihbar etti, Nihan kardeşinin ölümüyle başlarda Kemal'den nefret edecek gibi görünüyor zaten sezon finalindeki son sahnedeki tepkisinden anlaşılıyor.

Emirin durumu kötüydü bana diziyi sevdiren karakter ölürse tam diziye sarmışken bukez izleyesim gelmez
    Umarım Emiri öldürmezler.
    Yeni sezonu merakla bekliyorum çok heyecanlı olcak yeni bölümler.

Emir'in olecegini zannetmiyorum ben. 1. Bolumden beri senaryo hep Emir karakteri uzerinden isleniyor cunku, ama bir surprizle karsilasabiliriz elbette beklemek lazim.. Bu arada bence Ozan'i Kemal'in abisi asti hastanede

• Bildiğim kadarıyla Hakkı,Ozan ve Önder öldü. Emir ise ölmüyor tabikide.

Dizide erkek oyuncu kalmadı resmen. İkinci sezonda oyuncu kadrosunda yenilenme olmayacaksa bile mutlaka en az 1 erkek oyuncu gelmeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chandler_Bing -- 19 Temmuz 2016; 23:34:40 >
  • quote:

Bildiğim kadarıyla Hakkı,Ozan ve Önder öldü. Emir ise ölmüyor tabikide.

Dizide erkek oyuncu kalmadı resmen. İkinci sezonda oyuncu kadrosunda yenilenme olmayacaksa bile mutlaka en az 1 erkek oyuncu gelmeli

Ozan'ın ölmemesi lazımdı bence, hem Emir'den hemde Zeynep'ten intikam almalıydı. Çünkü herşeyi öğrenmişti sonuçta.

Düşünsenize, dizide sürekli sakin, iyi niyetli, temiz, ahlaklı davranan bir kişiden yeni sezonda bir canavar yaratmışlar.

Ozan'ı aslında tetikçi durumuna getirtip saç, sakal falan uzattrıp Arka Sıradakiler dizisindeki 'Mavi Sakal' karakteri gibi Emir ve Zeynep'in kâbusu haline getirseydiler çok iyi olurdu bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fistful of Dollars -- 3 Ağustos 2016; 19:57:25 >

• Fistful of Dollars F kullanıcısına yanıt
    Yazdıklarınızı spoiler içine almalısınız,diziyi izlemeyenler var

Ozan'ın yüzünü göstermediler belkide bu bir ipucudur, Ozan ölmemiştir. Ölen Ozana benzeyen başka bir mahkumdur. Ben bu ihtimalin de olabileceğini düşünuyorum çünkü Ozan'dan 2.sezonda iyi ekmek çıkar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chandler_Bing -- 3 Ağustos 2016; 19:44:34 >
  • quote:

Yazdıklarınızı spoiler içine almalısınız,diziyi izlemeyenler var

Ozan'ın yüzünü göstermediler belkide bu bir ipucudur, Ozan ölmemiştir. Ölen Ozana benzeyen başka bir mahkumdur. Ben bu ihtimalin de olabileceğini düşünuyorum çünkü Ozan'dan 2.sezonda iyi ekmek çıkar

Haklısınız,bir an unutmuşum,şimdi düzelttim.

• Bu dizi tuttu. Emir o suratı nasıl yapıyor merak ediyorum

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.