Şimdi Ara

Apple A5+ Downgrade Çıktı!_(iPhone4s-iPad2) iOS9.0.2 den iOS 6.1.3'e downgrade (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.742
Cevap
40
Favori
105.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aradım ama bulamadım malesef link atabilir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacklife3434

Aradım ama bulamadım malesef link atabilir misin?

Tinyumbrella yı pc ne kur.Telefonunu bagla ve biraz bekle Fetch Ota seçenegine bas.bütün kayıtlar tek bir yerde toplanmış olacak.Daha sonra kayıtlara document settings Tu klasöründe bulabilirsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim kayıt etti ama 6.1.3 felan yazmıyor sadece 1 tane shsh dosyası var 27 tane shshden
  • Win'e yazan adamdan ses yok hala. Linux ve Mac için 4. versiyonu çıktı, Win'e bakan yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu takipteyim şu bizim iPodları 6.1.3'e çekebilsek iyi olacak nasıl olsa sinyal derdi de yok. Win için gelsin ilk iş deneyeceğim.
  • 5c 7.1.2 dusurulmus 8,1,2 den

• 4s i 6.1.3 e dusuren var mi?

• Hiç düşüren yok mu yahu
  • İphone 5c 8.1.2 den 7 ye düşürülmüş.

• 4s i 6.1.3 e bizde düşüren var mı ?
  • JB cıktı arkadaşlar deneyen varmı??
  • 6.1.3 SHSH kaydım var jb var linux pcde var bunu nasıl yapıcam arkadaşlar
  • Kimse ilgilenmıyor mu bu konuyla ?
  • bende mac var
    shsh var
    jailbreak var

ancak tool bekliyorum uzun gözüküyor işlemler falan
  • omerfarukgltkn kullanıcısına yanıt
    Ben anlamadım anlasam denicemtim :(
  • okacca kullanıcısına yanıt
    Hocam kafamı karıştıran başlangıç konusunda bilgi verir misiniz?

quote:

A jailbroken with the latest untether that has tfp0 enabled. tfp0 enabled untethers include evasi0n, TaiG, and the latest Pangu. For example, early versions of Pangu did not have tfp0 enabled.

OpenSSH installed on target device

Valid SHSH blobs with valid APTickets. Odysseus comes with a native SHSH blob validator called validate.

Açıklamada ilk madde jb olması herhalde sadece tfp0 onunla gelen şey gibi algıladım.
    OpenSSH install diyor bunu iTools ile OpenSSH tunnel diyerek yapsak yetiyor mu jb ile ayarlamak mı lazım?
    Son maddede with valid APTickets diyor bu tam olarak nedir? SHSH kaydım zaten mevcut bu ondan farklı şey mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: xAsTx

quote:

A jailbroken with the latest untether that has tfp0 enabled. tfp0 enabled untethers include evasi0n, TaiG, and the latest Pangu. For example, early versions of Pangu did not have tfp0 enabled.

Valid SHSH blobs with valid APTickets. Odysseus comes with a native SHSH blob validator called validate.

Açıklamada ilk madde jb olması herhalde sadece tfp0 onunla gelen şey gibi algıladım.
    OpenSSH install diyor bunu iTools ile OpenSSH tunnel diyerek yapsak yetiyor mu jb ile ayarlamak mı lazım?
    Son maddede with valid APTickets diyor bu tam olarak nedir? SHSH kaydım zaten mevcut bu ondan farklı şey mi?

aptickets dedigi .shsh uzantılı uzantılı imzanın icinde yer alan bir seymis hocam. yani shsh kaydın varsa ıllakı apticketsada sahipsin

• quote:

Orijinalden alıntı: xAsTx

quote:

Jb gereklidir.Tfp0 sürüm düşürmek için mutlak gereklidir.Daha önceki ios versiyon jailbreaklerinde bu aktif değildi,fakat jb versiyonları güncellendikce aktifleşitirdiler.8.3 jb de bu baştan aktif.Cydia'dan OpenSSH yüklemelisiniz mutlaka.Shsh içinde APtickets da vardır,bu şebeke ile alakalıdır.İos 7 ve 8in basebandı İos 6 dan farklı olduğu için sürüm düşürmede şebeke sorunu yaşanıyor.İH8snow bunun çözümünün basit olduğunu söyledi bekliyoruz.

Düzeltme:Taig Jb şuan için Task For Pid0 içermiyormuş.Günceleme bekliyeceğiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okacca -- 25 Haziran 2015; 1:51:26 >

• Odysesus Tool 0.4 Taig 8.3 jb v2.1.1 ile çalışıyor.İphone 4s ile 8.3 den 6.1.3 e dönüldü.Fakat şebeke uyuşmazlıgı devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okacca -- 25 Haziran 2015; 21:30:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: okacca

Odysesus Tool 0.4 Taig 8.3 jb v2.1.1 ile çalışıyor.İphone 4s ile 8.3 den 6.1.3 e dönüldü.Fakat şebeke uyuşmazlıgı devam ediyor.

Gelen haber mi siz yoksa mi yaptınız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2jz1993 -- 25 Haziran 2015; 21:05:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.