Şimdi Ara

Dark Souls III (2016) [ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.539
Cevap
34
Favori
50.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 3. oyun cidden çok hızlı olacak, artık bu bir sorun mu olur yoksa oyundan alınan zevki katlar mı ancak oynadıktan sonra anlayabileceğiz. Büyü sınıfları için mana barının gelmesi çok iyi olmuş ama bunu ot yiyerek mi yoksa estus flask'la sağlığımızı doldurduğumuz gibi mi halledeceğiz anlayamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nepennthe

quote:

Orijinalden alıntı: Flakel

Tüm ds'leri oynadım fakat bloodborne kadar tat vereni olmadı çünkü kalkan olmaması bana göre bloodbornu diğer ds oyunlarından 1 adım öne atti. Umarım bloodborne 2'de çıkar. :)

Usta DS serisi ile bloodborne karşılaştırmak biraz saçma birisinde önce düşün sonra harekete geç diğerinde önce harekete geç sonra düşün mantığı var. Bloodborne daha agresif bir oynanışa sahip .

daha agresif bir oynayış olması bence iyi ds'de npc cagıranmı dersin pvp de,yerden birinin sign'ını çagıranmı dersin kalkan kullananmı dersin. Eline bitane asa alıp milyon tane uzaktan büyü atip ortaçağ temasını batıranmı dersin. duelloyu mahfetmek için binbir türlü şey yapıyorlar bloodbornede bu olmadıgından düzgünce pvp yapabiliyoruz. büyü ile kalkan görmeyince ne kadar sevinmiştim anlatamam :D ama tabiki ds'ninde combat sistemi çok güzeldi dövüş mekanikleri, ona birşey demiyorum :) ama sorsalar bloodborne derdim yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flakel -- 26 Eylül 2015; 13:05:38 >

• quote:

quote:

quote:

Tüm ds'leri oynadım fakat bloodborne kadar tat vereni olmadı çünkü kalkan olmaması bana göre bloodbornu diğer ds oyunlarından 1 adım öne atti. Umarım bloodborne 2'de çıkar. :)

Usta DS serisi ile bloodborne karşılaştırmak biraz saçma birisinde önce düşün sonra harekete geç diğerinde önce harekete geç sonra düşün mantığı var. Bloodborne daha agresif bir oynanışa sahip .

daha agresif bir oynayış olması bence iyi ds'de npc cagıranmı dersin pvp de,yerden birinin sign'ını çagıranmı dersin kalkan kullananmı dersin. Eline bitane asa alıp milyon tane uzaktan büyü atip ortaçağ temasını batıranmı dersin. duelloyu mahfetmek için binbir türlü şey yapıyorlar bloodbornede bu olmadıgından düzgünce pvp yapabiliyoruz. büyü ile kalkan görmeyince ne kadar sevinmiştim anlatamam :D ama tabiki ds'ninde combat sistemi çok güzeldi dövüş mekanikleri, ona birşey demiyorum :) ama sorsalar bloodborne derdim yani

''kalkan kullanan mı dersin '' ''sign ile adam cagiranmi dersın'' '' buyu kullanan mı dersin'' arkadasin istihza seviyesi biraz yuksek sanırım trolluyor.ciddi olarak boyle sacma konuşmasına ihtimal veremiyorum cunku.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: eric cartman6167

quote:

quote:

quote:

''kalkan kullanan mı dersin '' ''sign ile adam cagiranmi dersın'' '' buyu kullanan mı dersin'' arkadasin istihza seviyesi biraz yuksek sanırım trolluyor.ciddi olarak boyle sacma konuşmasına ihtimal veremiyorum cunku.

Evet çok güzel şeyler dimi? adam cagırıp 2v1 yapmak yada adam sana gelmeden kafasına 100 tane büyü yağdırmak. Herkesin tercihi kendine.

• Flakel kullanıcısına yanıt
    Çok güzel tabi hepsinden kurtulmanın yolu var . Bunları bilmiyorsan ve araştırmıyorsan o senin sorunun Keşke DS de PVP yaparken sen gelsen karşıma free soul
  • quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

Çok güzel tabi hepsinden kurtulmanın yolu var . Bunları bilmiyorsan ve araştırmıyorsan o senin sorunun Keşke DS de PVP yaparken sen gelsen karşıma free soul

Kurtulup kurtulamadıgım ile ilgili birşey yazdıgımı hatırlamıyorum? okuduysan sevmedigimi belirttim, çok istiyorsan ekliyebilirsin free soul alabilecekmisin bakalım

Ekle imzamda linkim var

Bekliyorum .
  • quote:

Ekle imzamda linkim var

Bekliyorum .

Steamim nickimle ayni. Yarın yapabiliriz sanada uygunsa.
    Ekle sen imzamda var link yarında yaparız şimdide dert değil .

Ekle .
  • quote:

Ekle sen imzamda var link yarında yaparız şimdide dert değil .

Ekle .

''Çıkarsa'' dediğine göre sen eklemelisin değilmi ?
    Steamden bulamadım ben buraya linki koyar mısın ? Koyamıyorsan özel mesaj at .

BEKLİYORUM .
  • Arkadaşlar, Bu Oyunu Oynamak istiyorum . Öneriniz nedir. Oyunculardan duymam iyi olacaktir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emuredyassin

Arkadaşlar, Bu Oyunu Oynamak istiyorum . Öneriniz nedir. Oyunculardan duymam iyi olacaktir.

Bu oyundan filan mı başlıcaksın oynamaya diğer iki oyunu oynadın mı ? oynamadıysan onları dene beğenirsen devam edersin.?
  • Ölünce kaldıgı yerden devam edicek mi yoksa bastan mı baslayacak bloodborne oynadım cok güzel geldi dark soul serisinin digerlerini oynamadım bonfire olayı varmı merak ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: Obsidian One

quote:

Orijinalden alıntı: emuredyassin

Arkadaşlar, Bu Oyunu Oynamak istiyorum . Öneriniz nedir. Oyunculardan duymam iyi olacaktir.

Bu oyundan filan mı başlıcaksın oynamaya diğer iki oyunu oynadın mı ? oynamadıysan onları dene beğenirsen devam edersin.?

Şuan Başladim Lakin Grafikleri bayagi Düşük Yükseltmek icin ne yapmam lazim.. Varmi başka yolu.
  • ilk oyundan başladın galiba da grafiklerin neresi kötü? şu oyunda grafik arayacak adam oynamasın bence
  • quote:

ilk oyundan başladın galiba da grafiklerin neresi kötü? şu oyunda grafik arayacak adam oynamasın bence

Aslinda Grafik Ayari Varmiş.. 360 Görüntüyü 1080'e cikardi resmen.. Program SAyesinde. Hallettim Sagolun yinede.
  • Dark Souls 3 hangi zaman diliminde geçiyor? 1 ve 2. Oyundan sonrasini mi konu alıyor? Yoksa bu gibi detaylar daha belli degil mi?

• Geçen gün uzun bir oynanış videosuna baktım da grafikler bana baya hoş geldi. Güzel olacak gibi.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.