Şimdi Ara

FORD TRANSİT CONNECT PAYLAŞIMLARI BURAYA (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
597
Cevap
0
Favori
118.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • egr olayını servise sormuştum. kara duman atarsa kapatıyoruz dediler. ne işe yarıyor dedim eksoz çıkşından filitrelenmiş hvayı alıp motota veriyormuş. yani yanmamış yakıtı gönderiyormuş. yenilerde 2007 sistem tamamen değiştilrilmiş. egr kapatılınca daha fazla yakmaya başlayacak. zaten mazotu hortumluyodu şimdi ne olacak
    bu arada benimkinde hiç olmadı aynı gün arkadaşla birlikte almıştık.onunkinde oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acar60 -- 28 Ocak 2007; 18:58:14 >
  • yanmamis mazot ne kadar cikacakki senede belki 1 litreoda onemli deil yeterki kara duman atmasin..!
  • valla bizim 2007 90 Ps de hiç öyle bi duman olayı kapı sesi yok daha inşallahta olmaz
  • Teşekkürler shadow35 hafta sonu pc den uzak olduğum için msj. yeni okuyabildim aracın fotolarını en kısa zamanda upload edeceğim.
  • Diger sayfadaki farların fiyatını bilen varmı?
  • arkadsaşlar tourneo connectin ön yolcu koltuğu katlabiliyormuş birisi öyle diyordu bilginiz varmı
  • tourneo connectin degil tarnsit connectin on yolcu koltugu arka koltuklar gibi katlanio.panelvanlar icin uzun tahta,cam v.b gibi seyleri almasi icin ole bisey yapmislar..ama tourneo connect kombilerde bole bisi yok..!
  • ok hocam sağol aslında iyi olurdu be

sağolasın
  • quote:

Orjinalden alıntı: .AhMeTKaYa.

Diger sayfadaki farların fiyatını bilen varmı?

Beyler o farların fiyatını belen yokmu????????????

• quote:

Orjinalden alıntı: connectgücü

arkdaşlar glx in düz yolda 190 ı geçemediğini söleyen bir kaç kişi var inanmak istemediğim için size sorayım dedim glx le tecrübesi olanlar bi cvp verebilirmi lütfen eğer geçiosa 220 yapabilirmi yokuş aşağı

ben 5-6 kere denedım son hızını yokus asa en son 198 dedi aslında yol bıraz daha gıtseydı yokus asa en son gorecegı 203 205 derım saten ben 198 gordugumde 4500-4600 felandı devir
  • arkadasım ....bendeki glx ile düz yolda 195 gördüm yol musait degildi...daha fazlada basardım....onu söleyen sallamıs....ben 75 ps connectle 170 yaptım..yaaa ...110 ps ile 220 görürüm...hemde rahat..
  • Biz oksanlıkla hiç zorlanmadan 170 i görüyoruz yol boş olsa 190 200 ü bile göreceğimizden eminim

bu arada

20 Aralık ta aldığımız 2007 tourneo connect 90 PS 1800 cc arabamızın vergisini dün yatırmış babam

177 YTL bize çok ucuz geldi sizce nasıl
  • quote:

Orjinalden alıntı: ford_istanbul

arkadasım ....bendeki glx ile düz yolda 195 gördüm yol musait degildi...daha fazlada basardım....onu söleyen sallamıs....ben 75 ps connectle 170 yaptım..yaaa ...110 ps ile 220 görürüm...hemde rahat..

ben ankarada cevre yolunda denıyorum soyle baya bı gıdıcegım düz yol olmadıgı ıcın tam olarak denıyemıyorum yol bı asagı bı yukarı gıdıyo ama bence 220 gormez cunku son devır 4800 felan ben 4500 4600lerdeyken 198 di 4800dede 205 felan olur bu arada kesek vıdeoya cekseydın eger ımkanın olursa bıdakıne vıdeoya al ırsan sevınırım

BU ARADA CONNECT GLX E 8000KELVİN BUZ MAVİSİ XENON FAR TAKILABILIRMI ACABA
  • quote:

Orjinalden alıntı: ford_istanbul

arkadasım ....bendeki glx ile düz yolda 195 gördüm yol musait degildi...daha fazlada basardım....onu söleyen sallamıs....ben 75 ps connectle 170 yaptım..yaaa ...110 ps ile 220 görürüm...hemde rahat..

75 ps ile 170 yaptın ha. Ben en fazla 160'ı gördüm.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SentemenT@L

Biz oksanlıkla hiç zorlanmadan 170 i görüyoruz yol boş olsa 190 200 ü bile göreceğimizden eminim

bu arada

20 Aralık ta aldığımız 2007 tourneo connect 90 PS 1800 cc arabamızın vergisini dün yatırmış babam

177 YTL bize çok ucuz geldi sizce nasıl

Bendede 90ps var rahatlıkla 160 kadar geliyo biraz zorlamadan sonra 185 190 görüyo sen nasıl 200

Km/hız gördün Bide gerçekten connectler duman atıyo. ama nie bilmiom araçı biraz zorladıktan

sonra feci duman atıyo

• bizimkinde duman problemi yok ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: SentemenT@L

bizimkinde duman problemi yok ya

Vardırda sen fark etmemişsindir.
  • hocam valla görmedim senin araç kaç model
  • Benim arabadanda duman çıkmıyo.
  • Abicim o duman düşük devirdeyken çıkar özellikle 1750 devir altı gibi duman atar aslında bu bütün dizellerde böyledir bakın otobüslere yüksek devirdeyken bişey çıkmaz fakat vites büyütüp düşük devirde gaza basınca egzozdan duman atar. bizim connectte de (75 beygirlik) 1. vistesten 2.vitese geçip gaz vermeye başlatınca devir yükselene kadar hafif duman atıyor.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.