Şimdi Ara

Razer Deathadder Chroma Kullanıcıları Bir Gelebilir Mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Belki gören olmuştur geçenlerde Deathadder Chroma mouselardan birini sağ tık havada olduğu için iade ettim fakat elime çok güzel oturduğu ve yine de memnun kaldığım için tekrar aldım. Fakat olay şu ki aynı olay hala var. Dedim ki sonra kendime acaba sorun değil de dizaynı mı bu şekildeymiş mouse'un, aşağıdaki videolara bir bakabilir misiniz aynı olaylar sizde var mı. Daha önce dikkat etmemiştim ayrıca fakat Scroll tekerleğini sağ sol yapınca tık tık ötüyor aynı videodaki gibi.

İkinci videoyu tam anlamayanlara şöyle açıklayayım. Mouse'un sağ kliğine hafif bir şekilde baskı uygularsanız aşağı çarparak tak tak ötüyor, fakat sol tarafta böyle bir olay yok. Sol tarafta yapabileceğiniz en düşük hareket tıklamak iken sağ tıkı çok hafif ittirdikten sonra tıklıyorsunuz.

• Benim sağ tık da aynı şekilde. Başkalarında da sağ tıkın sıkıntılı olduğunu duymuştum. Ama tekerlekte sallanma yok.
  • 2013 modelini alsaydın keşke, 2-3 ay kullandım hiçbir sıkıntı yaşamadım 2013'te, sonraki modellerde marketing adına malzemeden çalmaya başladılar, en basitinden kutuya bakıp anlayabilirsiniz (2013'ün kutusu vs chroma'nın kutusu)
  • Arkadaşlar ellerim biraz büyük. Sizce Deathadder mi tercih etmeliyim? SS Rival mı? Veya Sensei Raw mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lynxou

Arkadaşlar ellerim biraz büyük. Sizce Deathadder mi tercih etmeliyim? SS Rival mı? Veya Sensei Raw mı?

SS Rival daha iyi diye biliyrum fakat benim de ellerim büyük bayağı. Deathadder ile çok rahat ettim o yüzden 2. kez aldım. Ergonomisi gerçekten çok güzel de 200 tl verip mouse alınca insan ufak şeylere takıyor böyle.
  • Gerçekten ergonomisi çok iyi ama, 2013'ten sonra Asus ROG Gladius'a geçtim hala alışamadım, o rahatlığı arıyorum hala
  • Başka bu mouse'tan olan yok mu beyler? Duruma göre bunu da geri yollayacağım bir el atıversin bilgisi olan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: naruto_iso

Başka bu mouse'tan olan yok mu beyler? Duruma göre bunu da geri yollayacağım bir el atıversin bilgisi olan.

Bendede var dedigin şey gecerli üretimi öyle kardeşim. Bi sordugumda bilincli yapılmıs olarak cevap almıştım
    Bencs hiç öenmli bişey degil hatta rahat 10 numara mouse boşuna geri yollama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertfro

quote:

Başka bu mouse'tan olan yok mu beyler? Duruma göre bunu da geri yollayacağım bir el atıversin bilgisi olan.

Bendede var dedigin şey gecerli üretimi öyle kardeşim. Bi sordugumda bilincli yapılmıs olarak cevap almıştım
    Bencs hiç öenmli bişey degil hatta rahat 10 numara mouse boşuna geri yollama

Tamamdır dostum teşekkür ettim.
  • İlk videodaki sorun değil gibi geldi bana boşluklar olduğu için çarpması doğal. İkinci videodaki olay bende yok. Rahatsız etmedikten sonra servis ile uğraşmaya gerekte yok bana kalırsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Clk

İlk videodaki sorun değil gibi geldi bana boşluklar olduğu için çarpması doğal. İkinci videodaki olay bende yok. Rahatsız etmedikten sonra servis ile uğraşmaya gerekte yok bana kalırsa.

Ilk videoda aynı şekilde sizde de oluyor mu sağ klik? Yoksa ikisinde de mi var?

• quote:

quote:

İlk videodaki sorun değil gibi geldi bana boşluklar olduğu için çarpması doğal. İkinci videodaki olay bende yok. Rahatsız etmedikten sonra servis ile uğraşmaya gerekte yok bana kalırsa.

Sağ ve solda sıkıntı yok scroll da bu videoyu izledikten sonra bakayım dedim az birşey ses geliyor ama bu beni rahatsız etmez. Zaten kullanırken farketmemiştim kasıtlı olarak sağ ve sola doğru oynatınca oluyor.

• quote:

quote:

quote:

Sağ ve solda sıkıntı yok scroll da bu videoyu izledikten sonra bakayım dedim az birşey ses geliyor ama bu beni rahatsız etmez. Zaten kullanırken farketmemiştim kasıtlı olarak sağ ve sola doğru oynatınca oluyor.

Benim dediğim olay da pek sıkıntı değil zaten, kendimi de tam anlatamadım gerçi. Benim dediğim olay şu, mouse'u normal tutuyorsunuz. Sağ elinizde. Sol tıka parmağınızı ittirdiğiniz zaman direk tıklıyorsunuz. Hani böyle arada Boşluk hiç yok gibi direk tık tık basılıyor.

Fakat sağ tıkta parmağınızı önce biraz itiyorsunuz, ondan sonra tıklamıyor. Sağ klikte fazladan çok az bir Boşluk var gibi. Işte videodaki olay ise, eğer seri bir şekilde sağ kliğe hafif ve hızlı dokunursanız tok tok çarpma seslerini duyabiliyorsunuz boşluktan dolayı, ama sol klikte böyle bir olay mevcut değil. Çok uzun süre araştırdım internette bu olayı ama pek konu Açılmamış, çok uzun süre geçmeden ben de duruma göre iadeye vermek istiyorum o Yüzden.

• Burak_Clk kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı mouseyi neredeyse 1 haftadır bende kullanıyorum. Siz söyleyince bir bakayım dedim. Bendeki mousede hiçbir sorun yok. Sanırım sizinki arızalı. Eğer sizi rahatsız ediyorsa servise gönderin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lynxou

Hocam aynı mouseyi neredeyse 1 haftadır bende kullanıyorum. Siz söyleyince bir bakayım dedim. Bendeki mousede hiçbir sorun yok. Sanırım sizinki arızalı. Eğer sizi rahatsız ediyorsa servise gönderin.

Arızaysa bile rahatsız eden durum söz konusu değil. Kullanım esnasında scroll u sağ veya sola itme gereği duymuyorum normal kullanımda da anlaşılmıyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Benim dediğim olay da pek sıkıntı değil zaten, kendimi de tam anlatamadım gerçi. Benim dediğim olay şu, mouse'u normal tutuyorsunuz. Sağ elinizde. Sol tıka parmağınızı ittirdiğiniz zaman direk tıklıyorsunuz. Hani böyle arada Boşluk hiç yok gibi direk tık tık basılıyor.

Fakat sağ tıkta parmağınızı önce biraz itiyorsunuz, ondan sonra tıklamıyor. Sağ klikte fazladan çok az bir Boşluk var gibi. Işte videodaki olay ise, eğer seri bir şekilde sağ kliğe hafif ve hızlı dokunursanız tok tok çarpma seslerini duyabiliyorsunuz boşluktan dolayı, ama sol klikte böyle bir olay mevcut değil. Çok uzun süre araştırdım internette bu olayı ama pek konu Açılmamış, çok uzun süre geçmeden ben de duruma göre iadeye vermek istiyorum o Yüzden.

Sağ ve sol tuşlar arasında ki boşluk aynı. Ayrıca ben çıkan tok sesin zamanla azalacağını düşünüyorum zaten şuan için bir sorunum olmasada bu konuda yaklaşık 5 günde 150000 ne yakın sağ tuşu kullanmışım. Zaman geçti sol tuş sağ tuşa nazaran daha tok bir ses verecektir. Tuşlar işlevini yitirmediği sürece benim için bir sorun yok.

• Orta tekerleği hareket ettirirken bir ses yapıyor bu chrome olanlarda normal midir ?
    Bakkaldan alınan 7 TL lik mause da böyle ses yoktur hatta hiç ses gelmiyordur aşağı yukarı hareket ettirirken.
  • mehmet4428 M kullanıcısına yanıt
    Maalesef öyle tasarlanmış yapacak birşey yok. 2013 versiyonu var elimde ondada aynı ses mevcut. Pekte sorun yaratmıyor açıkçası takmayın kafanıza olsun bitsin.
  • Orta tekerleği hareket ettirirken ki ses bende ki 2013 modelinde de var. Alalı 1.5 ay oldu 10 gün kullandım kutusuna geri koydum, eklemlerim ağrıdı alışamadım mouse'un şekline bir türlü. İkinci el olarak satacağïm zaten.

• Her şeyi çok iyi bir tek o ses bozuyor işi bir bunu yapamamışlar.
    Havada sallarken bile sallama da hareket ediyor, boşta kalmış sanki tekerlek.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.