Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
24.116
Cevap
204
Favori
895.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yekzan

quote:

Orijinalden alıntı: elestirmen28

Ekran filmini çıkardigimdan bu yana dokunmatikte sorun kalmadı. Hic takılmadi cikarttigimdan beri..

Cevap için teşekkürler, sorunu yaşayan diğer arkadaşlar da deneyip yazabilirler mi acaba?

bende aldığımdan beri ekran koruyucusu olmadan kullanıyorum güzel ince kılıflardan çıkarsa onlardan alırım
  • arkadaşlar sizce 400 e 2.el temiz s3 mü alıyım yoksa bunu alıyım telefonu film ve müzik için kullanacağım.Veya başka önerisi olan varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hidetaka Miyazaki -- 31 Mayıs 2015; 12:56:01 >
  • Ben ilk aldığımdan beri ekran filmi olmadan kullanıyordum. Hiç takılma donma yapmadı ekranda bende şükür dedim geçtim: Meğer sıkıntı sadece film kullananlardaymış:Sökün atın filmi hiç sıkıntı yok ekranda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matrixde ki Zenci Adam

arkadaşlar sizce 400 e 2.el temiz s3 mü alıyım yoksa bunu alıyım telefonu film ve müzik için kullanacağım.Veya başka önerisi olan varmı

Kampanyalar ile 600 tl ye falan 4g alanı tavsiye ederim 200 tl bütçeni zorlamazsa 2015 model güncel bir telefon için 200 tl fark değer zaten çok yüksek beklentileriniz yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okan Köksal

Ben ilk aldığımdan beri ekran filmi olmadan kullanıyordum. Hiç takılma donma yapmadı ekranda bende şükür dedim geçtim: Meğer sıkıntı sadece film kullananlardaymış:Sökün atın filmi hiç sıkıntı yok ekranda

İnşallah jelatin yüzündendir, o zaman ben de bu telefonu tercih ederim, yeni nexuslar da gelecek deniyor ama onların gücüne ihtiyacım olmuyor,gm 4g bana kesinlikle yeterli. Bazı arkadaşlar teşhir ürünlerinde de aynı sorunu gördüklerini yazmış ama ben teşhir ürünlerini de genelde jelatinli görüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk aldığım günden beri hic film kullanmadim bende de sıkıntı yok, kullanan arkadaşlar filimsiz kullanmayı bir deneyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: NeverDies7

quote:

quote:

Beni de ekleyin lütfen. Bu arada ben de 5 saat ekran süresi alanlardandim fakat son şarjda nedense 7 buçuk saat civarında bi ekran süresi almaya başladım.Acaba son sarjimda telefonu 4 saate yakın şarjda tutmuş olmam buna sebep olmuş olabilir mi?
     GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE)

Kullanım yuzdelerini ve pilgrafigine tıklayınca açılan ekranı paylaşabilir misin kardeş.

Buyrun

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE)

benide Ekleyebilirsiniz arkadaşlar Gruba bi kaç sorum olucaktı

ben sarjımı tamamiyle dolduruyorum içinden çıkan adabtör we kablosuyla yapıorm bu işi
    %100 oldukdan sonra hemen %98 96 92 düşüşü cabuk oluyor daha sonra %50 den aşağıya inerken yawaşlama oluyor daha 3. şarjım tam 1 gün gidiyor diyebilirim
    ama yoğunda kullanıyorum elimden düşmüyor sorum şu acaba 1 buçk günleri göreiblrmiyim sizin pil yüzdeleriniz çok iyi benimkiler aşğıda belrttiğim gibi
    - ayrıca bugün telfna ayran döktüm ahizeye ayran girdi çevirdim sildim kuruladım herhangi bi sorun çıkmadı hala çalışıyor
    -ayrıca resim çekerken elimden düşürdüm sert betona düştü fazla bişey olmadı :D
    galiba daha alışamadım ince büyük telfna

pil konusunda yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar :)

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE)

• Beni de ekleyebilirsin dostum siyah inci 4g

• Benide ekle.birde bu bildirim ışığını nasıl aktifliyecez.şarj olurken aktif baska hic bir şekilde çalıştığını görmedim.

• an itibariyle bende sipariş etmiş bulunmaktayım, telefon gelince eniştemde bulunan ve benim tavsiyemle aldığı SONY E4G ile karşılaştırma videosu yapacağım.. şimdiden benide ekleyebilirsiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fresky

quote:

quote:

quote:

Beni de ekleyin lütfen. Bu arada ben de 5 saat ekran süresi alanlardandim fakat son şarjda nedense 7 buçuk saat civarında bi ekran süresi almaya başladım.Acaba son sarjimda telefonu 4 saate yakın şarjda tutmuş olmam buna sebep olmuş olabilir mi?
     GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE)

Kullanım yuzdelerini ve pilgrafigine tıklayınca açılan ekranı paylaşabilir misin kardeş.

Buyrun

benide Ekleyebilirsiniz arkadaşlar Gruba bi kaç sorum olucaktı

ben sarjımı tamamiyle dolduruyorum içinden çıkan adabtör we kablosuyla yapıorm bu işi
    %100 oldukdan sonra hemen %98 96 92 düşüşü cabuk oluyor daha sonra %50 den aşağıya inerken yawaşlama oluyor daha 3. şarjım tam 1 gün gidiyor diyebilirim
    ama yoğunda kullanıyorum elimden düşmüyor sorum şu acaba 1 buçk günleri göreiblrmiyim sizin pil yüzdeleriniz çok iyi benimkiler aşğıda belrttiğim gibi
    - ayrıca bugün telfna ayran döktüm ahizeye ayran girdi çevirdim sildim kuruladım herhangi bi sorun çıkmadı hala çalışıyor
    -ayrıca resim çekerken elimden düşürdüm sert betona düştü fazla bişey olmadı :D
    galiba daha alışamadım ince büyük telfna

pil konusunda yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar :)

hocam benzer sorun bende de var?

• Direkt sarjdan çıkarmayın. %100 olduktan sonra birkaç saat daha bırakın. Ben öyle yaparak 7 saatten fazla ekran zamanı aldım. Tabi bu işlemin buna sebep olduğundan emin değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeverDies7 -- 31 Mayıs 2015; 14:19:08 >
  • Ekran koruyucu çıkardım ben de az önce hakikaten bayağı fark etti dokunmatik. Kendi kutusundan çıkan ekran koruyucu çok dandik sanırım.

• arkadaşlar telefonda seri farklılığı varmı ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: seysa

Ekran koruyucu çıkardım ben de az önce hakikaten bayağı fark etti dokunmatik. Kendi kutusundan çıkan ekran koruyucu çok dandik sanırım.

Hassasiyeti nasıl acaba?
    Örnegin aa oyununu ileri bölümlerini sorunsuz oynayabiliyormusunuz?
    Yani bütün dokunmalarınızı telefon algılıyormu yoksa % 1-2 de olsa algılamadığı oluyormu?
    Bende ekran koruyucu var ve çok azda olsa bazen algılamadığı oluyor film yüzündense çıkartayım.

• superhead kullanıcısına yanıt
    Daha yeni çıkarttım bir saat oldu. Dead trigger oynadım herhangi bir sorun görmedim. Yedeği olduğu için jelatini sorun etmedim simdilik iyi ileride daha iyi yorumlayabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: superhead

quote:

Orijinalden alıntı: seysa

Ekran koruyucu çıkardım ben de az önce hakikaten bayağı fark etti dokunmatik. Kendi kutusundan çıkan ekran koruyucu çok dandik sanırım.

Hassasiyeti nasıl acaba?
    Örnegin aa oyununu ileri bölümlerini sorunsuz oynayabiliyormusunuz?
    Yani bütün dokunmalarınızı telefon algılıyormu yoksa % 1-2 de olsa algılamadığı oluyormu?
    Bende ekran koruyucu var ve çok azda olsa bazen algılamadığı oluyor film yüzündense çıkartayım.

hocam neden o naylon dandik şeyleri takdığı zaten anlamış değilim, yani ben gorilla glass 2 ve 3 olan cihazlar kullandım hiçbiri çizilmedi ve dokunma hissi hiçbirşeyde yoktu, yani gorilla glass 4 olan telefon hiç çizilmez diye tahmin ediyorum.. benim telefon sipariş ettim yolda ve emin olunki hiç jelatin falan kullanmayacağım..

• Ekleyebilirsiniz.

• knnkst kullanıcısına yanıt
    Hocam ben olsam değiştiririm, sonuçta ölü piksel rahatsız edici bir durum, direkt kabullenmeyin derim.
  • quote:

Direkt sarjdan çıkarmayın. %100 olduktan sonra birkaç saat daha bırakın. Ben öyle yaparak 7 saatten fazla ekran zamanı aldım. Tabi bu işlemin buna sebep olduğundan emin değilim.

hocam bi sorum olucaktı dediğini deneyeceğim we hangi adaptor we kablo kullanıosnz şimdi bende samsungun ojinal adaptor we kablosu war ama ben 4g kutusundan çıkan ile şarj ediyorum hep siz neyle şarj ediosnz
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.