Şimdi Ara

==ekonomik çamaşır makinesi tavsiyesi==

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bi makina almayı düşünüyorum. şöyle baktım en ucuzu 450 ytl civarı makinelerin.

600 devir ,5 kg kapasite li makinelereden hangi marka iyidir. daha ucuzu varmıdır. eskiden olduğu gibi arçelik ten şaşmammalımıdır. ne dersiniz.

• quote:

Orjinalden alıntı: dasdasq

arkadaşlar bi makina almayı düşünüyorum. şöyle baktım en ucuzu 450 ytl civarı makinelerin.

600 devir ,5 kg kapasite li makinelereden hangi marka iyidir. daha ucuzu varmıdır. eskiden olduğu gibi arçelik ten şaşmammalımıdır. ne dersiniz.

sayın arkadaşım 400 ytl civarında iyi bir makina arama sadece işinizi görecek bir şey bulabilirsiniz izmirde spotçularda altus 800 devir 400 ytl işinizi görür ama fazla bir şey beklemeyin arçelik ürünüdür
  • beko veya arçelik al kullanırsın işte iyi bir şey olmaz ama işini görür. o fiyatlardan daha ucuza da bulamazsın yan ürünler olan altus veya regalle de aralarında pek bir fiyat farkı yok...
  • arkadaşım bence ekonomik derken a sınıfı al %50 lere varan elektirik tasarruf sağlar evde elektiriği en çok kullananın çamaşır makinası olduğunu düşünürsek hafif bi rakam değil kısa bi sürede kendini amorti edecektir zaten
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahweto

arkadaşım bence ekonomik derken a sınıfı al %50 lere varan elektirik tasarruf sağlar evde elektiriği en çok kullananın çamaşır makinası olduğunu düşünürsek hafif bi rakam değil kısa bi sürede kendini amorti edecektir zaten

arkadaşım bu yanlış bir bilgi çamaşır makinesi sadece 90 derecede çamaşır yıkarsanız çok elektrik çeker oda 1,9 KW bunun dışında beyazları 60 derecede 0,95 eletrik sarfiyatı ile yada 40 derce yogunda ,600 watt sarfiyatla yıkarısınız ha A sınıfı olması tabii daha iyi ama arkadaş ucucz istemiş yoksa sıemens-bosch önerilir tabii A sınıfı açısından zaten bu markaların kullanma kulavuzlarını internetten indirin çok az elektrik sarfiyatı oldugunu göreceksiniz bu işin servisligini yaptım senelerce iyi günler dilerim
  • hepsiburada da ki altuslara bakabilirsin
    http://www.hepsiburada.com/department.aspx?CategoryID=155758
  • Kardeş Altus alırsan yanarsın,uzak dur.Carrefour'da Siemens ve Profilo'nun A sınıfı enerji ve yıkamalı makineleri 400 küsür YTL.Yanılmıyorsam Profilo 420,Siemens 470 YTL Carrefour'ları dolaşırsan bulabilirsin.Bu fiyattaki en kaliteli ve en gelişmiş teknolojili makinalardır.Altus,Regal vs.lerin zaten 600 devirli makinaları B sınıfıdır.Siemens veya Profilo duruyorsa hem ucuz hem az sarfiyatlı peşin fiyatına taksit de yapıyorlar Carrefour'da.Bu iki marka arasında hemen hemen bir fark yok.İkisi piyasada en aşağı 500 YTL bence Carrefour'dakini kaçırma.
  • Altus'a ne hacet Arçelik/Beko dururken?

Bu makine BEKO:

http://www.mbnstore.com/index.php?p=show&pid=1306&k_id=364

Bu da:

http://www.mbnstore.com/index.php?p=show&pid=1307&k_id=364

Ve 450 YTL nin altında!!!!

• quote:

Orjinalden alıntı: candogan62

Kardeş Altus alırsan yanarsın,uzak dur.Carrefour'da Siemens ve Profilo'nun A sınıfı enerji ve yıkamalı makineleri 400 küsür YTL.Yanılmıyorsam Profilo 420,Siemens 470 YTL Carrefour'ları dolaşırsan bulabilirsin.Bu fiyattaki en kaliteli ve en gelişmiş teknolojili makinalardır.Altus,Regal vs.lerin zaten 600 devirli makinaları B sınıfıdır.Siemens veya Profilo duruyorsa hem ucuz hem az sarfiyatlı peşin fiyatına taksit de yapıyorlar Carrefour'da.Bu iki marka arasında hemen hemen bir fark yok.İkisi piyasada en aşağı 500 YTL bence Carrefour'dakini kaçırma.

asıl dandik bosch-sıemens alırsa yanar çok bilmiş yerli malı meraklıları ha bosch ha arçelik yada altus hepside aynı zımbırtı

• quote:

Orjinalden alıntı: beyond-SO

quote:

Orjinalden alıntı: candogan62

Kardeş Altus alırsan yanarsın,uzak dur.Carrefour'da Siemens ve Profilo'nun A sınıfı enerji ve yıkamalı makineleri 400 küsür YTL.Yanılmıyorsam Profilo 420,Siemens 470 YTL Carrefour'ları dolaşırsan bulabilirsin.Bu fiyattaki en kaliteli ve en gelişmiş teknolojili makinalardır.Altus,Regal vs.lerin zaten 600 devirli makinaları B sınıfıdır.Siemens veya Profilo duruyorsa hem ucuz hem az sarfiyatlı peşin fiyatına taksit de yapıyorlar Carrefour'da.Bu iki marka arasında hemen hemen bir fark yok.İkisi piyasada en aşağı 500 YTL bence Carrefour'dakini kaçırma.

asıl dandik bosch-sıemens alırsa yanar çok bilmiş yerli malı meraklıları ha bosch ha arçelik yada altus hepside aynı zımbırtı

Bosch ile Arçelik asla aynı kefeye konamaz.Laf yetiştireceğinize oturun da özelliklerini araştırın.Bilmeden konuşan uyduruk ithal meraklılarına .Burada Arçelik'i asla savunmuyorum ama ben evimde yerli Siemens çamaşır makinesini 6 yıldır sorunsuz kullanıyorum,herkese de aldırıyorum onlar da sorunsuz kullanıyorlar.Hem yerli hem kaliteli hem uygun fiyatlı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.