Şimdi Ara

İş için sağlık raporu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    türk vatandaşı oldugun için zaten devlet sana gss yapıyor o yüzden sigortalı oluyorsun ama diger devlet hastanelerinde bu raporun verilip verilmediginden bir bilgim yok çünkü ben hep hasekiden aldım eger çok uzak degilse alırsın sende hasekiden
  • işe giriş için sağlık raporu almam gerek ama internette tam bir bilgi karmaşası var. 45 liraya özel hastaneden beş dakikada alandan devlet hastanesinden 200liraya alana kadar. bu işi yakın zamanda halletmiş olanlar yardımcı olursa çok sevinirim. özellikle istanbulda en kolay nasıl alınır? heyet falan değil sadece normal bir sağlık raporuna ihtiyacım var.

• kardeşim haseki hastenesine gidiyorsun dahili polikilinigine muayene oluyorsun doktora diyeceksinki işe başlamak için çalışabilir saglık raporu almak istiyorum diye 5 dk da 5 kuruş ücret ödemeden alıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_3579

kardeşim haseki hastenesine gidiyorsun dahili polikilinigine muayene oluyorsun doktora diyeceksinki işe başlamak için çalışabilir saglık raporu almak istiyorum diye 5 dk da 5 kuruş ücret ödemeden alıyorsun

hocam yalnız bir süredir yurtdışında olduğumdan sigortam yok türkiye'de yine de alabilirmiyim. diğer devlet hastanelerinde de bu şekilde alınabilir mi?
  • quote:

türk vatandaşı oldugun için zaten devlet sana gss yapıyor o yüzden sigortalı oluyorsun ama diger devlet hastanelerinde bu raporun verilip verilmediginden bir bilgim yok çünkü ben hep hasekiden aldım eger çok uzak degilse alırsın sende hasekiden

malesef uzak en iyisi önce yakındakilere bir sorayım, olmadı hasekiye giderim. teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: jazzIII

quote:

malesef uzak en iyisi önce yakındakilere bir sorayım, olmadı hasekiye giderim. teşekkürler

Rica ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.