Şimdi Ara

SATILIK 1GB AGP EKRAN KARTI GIGABYTE 4650

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
2
Favori
4.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Kart Satılmıştır.İlgi ve alakaniza teşekkür ederim.

Ankara İstanbul elden teslim imkânı.(İstanbul için haftada bir gelen sipariş miktarına göre elden teslim yapabilirim.)

Sattığım tüm ürünleri sizin deneme imkanınız varsa deneyebilirsiniz.

Son zamanlarda forumda yaşadığım sıkıntıların önüne geçmek için ürün ayirtiracak arkadaşların konu altına "x ürünü aldım. X tarihinde teslim alacağım." Şeklinde yazmalarini rica ediyorum. Aksi takdirde ürün ayirtilmayacaktir. Adam ürünü falanca tarihe kadar bana ayırır mısın? Diyor o tarih geldiğinde ses seda yok!
    O yüzden ürünü kesin olarak alacak Arkadaşlar ilgili ilan altına yukaridakine benzer şekilde cevap atarlarsa ürün ayırabilirim. Aksi takdirde ürün ayırmam.

BU BİR FORUM İLANIDIR. ÜRÜN HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZİ SORACAK OLSAYDIM OFF TOPİC YA DA İLGİLİ KONU BAŞLIĞI ALTINA İLAN AÇARDIM. "DEĞERLİ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM." DİYE DE NOT DÜŞERDİM. AMA BURADA ÖYLE BİR TALEBİM YOK. AMA MAŞALLAH SİZ YAZMAKTAN BIKMIYORSUNUZ. BUNDAN SONRA KONU ALTINA CEVAP OLARAK BİR NOKTA DAHİ YAZAN ŞİKAYET EDİLECEKTİR. ALICIDAN ÇOK YORUMCU VAR MAŞALLAH. BU YAZDIĞIM BENİM FİYATIMDIR FİYATI BEĞENİRSİN BEĞENMEZSİN O SİZE KALMIŞ ALICI İSENİZ TEKLİFİNİZİ PM ARACILIĞI İLE YAPARSINIZ BEN DE DEĞERLENDİRİRİM BU KADAR BASİT. YORUYORSUNUZ İNSANI. BEN ŞİKAYET ETMEKTEN BIKTIM AVUCUMUN İÇİNDE TÜY BİTTİ SİZ KONU ALTINA ALAKASIZ YORUM YAZMAKTAN BIKMADINIZ USANMADINIZ YETER ARTIK! İLANLARIMDA YORUM İS TE Mİ YO RUM.

BU ARADA FORUM YÖNETİMİNE ÖNERİMDİR : İKİNCİ EL BÖLÜMÜNDE İLAN ALTINA YORUM CEVAP YAZMA KAPATILMALIDIR BU SİZE DE ÇOK BÜYÜK KOLAYLIK SAĞLAYACAK ÜRÜNLERİNİ SATMAK İÇİN KONU AÇAN/BAŞLATAN ARKADAŞLARA DA... SANIRSAM BU KONU İLE İLGİLİ İZİNLER FORUM KONTROL PANELİNDEN AYARLANIYOR. ŞU OLABİLİR : BAZI HAZIR CEVAPLAR OLUŞTURULABİLİR KULLANICI KONUYU TAKİP ETMEK İSTERSE "MESAJIM BULUNSUN" YA DA PM GÖNDERDİM GİBİ ROBOT CEVAPLAR OLUŞTURULABİLİR ONUN HARİCİNDE HİÇ BİR KİMSE KONUYA OLUMLU/OLUMSUZ CEVAP ATAMAZ BÖYLECE GEREKSİZ BİR ÇOK SORUN ORTADAN KALKAR SİZLERDE AZ YORULURSUNUZ BİZLER DE...

Merhaba arkadaşlar GIGABYTE MARKA GV-R465D2-1GI MODEL 1GB AGP EKRAN KARTIMI SATIYORUM HİÇ BİR SORUNU YOKTUR FAZLA KULLANILMAMIŞTIR.
    FİYAT : 125TL

ÜRETİCİ LİNKİ :

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3088#ov

ÜRÜNÜN KENDİ RESİMLERİ EKLENMİŞTİR...
    SATILIK 1GB AGP EKRAN KARTI GIGABYTE 4650SATILIK 1GB AGP EKRAN KARTI GIGABYTE 4650SATILIK 1GB AGP EKRAN KARTI GIGABYTE 4650
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErkanCa06 -- 29 Nisan 2017; 19:53:43 >

• 125 TL ? fiyat doğru mu yazıldı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: megaonur

125 TL ? fiyat doğru mu yazıldı ?

evet?
  • ErkanCa06 kullanıcısına yanıt
    Sizcede biraz pahalı değil mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: megaonur

Sizcede biraz pahalı değil mi ?

değil ne ile kıyaslıyorsun?
  • Bu kart ile P4, 2GB DDR ramli bilgisayarda Crysis oynadığımı biliyorum anılarım canlandı Kendisi yandı gitti tabi artı. Hayırlı satışlar.
  • AGP sistemlerin krallarından. Hayırlı satışlar
  • Aslında fiyat PCX kartlara göre yüksek fakat AGP kart olunca normal çünkü artık AGP kartlar için yüksek model bulmak çok zor.

Yani arkadaş ölücülük yapmak istememiş ilk etapta kartın serisine birde fiyatına bakıp yüksek olduğunu ifade etmiş. AGP olduğunu fark etseydi pek bir şey demezdi diye düşünüyorum. Çünkü ilanın içeriğini incelemeden önce bende aynı fikirdeydim.

Hayırlı satışlar.
  • agp kart için bu fiyat normal hele ki 1gb lık bundan bi 5-6 sene sonra rahat 250-300 olur, bende de hd2400 pro 512mb ddr2 var kutulu saklıyorum şarap gibi

• Bence de fiyat gayet normal ,

Git bakalım vatan ve ya bilmeks ve ya nereye gidersen satın almaya çalış.

Örnek vatanda hala DDR ram satılmaktadır fiyata bi bakın derim. Vatan aynısı yapıyorsa bırakında bu adamda yapsın.

Hayırlı satışlar.
  • İyi satışlar.

AGP kartin PCİ karta göre avantajı nedir?

Sizdeki agp hd4650 pci olan 5850 vs kartlardan daha mı yüksek verim alınır?

Bilgi sahibi değilim kusura bakmayın. 100-150 arası ekran kartı bakıyorum eski kasaya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tersmantik

İyi satışlar.

AGP kartin PCİ karta göre avantajı nedir?

Sizdeki agp hd4650 pci olan 5850 vs kartlardan daha mı yüksek verim alınır?

Bilgi sahibi değilim kusura bakmayın. 100-150 arası ekran kartı bakıyorum eski kasaya.

Teşekkürler. Anakartınız agp yuvasına sahipse bu kart işinize yarar hocam yok değilse kartın kralı olsa bi işe yaramaz. yani anakartınızın üzerindeki ekran kartı yuvasını bilip ona uygun ekran kartını almanız gerekmekte.

resimde görünen uzun turuncu yuva pci-express ekran kartı yuvası; açık turuncu, kısa olan yuva ise agp ekran kartı yuvasıdır. sizin anakartınız bunlardan hangisini destekliyor ise onu almalısınız...

saygılar.

SATILIK 1GB AGP EKRAN KARTI GIGABYTE 4650

• Bende de sapphire in efsanesi var HD 3850 512 MB 256 Bit AGP bende saklayacağım sonuçta efsane hemde güncel pcı express kartlar gibi uğruna uzun

• project cars
    asseto corsa
    nfs run 1024x768 de kaç fps oynatır
  • yıllar yıllar yıllar önce agp destekli anakartıma ekran kartı alacaktım. 3650 yi almaya karar verdim. aynı kartın agp si de pci exp modelide mi vardı. yoksa muadiline mi bakıyordum hatırlamıyorum da fiyat 1,5 katıydı o zaman bile. özetle agp anakartınız varsa yandınız
  • Şu an için antika olan EDORAM' ların eşşek yükü pahalı olması ne kadar normail ise bu kartın fiyatıda o kadar normal. AGP kartlar zor bulunuyor artık. AGP görünce içim bir garip oldu. 4 MB S3 Virge + 8 MB Voodoo kartlarımı hatırladım. Tabii onlar PCI idi. (express değil) Neyse fazla uzatmayayım. İyi satışlar. İyi karttır.
  • Agp görünce FX5200 ekran kartım geldi aklıma.emektar ne çekmişti yıllarca benden.call of duty 2, cs, bf.. Hey yıllar hey

• Fiyat makul ihtiyaç olsa kesinlikle alırdım bu devirde 1gb agp kart çok zor bulunur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.