Şimdi Ara

LG G2 Lollipop güncellemesinden sonra açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
2.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telefonu pc suite üzerinden güncelledim, güncelleme başarılı oldu yazısı geldi, telefon lg logosunda kaldı açılmıyor. ne rom ne root vardı telefonda hiçbir şey yoktu. durduk yere güncelleme yapalım derken telefondan oldum. download mode'a geçmiyor. imei görebiliyorum sadece 3 tuşa birden basınca. bir de fabrika ayarlarına döndürebiliyorum ama onu yapınca bile lg logosunda kalıyor tekrardan. ne yaptıysam düzeltemedim lütfen yardımcı olun.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Last Beerbender

telefon download mode'da %0 da kaldı. Firmware update yapamamasının sebebi zaten telefonu güncellemiş olmam olabilir mi acaba?

Ondan değil, cihaz bilgisayar üzerinden güncelleme yapılmasını bekliyor.

Aşağıdaki linkten LG Mobile Support Tool'u indirin;

http://tool.xcdn.gdms.lge.com/client/app/B2CAppSetup.exe

Programı kurduktan sonra çalıştırın. Programı çalıştırmadan önce telefon takılı olmasın bilgisayara. Programı açtıktan sonra telefonu download modda bağlayın bilgisayara. Programın telefonu tanımasını bekleyin. Programda cihazınız için güncelleme var uyarısını dikkate almayın. Program cihazınızı tanıdıktan sonra "Ek Özellikler(A)" sekmesinden "Yazılım yükseltme hatası kurtarma" yı seçin. Program cihazınızı düzeltecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

telefon download mode'da %0 da kaldı. Firmware update yapamamasının sebebi zaten telefonu güncellemiş olmam olabilir mi acaba?

Programı kurduktan sonra çalıştırın. Programı çalıştırmadan önce telefon takılı olmasın bilgisayara. Programı açtıktan sonra telefonu download modda bağlayın bilgisayara. Programın telefonu tanımasını bekleyin. Programda cihazınız için güncelleme var uyarısını dikkate almayın. Program cihazınızı tanıdıktan sonra "Ek Özellikler(A)" sekmesinden "Yazılım yükseltme hatası kurtarma" yı seçin. Program cihazınızı düzeltecektir.

hocam naparsam yapayım tekrar giremiyorum download mode a şimdi bi de aralarda kırmızı ışık yanıp sönmeye başladı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

hocam naparsam yapayım tekrar giremiyorum download mode a şimdi bi de aralarda kırmızı ışık yanıp sönmeye başladı.

Telefonun pilinin yeteri kadar dolu olduğuna emin misiniz? Telefonu tamamen kapattıktan sonra şarja takın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.