Şimdi Ara

DOOM (Çıktı!) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
499
Cevap
7
Favori
13.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beta programa katılım şartı neydi ki? Ön sipariş mi? Bir yerden özel kayıt mı gerekiyordu? Alpha sürüme katılmış olmak mıydı?
  • Alpha sürümüne katıldıysan, Beta içinde kod geliyor. Maillerini kontrol et. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tfn123

Alpha sürümüne katıldıysan, Beta içinde kod geliyor. Maillerini kontrol et. :)

Katılmamıştım. :(
  • DOOM - Fight Like Hell Cinematic Trailer

• Beta yayınlarına baktım biraz da oyunun multiplayer kısmı bana çok kötü geldi. Silahlar çok güçsüz göründü. Açık beta yaparlarsa bir denemek istiyorum ama gördüğüm kadarıyla almak için acele etmemeye karar verdim.
  • Benim Doom oyunundan beklediğim Call of Duty olmaması, Quake de olduğu gibi herkes pistol ile başlasın, silahlarını haritadan alsın ve iş iyi skill veya maç öncesi düşünmeye değil maç içindeki reflekslere kalsın. Ne yazık ki bir kaç video izledim oyuna classlar koymuşlar biraz Call of Duty formülü uygulamışlar yine de çıkar çıkmaz alacağım oyunlardan.
  • 15 Nisan'da 3 gün sürecek açık beta duyuruldu. Ayrıca DLC'lerde duyuruldu.

http://tr.ign.com/doom-2016/97287/news/doomun-acik-betasi-ve-dlc-detaylari-duyuruldu
  • Açık beta kod istemiyor, herkes katılabiliyor değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MinikYas -- 7 Nisan 2016; 7:56:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MinikYas

Açık beta kod istemiyor, herkes katılabiliyor değil mi?

Evet. İndirmeniz yeterli.
  • Teoska'yı haberdar edelim madem, belki haberi yoktur.

• quote:

Orijinalden alıntı: MinikYas

Teoska'yı haberdar edelim madem, belki haberi yoktur.

Haberdar ettiğin için çok teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıkçası Doom dan çok Halo yu andırıdı bana, oynayanlarında dediği bu genelde. Doom/Quake hissiyatı alamadım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 7 Nisan 2016; 10:14:38 >
  • Rica ederim, bir zahmeti olmadı tabi.

• Oyunun closed betası kırılmış. Botlar ile oynanabiliyormuş. Gerçi haftaya open beta başlayacak yine de merak edenlere duyurulur.
  • oyun nedense pek tutmayacak gibi geldi bana.. dinamikler baya farklı... eski doom havası yok... azıcık sanki oynanıs call of dutye kaymıs... onun kadar hızlı değil gerçi...
  • ------------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dumprep -- 7 Mayıs 2020; 22:4:51 >
  • Oyungezer incelemiş

• quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Oyungezer incelemiş

Alpha ve Beta sürümlerde sürekli Multiplayer üzerinde duruldu, bu videoda da öyle. Gerçi tabii ki bu mod da ve bu moddan çekilmiş videolar da oyun içi dinamikler için, atmosfer için bilgi veren şeyler; ama oyunun Single Player kısmı da merak konusu.

Çok uzun olacağına dair söylentiler dolaşıyordu. Umarım öyledir. Haritalar yine serinin önceki oyunlarındaki gibi kompleks mi olacak, yoksa günümüzün "Cutscene'li ve bol Autosave'li lineer oynanış" konsepti mi olacak? Gibi...

• Open Beta Steam üzerinden indirilmeye açıldı. 10 GB boyutu var. DOOM Open Beta diye aratırsanız bulabilirsiniz.

Kapalı Beta'ya göre daha fazla içerik olacakmış sanırım.

http://tr.ign.com/doom-2016/97688/news/doom-acik-betasinin-detaylari-aciklandi
  • Phenom II x4 965
    HD7850 2GB
    8GB Ram

Bu dinazor sistem oyunu açar mı sizce? Aylardır bekliyorum oyunun çıkmasını ancak içim rahat değil. Yazın yeni sistem toplayacağım mecbur bekleyeceğiz artık.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.