Şimdi Ara

Blindspot (2015-?) | NBC | 3.Sezon başladı (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
481
Cevap
16
Favori
13.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkürler, bu arada avatar efsane
  • yok ya gitmiyor dizi, izliyorum da boşa izliyorum resmen. geçen sezon finalinde de bırakıyorum dedim sonra devam ettim, bu sefer sezon finaline kadar izlemeyeceğim. sezon finalinde uğrarım gelişme varsa devam ederim kaldığım yerden
  • kızla ilgili ne detay var? dövmeler ne anlamda? kız niye Çincenin bir lehçesini biliyor neden döğüşmeyi biliyor? o kadar becerisine rağmen nasıl çantaya girdi?
  • .brian. kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Rich dönüyor haftaya. Sevindirici.Bu hafta Kurt-Shepperd olayının biraz biraz çözülmesi iyi oldu. Haftaya bu konuya fazla deginilmeyecek sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence dizi gayet güzel gidiyor, hatta hızlı gelişiyor olaylar :D umarım bikaç sezon daha devam eder
  • Bu Richli bölümlere bayılıyorum
  • Ben bu diziyi 1. sezon finalinden beri izlemedim yani henuz 2. sezona baslamadim. Sizce izleyeyim mi nasil gidiyor?

• adamlar türklere kafayı takmış türkiyede operasyon türkçe şarkı türk savaş uçakları

• Güzel bölümdü. Es zamanlı üç olay olması tat verdi. Roman,Kurt is birliği güzeldi. Belli mi olur belki Jane'nin gördüğü mutlu aile tablosu rüyası gerçek olur. Tabii Kurt, Romanin Taylor Shaw annesinin katili olduğunu öğrenince , Romanı öldürmez ise.

• 2x15 bence güzeldi. Ama hala olaylar çok yavaş ilerliyor.
  • 1-2 bölümdür eski tadı vermeye başladı. Eş zamanlı olay işleniş güzeldi keşke biraz daha uzun olsaydı.

Reade'in uyuşturucu ve hatun meselesini çözsünler bir an önce
  • Bu haftadamı yeni bölüm yok? Dizi ara mı verdi?

• .brian. kullanıcısına yanıt
    Haftaya yeni bölüm, bu hafta da yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende takip ediyorum hocam.

Şu bir gerçek dövme gizemini fazla sürdüremediler. Konunun ana çıkışı çok güzel. Bu konuyu çok kaliteli bir bütçe ile, kısa ve öz şekilde bir sonuca bağlasalar daha olumluydu. Düzgün bir şekilde yayamadilar konuyu. Mentalist mesela. Red John+ normal davalar şekilden gidiyordu. Ve inanılmaz sarıyordu. Hem Red Johnu bekliyorduk. Hem de normal davalar güzeldi. Uzun zamana güzel yaydilar. (Simon Baker etkisi de büyük orada) Burada çok çabuk gelişti her şey ve bence konu bulmakta güçlük çekiyorlar. Aksiyonlar azaldı katılıyorum.

Jamie Alexander çok severim. Sullivan Stepleton da iyidir. Diğer oyuncular da fena değildi. Konu da fena değildi. Ama bence hiç beceremediler. Çok başka seviye dizi bekliyordum. Özellikle o bavuldan çıkış sahnesini fragmanda gördükten sonra yoğun gizem bekliyordum. Güzelim konuyu heba ettiler. Senarist hayal gücü ve yaratıcılıgi aşırı dar sanırım.

• Kesinlikle katılıyorum hocam. Değinmek istediğim konu oydu. Kisa, 10 bölüm olsa bir sezon şu an çoğu şey gizemli olabilirdi. Diyorum ya o ilk Time Square'den cikisiyla bizi gizem ve aksiyon dolu bir dizi bekliyor diyordum. İlk bölümler öyledi de. Sonra çok ağırlaştı dizi. Güzelim konu heba oldu. Inanılmaz kalitesiz bir hal aldı dizi.

Güzelim konu heba oldu. Sırf oyuncular hatrına devam ediyorum.

Hocam rolü gereği çirkin. Saçlarını bile kağıt makasıyla kendi kesiyor yahu

• Jaime'nin yüzü gözü ayrı oynuyor ondan dolayı artık eski çekiciliği yok.

Bu konu yalnız baya ölmüş artık izleyince yazmaya bile girmiyorum.

Dizi umarım bu sezon güzel bir finalle noktayı koyar. Daha uzamadan kaliteyi düşürdüler uzasa hepten bozabilir.

• Jane'in sesinin hırıltısını ve titremesini tek farkeden ben miyim? Garip bir sesi var, kulaklıkla belli oluyor özellikle.
    Ayrıca bir ana konu bu kadar mı yavaş ilerler. Sanki ana konu yan konu durumuna düşmüş. Ne phase two imiş be 18 bölümdür gram ilerlemedi.
    Tamam biliyorum sonuçta diğer konularla da upğraşmaları lazım ama 40dklık bölümün birkaç dakikası Sandstorm'a ayrılıyor.
    Bu arada dizi yine araya girmiş hahahah :) 26 Nisan'da devam edecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 8 Nisan 2017; 12:44:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence güzel gidiyor son 4 bölümdür..
  • Son bölüm keyifliydi Jewel Staite de bonusu oldu

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.