Şimdi Ara

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.397
Cevap
172
Favori
896.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kıç tarafı daha iyi olabilirmiş, yine de güzel olmuş. Fiyatı ne olur ki?
  • Yeni Fiat Aegea projesi, farklı marka ve modelden esinlenilerek ortaya çıkarılmış bir araç gibi görünüyor. Yandan bakıldığından özellikle kapı kollarının olduğu yerden geçen çizgi itibariyle BMW'yi andırıyor. Arka bagaj kapağı bölümü abartılı ama genelde hoş görünüyor. Güvenlik testlerinde Dodge Dart, Chrysler 200, Fiat Viaggio/Ottimo neyse ortalama bu araçta aynı sonuç olabilir!
    YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN)
    YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN)YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asan70 -- 23 Mayıs 2015; 20:26:24 >

• çok başarılı bir photoshop olmuş ,hatta mevcut 3 serisinden daha yakışıklı :)
  • ykaya1983 Y kullanıcısına yanıt
    fiat ticari araç önceliği olan bir firma filo satışlarıyla pazarda lider konumda denilecek kadar ilerdeler ama bir tenekeyi aile otomobili bazında değerlendirmeye katarsanız linea ancak sondan satış lideri olur sanırım bu yeni araç ncaptan yarım yıldız alır yoksa linea gibi bunuda itelemesinler yerli halkımıza
  • quote:

Orijinalden alıntı: mevsimsiz_kar45

fiat ticari araç önceliği olan bir firma filo satışlarıyla pazarda lider konumda denilecek kadar ilerdeler ama bir tenekeyi aile otomobili bazında değerlendirmeye katarsanız linea ancak sondan satış lideri olur sanırım bu yeni araç ncaptan yarım yıldız alır yoksa linea gibi bunuda itelemesinler yerli halkımıza

Bu araca euro n-cap ta yarım yıldız alır diyorsan bence sen otomobiller hakkında hiç yorum yapma.301 bile 3 yıldız aldı.
  • 301 2 gömlek üstün
  • 301 in arka camları nerden açılıyo biliyomusun o bile almamak için bir neden nerde 2 gömlek üstünmüş çok komik sen multijet motoru bilmiyorsun galiba
  • aracın tasarımı fena değil. multijet motor da fiyatına göre kabul edilebilecek düzeyde. lakin çarpışma testlerinden ve malzeme kalitesinden çok fazla beklenti içine girmemek lazım. ancak yine de benzeri araçlara göre ucuz olacağından iç piyasada hatırı sayılır bir satış rakamına ulaşacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: extreme_oki

301 in arka camları nerden açılıyo biliyomusun o bile almamak için bir neden nerde 2 gömlek üstünmüş çok komik sen multijet motoru bilmiyorsun galiba

mjet olmasa fiatın bütün araçları vitrin dışına çıkamazdı araba bir bütündür sadece motor yetmiyor
  • Marka konusunda genellikle ön yargılıyımdır. Mesela Fiat markasına karşı ön yargım var, herhangi bir modelini beğensem de almak için iki kez düşünürüm.

AMA,

Fiat'ın son dönemlerdeki atılımlarını beğeniyorum. Autoshow'da zaten daha öncede tasarımlarını beğendiğim Fiat 500X ve Fiat Aegea'yı inceledim (Aegea'yı sadece tasarım anlamında inceleyebildim maalesef). 500X bence sınıfında fiyatı hariç çok güzel ve nispeten kaliteli bir araç olmuş. Tahminen kalite olarak Aegea da benzer olacaktır. Fiat bana ilk defa iki kere düşünmeden alabileceğimi hissettiren iki model geliştirdi yani, başarılarının devamını diliyorum. Umarım iyi bir fiyatla gelir Aegea da herkesin gözündeki "dandik, çirkin, kalitesiz" fiyat imajını kırar.

• Forumda ikinci bravo vakasi.

3-4 yil once c segmentinde bravo onerilirdi hep ama onerenlere al desen almazlardi.

Arac oldukca iddali gozukuyor ama ulkemizdeki marka algisina bakarsak sireketler icin guzel tercih gibi duruyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dış görünüş olarak çok güzel duruyor ama. Direksiyondaki tuş kısımları yine dandik duruyor sıkıntılı olacak bence. Ön konsolda çok işlevsiz duruyor.
  • Biri 301 2 gömlek üstün demiş, biri ikinci bravo vakası demiş.

Arkadaşlar ne kadar vizyonsuzsunuz!

Bu araç Linea'dan çok daha iyi, 301'den çok daha yakışıklı bir araç. Yerli olması ve uygun fiyatlarla satılacak olması nedeniyle, taksi olarak çook göreceğiz yollarda...

Türkiye'nin 2016 'dan itibaren en çok satılan aracı bu olacak.

Ben Linea ilk çıktığında Astsubay arkadaşımda görmüştüm ve çok beğenmiştim. Bu araç da aynı olacak.

Ama işte ilk çıktığında alıp 1-2 sene kullanıp satmak lazım çünkü 2-3 yıl sonunda taksilere düşmeye başlıyor.
  • İsmi Türk ismi olmalıydı, mitolojideki Yunan gölünün ismi değil!

Hoş, ordular İlk Hedefiniz AKDENİZ'dir ileri diyen Mustafa Kemal Atatürk , İZMİR'i hedef gösteriyordu. Ne kadar büyük bir lider verdiği mesaja bakın.

O mesajı şimdiki öküzler mandalar anlayamaz ...

Yani Fiat kendince jest yapmış aslında ama bir Türk milliyetçisine hakaret bu.
  • http://www.worldcarfans.com/115070496158/fiat-aegea-wagon-speculatively-rendered

yeni station wagon taasarimlari cikmis. guzel gozukuyor.
  • Cehennemde her millet için ayrı bir çukur varmış ve her çukurun başında da zebaniler beklermiş.

Zebaniler çukurdan çıkmaya çalışanları çukura geri ittiriyormuş.

Yalnız Türk'lerin olduğu çukurun başında hiç zebani beklemezmiş.

Cehenneme yeni gelen birisinin bu dikkatini çekmiş ve zebani başına sormuş; bütün çukurların başına zebani var fakat Türk'lerin çukurunda niye yok?

Zebani başı cevap vermiş; Türk'lerin çukurunda zebaniye gerek yok. Çukurdan çıkmaya çalışanı diğer Türk'ler ayaklarından çekip geri çukura düşürüyorlar. ( buradaki yorumları okuyunca nedense aklıma geldi, ALINTIDIR )

Bir de hasta olduğum diğer konu; şurası Opel'e benzemiş, burası Ford'a benzemiş veya Honda'yı andırıyor. Ya arkadaş elbette bir şeye benzeteceksiniz. İstediğin arabayı getir muhakkak bende bir şeye benzetirim.

Araba yollara düşsün bir bakalım. İnceleyip sonra karar verelim. Birde dizel modelleri için 70 bin civarı fazla 50 bin liraya çıkarsa iyi olur diyenler var. Arkadaş siz uzayda mı yaşıyorsunuz?

• valla ben takipdeyim şimdi 3 model daha çikacakmiş seneye bu araç için acayip konforlu diyorlar.birde multiair 170 hp olacaksa ben alirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jeopol kullanıcısına yanıt
    bunun tavan kısmını arkaya doğru daraltıp alçaltmak yerine düz bir şekilde uzatsalar crosover tipi çok güzel bir aile arabası olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onsos1100 -- 6 Temmuz 2015; 16:37:07 >
  • yuru be fiat gelecegin tempralari bunlar hep demedi demeyin...
    hani tempra? hani stilo? hani marea? var mi donup bakan?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.