Şimdi Ara

Scream Queens (2015-?) | FOX | 1.Sezon başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
1.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Scream Queens (2015-?) | FOX | 1.Sezon başladı

Seri katillerin dehşet saldığı üniversite kampüsünde geçen, korku-komedi türünde bir antoloji dizisi olacak ve ilk sezonu 15 bölüm sürecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Marvel_ -- 25 Eylül 2015; 8:47:29 >

• Konuyu uplatayım görmüşken. 42 dakika civarı bir süresi varmış, American Horror Story'den Emma'yı tanıdığımdan dolayı garanti izleyeceğimi düşündüğüm bir dizi.

Çıkış tarihi net olarak bilmiyorum ama yakın bir zamanda olması gerek?

• Bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• https://instagram.com/p/22BWQWGuNd/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • poster yayınlandı korkunçlu kadınlar
     Scream Queens (2015-?) | FOX | 1.Sezon başladı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu izlicem wlla ilginc bisey olcak gibi

• Korku + Komedi ise tutma ihtimali çok düşük

• scream gibi geldi bana?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Bir yapımda korku varken yanında komedi olması ikisi çok alakasız şeyler.

O işi tutturmak çok zordur ama tutturduğu zamanda efsane yapımlar çıkar misal "Evil Dead 2"
  • iptal edilir, demedi demeyin
  • Dizi bizim saate göre gece 04:00 te ABD'de iki bölüm birden yayınlanacak yarın da biz izleriz zaten.Yalnız bu dizi önyargılı da olabilirim ama gereğinden çok fazla tutulacak gibi geliyor.Şu an çoğu dizi forumlarında(ABD) yeni başlayanlar arasında(Fear TWD hariç) en çok takip edilen konumda Narcos,Blindspot vs. geçmiş durumda ve çoğu kişinin mesajlarında hep Ariana ve Emma fotoğrafları dolu umarım rezil bir senaryo ile karşımıza çıkmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sportsx90 -- 23 Eylül 2015; 1:13:45 >
  • ilk bölümü izledim ama iş yok dizide
  • Doğrusu bildiğimiz Teen Slasher bir gerilim-komedi...gerçek anlamda da Scream Queens lakabını taşıyan J. Lee Curtis ve Emma Roberts (Scream 4) dan dolayı takip edilebilir. Yalnız senaryonun şimdilik karışık olduğu ortada. Olay, farklı bir kostüm giyen bir katil ve onun kurbanı öğrenci kulübü kızları şeklinde...
  • Ariana oynuyor yerim

• korku-komedi ilginç bir şey olmuş, komik saçma karışık ahs izlemedim ona benzetenler var, ben beğenmedim
  • izlemeyin vakit kaybı
  • 3. bölüm 38. dakikadan sonra gülme krizine girdim
  • Bunun yerine Scream dizisini izleyin çok daha sağlam bir dizi. Bu dizi tamamen zaman kaybı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.