Şimdi Ara

Quantico (2015-?) | ABC | 2.Sezon başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
2.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Quantico (2015-?) | ABC | 2.Sezon başladı

Çok farklı insanlardan oluşan bir grup Quantico'daki FBI merkezinde eğitim görür. Hepsi işinde en iyisi, en başarılısıdır ancak içlerinden bir tanesinin New York'a 11 Eylülden sonraki en büyük saldırıyı planladığı düşünülmektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Marvel_ -- 28 Eylül 2016; 19:24:43 >

• O saldırıyı kimin yapacağını buldum. Mavi türbanlı kız.

• 2015-2016 sezonu yeni dizilerden en çok merak ettiğim dizi diyebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustifb

O saldırıyı kimin yapacağını buldum. Mavi türbanlı kız.

Ahahah direkt resmi görünce ben de öyle dedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şüpheli belli arkadaşlar yalnız fantastik bir film değil polisiye gibi duruyor yinede bakacam.
  • çöp
  • %99 terörist başörtülü olan kız çıkacak.

Yine "Müslümanlar teröristtir" mesajını vermek için yapılmış, fragmandan anladığım kadarıyla da büyük ihtimalle iptal olacak dizi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

%99 terörist başörtülü olan kız çıkacak.

Yine "Müslümanlar teröristtir" mesajını vermek için yapılmış, fragmandan anladığım kadarıyla da büyük ihtimalle iptal olacak dizi.

Dediğin gibi olacaksa iptal olsun zaten
  • Lionel Fusco kullanıcısına yanıt
    Tam tersine bence terörist çıkacak en son kişi başörtülü kızdır. Bu kadar bariz yapamazlar.

Dizinin çok sevileceğini ve tutacağını düşünüyorum ben. Ratinglere göre başlayacağım.
  • ilk bölüm gelmiş
  • Güzel bir başlangıç yaptılar
    Bombacı gay veya sarışın herif çıkacak.
  • Başlangıcı güzel yaptılarda, sanki sonunu getiremeyeceklermiş gibi hissediyorum. Scream ve Homeland karışımı birşey olmuş. Oyunculuklar biraz vasat. Başroldeki kızın şaşkın tepkileri çok yapmacık geldi bana.

Fazla iddaalı olacak ama bence kızın annesi teröristlerden biri olabilir. Daha ilk bölümden neden kavga ettiklerini göstermediler ama kızın babası annesine "ona gerçeği söyle" tarzı birşey diyordu. Kızına neyi söylemesini istiyordu? Ondan sonra kocasının üzerine atlayışı, normal bir ev kadınıymış gibi gelmedi bana. Birde FBI'da ajan olan biri karısını dövüp ajanlığını ve itibarını bu şekilde kaybetmek istemez. Bence karısıyla ilgili bir gerçeği öğrendi, ki buda benim aklıma terörist olabileceğini getirdi.. Bombacıdır demiyorum ama terörist grupla alakalı olabilir. Bence bombacı türbanlılardan biri. Meğersem ikizi varmış Bunu FBI'da bilmiyor gibi görünüyor. Böylece biri devam edeceği için kimse şüphelenmeyecek.

EDIT: Şu sarışın çocuğu gözüm bir yerden ısırıyor demiştim meğersem Revolution'danmış. IMDB'de oyunculara bakarken Mark Pellegrino'yu gördüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 28 Eylül 2015; 19:16:41 >

• Oha Danny'ye bak ne ara büyümüş

İzlerken benim de direk aklıma Homeland geldi birçok yönden benziyor. Oyunculuk dediğin gibi vasat özellikle başroldeki kız yan rollerdekiler göze fazla batmıyor hatta bazıları gayet iyi .
    IMDb'ye göre Flash'taki Eddie geliyor.
    Mark Pellegrino geliyor şimdiden diyeyim dizinin sonu yakındır. Adamda nasıl bir şansızlık varsa oynadığı dizi bitiyor. Aynı olay Summer Glau'da da var.

Başroldeki adam Saint's Row'daki karakterime benziyor
     Quantico (2015-?) | ABC | 2.Sezon başladı

• izleyen var mı nasıl güzel mi
  • Dizi gerçekten ilgimi çekti. 2. bölümde gayet iyiydi. Entrika, gizem, polisiye, aksiyon, derin devlet işleri ne ararsan var dizi de.

İkizler konusunda yanıldım, zaten bu kadar basitte olamazdı. Ama kızın ailesi konusundaki iddaalarımın hala arkasındayım. Kızın annesinin mutlaka kritik bir rolü olacak dizi de. Babasının zaten kritik rolde olacağı belli. Gey olan çocuğun gözlüğündeki olayı anlamadım. Kısacık bir sahnede gözlük seçip daha sonra ayırırken gösterdiler. Analist herifte gözlüğe fake dedi. Ne olabilir acaba o gözlüklerde merak ettim. FBI'ında öğrencilere sadece gördüklerinize ve size söylenene inanmayın diyip, kızın evinde birkaç ipucu ve yaralı bulunca hemen kızı vatan hainiymiş gibi göstermeleri ayrı bir ironi olmuş. Booth'ta yalandan itirafı yapmadan önce işini kolaylaştıracam dedi ama şuan işi daha da zorlaştırdı bence. Bütün televizyonlarda kızın resmi dolaşacak şimdi. Bu nasıl kolaylaştırmak anlamadi ben

• quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

Dizi Amerika'da pek beğenilmedi iptal olabilir.

Beğeni kısmını bilemem ancak izlenme oranları gayet iyi tabii yeni dizilerin ilk bölümleri merak edilmesi nedeniyle genelde yüksek reytingle başlangıç yaparlar. Ondan sonraki 1-2 bölüm ciddi bir düşüş yaşamazlarsa da en kötü full sezon onayını alırlar. Şu anki tabloda 2.bölümünde düşüş yaşamadığı için Quantico full sezon onayını kesin alacak gibi duruyor. ABC'de dizi tutturmak kolay değil ama senaryoda çuvallamazlarsa devam edebilir.
  • Dizi karmaşık bir hal almaya başladı.

Yönetmen ve senaristlerin konu işleyiş biçimi de biraz karışık. Dizi sürekli flashback'ler ve gerçek zaman arasında gidip geliyor buda bir yerden sonra karışıklığa sebep oluyor. Birde karakterler arası ilginç ve anlaması güç diyaloglarda eklenince film bazen kopuyor.

Ve beklenen oyuncu Mark Pellegrino sonunda geldi. Ama neyin peşinde olduğununu anlamadım. Aslında Alex Parish hariç hiçbir karakterin neyin peşinde olduğu belli değil. Herkes bir garip dizide.
  • John Sheppard kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum. Amerikan izleyicisi istisnalar haricinde bu tarz dizilere büyük hevesle başlayıp, karmaşıklaştıktan sonra da kaçmaya başlıyor. Ddizinin geleceği adına ilerideki hikayenin ipuçları verilmeli. Yoksa kaçak ajan konsepti belli bir süreden sonra sıkmaya başlar.

Bu arada dizi beklendiği gibi tam sezon onayını aldı ancak ABC'nin yayın akışı çok fazla dolu olduğundan şimdilik 6 ek bölüm sipariş verilmiş. Erken iptaller olur ve yayın akışı boşalırsa ilave 3 bölüm daha verilip 22 bölüme tamamlanma ihtimali var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu nasıl FBI arkadaş ajanı takip eden ajanı takip eden ajan var
    Dizi yavaştan karışmaya başladı, herkes birşeyler peşinde ama amaçları ne anlamadım.
    Mark Pellegrino da geldi diziye direk farkını koydu ortaya.
  • Dizi Türkiye'de Türkçe dublaj olarak yayınlanmaya başlamış. Bugün bir sitede 1. bölümünü Türkçe dublaj olarak gördüm. Emin değilim ama muhtemen Digiturk.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.