Şimdi Ara

** EN İYİ ANTI-VIRUS PROGRAMLARI ** (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
2
Favori
121.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki

** EN İYİ ANTI-VIRUS PROGRAMLARI **

(En Son Oy Tarihi: 7.9.2020)
Giriş
  • bu nod32 konusuna katılmıyorum zaten oratada açık seçik bir anket var 900 kişinin içinde % 30 çok yüksek bir rakam. pek çok cihaz virus yemiş nod32 kurulu olarak servisimize geldi . özellikle kaspersky 2010 2011 versiyonları ayrıca son zamanlarda ön olana çıkan ve çok hızlı cisconunda desteklediği pek çok firmanın kurumsal olarak serverlarını emanet ettiği trend micro internet security programını şiddetle öneririm. servisimizde yaptığımız denemelere free olan avira avast vs gibi programların çoğunlukla işe yaramadığı, cracklenmiş virus prgramlarının da içinde barındırdığı bazı tehlikeli scriptler sayesinde kullanıcının kişisel ve kredi kartı bilgilerinin çalınma tehlikesi olduğu görülmüştür. uzman tavsiyesi istiyorsanız lisanslı bir ürün alın. yada bu programların kullanabildiğiniz kadar demo versiyonlarını kulllanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahibitanıdık -- 12 Ağustos 2010; 2:32:23 >
  • Kaspersky veya Norton 360 başka virüs programı aramayın çünkü en iyisi bu ikisi
  • Valla beni günlerdir uğraştıran win32 sality virüsünü silmeyi başardığı için CA Antivirüs forever
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoomsDay!

Valla beni günlerdir uğraştıran win32 sality virüsünü silmeyi başardığı için CA Antivirüs forever

başka hangi programları denedin de olmadı söyleyebilir misin?
  • Arkadaşlar Başlat Çalıştıra tıkladıktan sonra windowsun içindike virüs tarama programını (sanırım şu her ay güncellenen program) çalıştırmak için ne yazmamız gerekiyordu bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdaist

Arkadaşlar Başlat Çalıştıra tıkladıktan sonra windowsun içindike virüs tarama programını (sanırım şu her ay güncellenen program) çalıştırmak için ne yazmamız gerekiyordu bilen var mı?

MRT yazıcaksın dostum
  • arkadaşlar eski ismi AntiVirusKit yeni adı G DATA ANTIVIRUS 2011 olan programı şiddetle öneririm
    tüm testlerin birincisidir....aksini iddia eden bu işleri takip etmiyordur ve bilmiyordur derim o derece.....senelerdir birinci ikinci en kötü üçüncü
    hep kullanmak isterdim ama acaip kasıyordu
    ama yeni versiyon G DATA ANTIVIRUS 2011 süper olmuş....kasma masma yok

MUTLAKA DENEYİN diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4FEE439E4 -- 22 Ekim 2010; 3:06:03 >

• En iyi antivirüs diye bir şey yok.Çünkü her gün binlerce virüs çıkıyor.Ben eskiden kaspersky 6 ve 7 kullanıyordum.fakat güncelleme vermediği için Nod32 ye geçtim.Kasperskynin diğer süürmelride benim pc için ağır geldi.yani güncelleme olduğu zaman ağırlşatırır.

Virüs dolmuş bir bilgisayra kurulan antivirüs programı etkili olmuyor.hele hele "sality" gibi virüsler.kullandığın tümprogramları virüs olarak görüyor.
    Ben bilgisyara format attıktan sonra ilk işim Ethernet driverini yüklemek.sonra antivirüs.sonra antivirüs güncelle.ondan sonra diğer programları yüklersin.virüs sıkntın çok az olur.
    Nod 32 kurup da günceledlikten sonra virüsün girme ihtimali aza iner.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoSöDoKöKo

arkadaşlar eski ismi AntiVirusKit yeni adı G DATA ANTIVIRUS 2011 olan programı şiddetle öneririm
    tüm testlerin birincisidir....aksini iddia eden bu işleri takip etmiyordur ve bilmiyordur derim o derece.....senelerdir birinci ikinci en kötü üçüncü

MUTLAKA DENEYİN diyorum

Bunu deneyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: alia

En iyi antivirüs diye bir şey yok.Çünkü her gün binlerce virüs çıkıyor.Ben eskiden kaspersky 6 ve 7 kullanıyordum.fakat güncelleme vermediği için Nod32 ye geçtim.Kasperskynin diğer süürmelride benim pc için ağır geldi.yani güncelleme olduğu zaman ağırlşatırır.

Virüs dolmuş bir bilgisayra kurulan antivirüs programı etkili olmuyor.hele hele "sality" gibi virüsler.kullandığın tümprogramları virüs olarak görüyor.
    Ben bilgisyara format attıktan sonra ilk işim Ethernet driverini yüklemek.sonra antivirüs.sonra antivirüs güncelle.ondan sonra diğer programları yüklersin.virüs sıkntın çok az olur.
    Nod 32 kurup da günceledlikten sonra virüsün girme ihtimali aza iner.

o kadar uğraşacağına bilgisayarda kullandığın hesabı SINIRLI KULLANICI yap kardeşim....virüs girsede havasını alır
    ama en iyi antivirüs diye birşey var o da G DATA

• En iyi antivirüs bile virüsleri kaçırıyor(güvenli modda bile Windows, system32 dosyalarını koruyor),

o yüzden "Kaspersky Rescue Disk 10" u tek geçiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tcebeci -- 24 Ekim 2010; 1:58:22 >
  • selam arkadaşlar bir sorunum var facebook ta poker oynarken aldığım bir email e onay verince (ŞİFRENİ TEKRAR GİR DİYORDU) bütün puanlarım uçtu format attım her şey silinsin dedim bir hafta sonra gene puanlar uçtu ama bir mail almamıştım. şimdi sizce ne yapmalıyım ne almalıyım.teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: salih70
    selam arkadaşlar bir sorunum var facebook ta poker oynarken aldığım bir email e onay verince (ŞİFRENİ TEKRAR GİR DİYORDU) bütün puanlarım uçtu format attım her şey silinsin dedim bir hafta sonra gene puanlar uçtu ama bir mail almamıştım. şimdi sizce ne yapmalıyım ne almalıyım.teşekkürler

Şifrenizi yazmakla şifrenizi hacker ın eline düşürmüşsünüz. Bir daha mailinize gelen bi sayfaya şifrenizi yazmamanızı şiddetle öneriyorum. Mailinizi şifre değiştirme sistemi sayesinde alabilirsiniz eğer hacker özel bilgilerinizi değiştirmediyse
  • valla arkadaşlar ben lisanslı nod 32 4 kullanıyorum ona rağmen trojan sonra arkadaşımın önerdiği antimalvare diye bir virüs programı yükledim nod 32 nin bulamadığını buldu ve sildi ayrıca nod 32 de trojan a karşı sistem yok diye biliyorum lisansım bitsin hatta bitmeden kayspersky almayı düşünüyorum ilk çıktığı zamanlarda çok iyiydi ama sonra bence bozdu kendini nod 32 bu arada üniversitedeki bizim dekan hoca bile kayspersiky kullanıyor çoğu hocalarda öyle demekki program hakkını veriyor en kısa zamanda lisanslısını alıcam düşünün yeni pc arada nadirde olsa ufak donmalar yapıyor ilkinde böyle bişi yoktu kesin virüstendir:=)
  • Şu linke tıklayın yönergeleri takip edin, ayarları paranoyak derecesine getirin bir taratın bakalım:

http://www.arcabit.com/online_scanner

Para verip bunu aldırdım, bildiğim kadarıyla Türkiye'de satışı yok, hayatımda ilk defa yazılım satın aldım:D Yukarıda verdiğim linkten tarama yapabilirsiniz, Norton, Kaspersky, Avira, Eset, Crack yapmadan/crack yaparak taradım boş boş aradı durdu. En sonunda aklıma geldi eskiden İngilizce destek yoktu, online taraması da hata veriyordu şimdi çiçek gibi olmuş.

Neden ESET'i kullanan çok sebebi şu adamların Türkiye'de ofisi var açıp muhatap olabilirsiniz, bilgisayarcı denilen kitle teknik sorunun çözümünü firmayı arayarak hallettiği için karşısında İngilizce konuşan biriyle kimse muhatap olmak istemez. Kaspersy' kendi web sayfasına sahip çıkamıyor, Türkiye'den başka bir yerde de kullanılsa keşke. Çoğunluk lisanssız yazılım kullanıyor, e onu yapan adam da ona göre önlem almıştır. ESET'i lisans anahtarı alıp yüklediğinizde programın kurulumu yeniden yapılıyor e vardır bir hikmeti. Norton'u crack yap 165 gün kullan, e onu yapan adamın patch'den haberi yok değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uykusuz1i -- 8 Kasım 2010; 12:11:04 >

• sana tek bir şey dünyada crack olmayan tek yazılım norton arkadaşım..ve bulduğun cracklar %98 kırık.. :) biraz daha çabala bence.Klasik türk insanı olmayalım artık 40-50 tl paramıza kıyalım orjınal kullanalım sonra bilgisayarımız patladı diye ağlamayalım :)
  • Norton 360 4.0 kullan kardeşim senin tek çözümün bu program bilgisayarına format atmanada gerek yok.Ve 360 4.0 en önemli özelliği önemli verilerini yedekleyebiliyorsun yanlışlıkla bilgisayarın çökse bile nortonun yedekleme programı sayesinde önemli verilerini kurtara bilirsin istersen mağazalarda uygun 60 tl civarında bunu kesin dene eskiye göre tek problemi kasmasıydı artık oda yok atom işlemcilerde bile rahatlıkla çalıştırabilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoSöDoKöKo

arkadaşlar eski ismi AntiVirusKit yeni adı G DATA ANTIVIRUS 2011 olan programı şiddetle öneririm

MUTLAKA DENEYİN diyorum

nasıl bir test bu
    antivirüs programlarıyla ilgili 1000 lerce test var
    vee neredeyse bütün antivirüs programlarının 1.ci geldiği testler var
    eğer test ve istatistiklere önem veriyorsak
    o halde bu testlerin tamamını topladığımız zaman çıkan sonuç ; testler en çok parayı bastıran antivirüs programını 1. seçiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 435431543543535 -- 23 Kasım 2010; 21:43:39 >

• Ben birde Norman Antivirüs programını denemenizi isterim. Kolay arayüzü sayesinde kullanıcıyı yormaz ayrıca kendine özgü sendbox teknolojisini kullanır ve ayrıca türkçe dil desteğide sunduğu en ayrıcalıklı çözüm olarak göze çarpar.
  • nod 32 kullanıyorum ama virüs tarattırıyorum sonra bi daha tarattırmamda aynı virüsleri buluyo sil diyorum silmiyo neden acaba
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.