Şimdi Ara

DiRT Rally (2015) [ANA KONU] (70. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.601
Cevap
28
Favori
63.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba, rally cross'da clio aldım ama araba kalkışta aşırı yavaş hızlanıyor. aabadan mı kaynaklanıyordur benmi ynlış bişey yapıyorum
  • aynı aracı kullanıyoruz. Bende de aynı sıkıntı var single da rakip olarak reno seçip deneyebilirmisiniz.
  • ben sonra pegout da aldım ama onda da var geç kalkış problemi, acaba aynı arabayla srekli oynayıp upgradeleri ypaınca mı düzelir diye düşünüyorum ama bu şekilde sonunculuk garanti, takipler 3 sn önce çıkıyor.
  • doğru devirde kalkmak gerek demek ki deniyeyim bende
  • Biraz alakasız bir mesaj olacak ama taa 10 sene önce bi ralli oyunu vardı, aşırı derecede Arcade bir oyun olmasına rağmen ben o oyundaki araçların kirlenmesi ve pistin deforme olmasını başka oyunda bulamadım.
    Bu oyunda var mı zeminin dediğim gibi deforme olması? Yakın zamanda bilgisayar toplamayı düşünüyorum da, böyle bir kaç oyuna göre toplama işini erkene alabilir ya da erteleyebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Biraz alakasız bir mesaj olacak ama taa 10 sene önce bi ralli oyunu vardı, aşırı derecede Arcade bir oyun olmasına rağmen ben o oyundaki araçların kirlenmesi ve pistin deforme olmasını başka oyunda bulamadım.
    Bu oyunda var mı zeminin dediğim gibi deforme olması? Yakın zamanda bilgisayar toplamayı düşünüyorum da, böyle bir kaç oyuna göre toplama işini erkene alabilir ya da erteleyebilirim.

Hangi oyundur bu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Almayı düşünüyorum ama oyun çok mu sim..sonuçta eğlenmek isterim ..hatta yarış oyunlarının dark souls'u diyen bile var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ogz2232 kullanıcısına yanıt
    Ah ismini yazmayı unutmuşum. Sega Rally Revo.

• quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Biraz alakasız bir mesaj olacak ama taa 10 sene önce bi ralli oyunu vardı, aşırı derecede Arcade bir oyun olmasına rağmen ben o oyundaki araçların kirlenmesi ve pistin deforme olmasını başka oyunda bulamadım.

Bu istedigini vermez. Ama yolla mucadele edeyim diyorsan kesinlikle fizikleri ve etkilesimi ile hayran oldugum spintiers guzel bir simdir.

• antking kullanıcısına yanıt
    Biliyorum hocam onu. Benim kastım hiç bir ralli oyununun toprağı, çamuru bu kadar içten hissettirmediğiydi. Genelde arabanın üstü bi toz tabakası -gibi- olur o kadar. Hiç bu kadar koyu renkler, çamur hissiyatı hatırlamıyorum.
  • Oyun hdd de nekadar yer tutuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: hozes

Oyun hdd de nekadar yer tutuyor

20.3 GB olması lazım hocam.
  • Arkadaslar oyunu her actigimde ufak pencere mpdunda aciliyor full screen ayarli olmasina ragmen.cozunurluk degistirip geri tekrar 2k cozunurluge donunce tam ekran oluyor.var midir bunun bir cozumu

• yeni kaza modellemesi yapıyorlardı var mı bir gelişme
  • 807 mb lık güncelleme geldi

- Game - Excessive knocking effect on wheels when playing rallycross (All platforms).

- Racenet - Community Delta times should now display correctly (All platforms).

- Game - AI for Classic and S1600 Rallycross adjusted to have more variety (All platforms).

- Leaderboards - They will no longer be blank and the difference column works (All platforms).

- Racenet - League events can now be restarted if you terminally damage, quit or complete an event (All platforms).

- Community - Fixed the missing string that was being displayed in a very specific situation when Racenet was unavailable (All platforms).

- Graphics - Fixes for rain effects displaying incorrectly on some AMD cards (PC).

- Graphics - Motion blur being applied to cars in bonnet camera and in replays (PC).

- Audio - Co-driver call near sector 2 in Russian is now played in the correct language (PC).

- Game - Fix to prevent unrealistic AI times being shown on Hillclimb if you save and quit after finishing a time for Run 1 (PC).

- Audio -Spotter call during the results screen for Portuguese Brazilian is now played in the correct language (PC).

Now, on to the fun stuff - you may notice that the patch doesn’t just bring fixes, but some additions to the content on DiRT Rally... We’ll discuss these in closer detail in tomorrow’s Road Book – but to celebrate the 100th anniversary of the Pikes Peak International Hill Climb, we’ve added the following content:

- Art - We’ve updated Pikes Peak International Hill Climb to celebrate the 100th Anniversary of the event, complete with official PPIHC logos and branding.

- Game - We’ve updated the handling on the Hill Climb cars so that you can really attack the iconic Hill Climb course.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 16 Haziran 2016; 16:54:37 >

• eee hani hasar modellemesi
  • Bende yeni pist var diye sevindim di
  • Oyunu oynama fırsatım oldu. Öncelikle tüm yardımları kapatınca aracı kontrol etmek çok zor ama bir o kadar da zevkli. Araçla boğuşmak yolla boğuşmak v.b.
    Sürüş dinamiklerini sevdim. Araca hakimiyet hissini verebilmişler. Bu hissiyatı çok az oyunda alabiliyordum. Ancak yollar mı dar bana mı öyle geldi bilemiyorum hızlı gidemedim pek.
    Kariyer modunu henüz açmadım. En kısa zamanda göz atmak istiyorum.
    Bir de yarış sonu tekrar gösterimde zaman zaman araç tamamen flu bir görüntü alıyor. Nedendir?
  • nasıl oyun tavsiye eder misiniz? en son colin mc rally filan oynamışlığım var. adam gibi rally oyunu çıkmadı diye hiç sarmadı
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.