Şimdi Ara

En ince hermatik kombi hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
4.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Mutfağım dar olduğundan dolayı görüntü bakımından derinlik olarak en küçük olan kombiyi arıyorum. Beko 20 Ek kombi 25 cm derinlikle şuan listemde birinci sırada. Sizin tavsiye edeceğiniz başka bir marka kombi varmıdır? Bu arada bu kombiyi sıfır yalıtımlı bir daireye takıcam daire 75m2 sizce beko 20 ek modeli nasıldır? Bu daireye yeter mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Narcotiq kullanıcısına yanıt
    Ferroli Domina F 23 cm.
    http://www.ferroli.com.tr/uploaded_files/file/son%20sayfa.pdf
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebza

Ferroli Domina F 23 cm.

Özellik olarak Ferroli mi daha iyi yoksa beko nun bu modelimİ daha iyidir. Beko 20 ek modeli hakhakkında kullanıcı yorumu bulamadım hiç.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zebza

Ferroli Domina F 23 cm.

Gözüme çarpan özelliklerde Ferrolide Eşanjör sayısı 1 beko da 2. Bu çok birşey farkeder mi acaba?

Ferroli daha iyi.
  • Fazla bir şey fark etmez.
  • en mini cihazlar ariston uno üretimden kalktı ferroli domiproject halen var domitop vs adlarıyla en mini yoğuşmalı cihaz ferroli bluehelixtech
  • mini cihazlardan uzak durun genleşme tankı vs kapasitesiz olduğundan çabuk bozuluyorlar
  • özellikle ferroli markasının son çıkardığı tüm cihazlar en düşük kalite
  • Ferroli kombiye bulaşma servislerin elinde yedek parça yok en iyi ala bilecegin kombi viessmann su andaki ama ben illa ferroli yada beko dersen beko kendi uretmiyor servis sıkıntısı yasaya bilirsin
  • Konuya yorum yazan herkese teşekkürle. Öncelikle şunu söleyim mutfağım dar olduğundan ince kombi almak istiyorum yoksa gidip en kalitelisinide alabilirim o sorun değil suan piyasada en ince kombi 23 cm derinlikle ferroli. Ayrıca yakınımda 2 yetkili servisi var umarım sorun yasamayız.

beko ek 20 bildiğim kadarıyla yurtdışından gelen bir model
    ferroli'nin yoğuşmasız kombilerinde sorun yok,şahsen hem forumda hem çevremde 10larca kişiye domiproject ve diva modellerini taktırdım
    eski modellerden divatop micro çok sağlam bir cihazdı ama üretimden kaldırıldı
    domina n 24f modeli domiproject ile aynıdır,ferroli'nin düzce fabrikasında üretiliyor,yerli üretim bir cihazdır,domiproject'in lcd ekranı küçük ve dokunmatik düğmeleri biraz dandikti, domina'da lcd ekran büyüdü ve düğmeler daha kaliteli oldu
    minimum ısıl gücü 7.2kW ve modülasyon aralığı %30 - %100
    bitermik eşanjörlü & sıcak su devresi 3yıldız
    kullanım suyunda eco/comfort özelliği var,opsiyonel olarak kendi modülasyonlu oda termostatıyla oda sıcaklığına göre modülasyon yapabilir

alternatif olarak 24cm derinlikte koşulsuz 7 yıl garantili immergas alpha cb 24tf modelini öneririm.teknik özellikleri ferroli domina ile benzerdir,sizin istediğiniz gibi derinliği 24cm ve en önemli özelliği hiçbir koşul olmadan immergas güvencesiyle doğrudan 7yıl garantilidir 1200-1300lira civarında satılır
    http://www.alpha-innovation.com.tr/alpha_kombi.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disintegration -- 23 Nisan 2015; 14:22:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: disintegration

beko ek 20 bildiğim kadarıyla yurtdışından gelen bir model
    ferroli'nin yoğuşmasız kombilerinde sorun yok,şahsen hem forumda hem çevremde 10larca kişiye domiproject ve diva modellerini taktırdım
    eski modellerden divatop micro çok sağlam bir cihazdı ama üretimden kaldırıldı
    domina n 24f modeli domiproject ile aynıdır,ferroli'nin düzce fabrikasında üretiliyor,yerli üretim bir cihazdır,domiproject'in lcd ekranı küçük ve dokunmatik düğmeleri biraz dandikti, domina'da lcd ekran büyüdü ve düğmeler daha kaliteli oldu
    minimum ısıl gücü 7.2kW ve modülasyon aralığı %30 - %100
    bitermik eşanjörlü & sıcak su devresi 3yıldız
    kullanım suyunda eco/comfort özelliği var,opsiyonel olarak kendi modülasyonlu oda termostatıyla oda sıcaklığına göre modülasyon yapabilir

alternatif olarak 24cm derinlikte koşulsuz 7 yıl garantili immergas alpha cb 24tf modelini öneririm.teknik özellikleri ferroli domina ile benzerdir,sizin istediğiniz gibi derinliği 24cm ve en önemli özelliği hiçbir koşul olmadan immergas güvencesiyle doğrudan 7yıl garantilidir 1200-1300lira civarında satılır
    http://www.alpha-innovation.com.tr/alpha_kombi.html

Vermiş olduğunuz bilgiler için çok teşekkürler. Ferroli marka kombiyi aldım. Ayrıca ferroli hakkında paylaştıklarınızda içimi rahatlattı.

Hayirli olsun
    İsterseniZ KOCTASTAN 50liraya ekosu kirec onleyici kelepce alip kombinin soguk su girisine takabilirsiniz
    Bitermik esanjoru kirecten korursunuz

• 93 m2 / yerden ısıtma için bende ince bir kombi arıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.