Şimdi Ara

kameralar hakkında soru?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    konu hakkında bilgim olmadığı için biraz açılmış konuları inceledim ama istediğim bilgiye denk gelemedim,
    o yüzden size sorayım dedim.

-İç alanda belirli bölgeyi kontrol amaçlı çekmek istiyorum. Fakat bu alanda herhangi bir kablo çekmem mümkün değil.
    Kayır süresini de 5-6 saat civarında çekse yeter. daha sonra alıp izlemek istiyorum.

Sanırım en fazla 2 saate kadar çekim yapabilen kameralar var. istediğim sürede çekim yapabileceğim kamera ya da teknoloji nedir?

şimdiden teşekkür ederim,
    iyi günler.

• femmefatal kullanıcısına yanıt
    Kayıt etmek istediğiniz süre sorun değil ama kablosuz demişsiniz, yani kendi piliyle çalışacak ve pil değiştirmeden 5-6 saat çalışması zor. En fazla 4 saat falan gider o da garanti değil. Herhalukarda kablo çekmeniz lazım. Anladığım kadarıyla güvenlik amaçlı kullanılan kameralara ihtiyacınız var. ip kameralara göz atın. Kaydı da bilgisayarınıza yapacaksınız. Eğer poe ozellikli yani gücü ethernetten alan bir kamera kullanırsanız sadece tek kablo çekmeniz yeterli olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumnik

Kayıt etmek istediğiniz süre sorun değil ama kablosuz demişsiniz, yani kendi piliyle çalışacak ve pil değiştirmeden 5-6 saat çalışması zor. En fazla 4 saat falan gider o da garanti değil. Herhalukarda kablo çekmeniz lazım. Anladığım kadarıyla güvenlik amaçlı kullanılan kameralara ihtiyacınız var. ip kameralara göz atın. Kaydı da bilgisayarınıza yapacaksınız. Eğer poe ozellikli yani gücü ethernetten alan bir kamera kullanırsanız sadece tek kablo çekmeniz yeterli olur.

teşekkür ederim ayrıntılı cevabınız için.
    kablo çekme durumum yok ben ip kameralara yöneleyim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.