Şimdi Ara

neroda dvd kopyalanır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba.arkadaşlar hiç neroda dvd kopyalamadım.bu gün bir arkadaşın dvdsini kopyalamaya çalıştım.forumda dvd kopyalamak için çeşitli programlar önerilir.acaba nerodada dvd kopyalama varken.neden bunu yapamıyoruz.her halde bu programı yapanlar bu özellik olmasaydı dvd kopayalama ikonu da orada olamzdı?bilgilerinizi paylaşırmısınız.

• bazı programlar cd lerdeki telif hakları korumasını aştıkları için tercih ediliyor.nero da dvd gayet güzel kopyalanır..
  • neroda gayet güzel kopyalama yapılır tek sürücü bile olsa yapılır....... bazı yazılımlar için digerleri şart.......
  • quote:

Orjinalden alıntı: strafer

bazı programlar cd lerdeki telif hakları korumasını aştıkları için tercih ediliyor.nero da dvd gayet güzel kopyalanır..

yani hocam resimde gördüyünüz bir şekilde kopyalayamadım

önce yukarıda olan 1 ci resimde olanı seçtim

daha sonra 2 resmimde görünen yere geldik.
    2 ci resim

3 cü resimde beni nereye yönlerdiyini de görüyorsunuz.yani normal bir cdden cd ye örneyin bir müzik kopyalayanda böyle imaj diye bir şey yok

• arkadaşlar gönderdiğim resimler bende çok bozuk görünür.siz görebiliyormusunuz.acaba bende mi böyle götü gözükür
  • İMAGE RECORDER YERİNE TSST Yİ SEÇERSEN O ZAMAN OLUR AYRICA İMAGE ALSIN SONRA İMAGE YAZDIR SORUN OLMAZ
  • quote:

Orjinalden alıntı: alia

arkadaşlar gönderdiğim resimler bende çok bozuk görünür.siz görebiliyormusunuz.acaba bende mi böyle götü gözükür

firefox da öyle görünüyor.o sürücüler sanal sürücümü ben ne olduğunu anlayamadım ama sorun orada bir yerde.
  • quote:

Orjinalden alıntı: wenigma

İMAGE RECORDER YERİNE TSST Yİ SEÇERSEN O ZAMAN OLUR AYRICA İMAGE ALSIN SONRA İMAGE YAZDIR SORUN OLMAZ

kardeş ben dvd cdsini takdığı zman tss dediğn yok oluyor.menüde de yok.acaba nedendir

• quote:

quote:

arkadaşlar gönderdiğim resimler bende çok bozuk görünür.siz görebiliyormusunuz.acaba bende mi böyle götü gözükür

firefox da öyle görünüyor.o sürücüler sanal sürücümü ben ne olduğunu anlayamadım ama sorun orada bir yerde.

kardeş sürücü dvd rom.toshiba.
  • kullandığın cihaz combo. dvd yazmaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dirmil

kullandığın cihaz combo. dvd yazmaz.

kardş kusura bakma.dvd rom.dvd combo mu oluyor.yani ben pcde olan dvd romun özellliklerine nerden bakabilirim
  • kardeş benim dvd romun özelliklerine bakarmısınız?lanet olsun şu toşibaya bizi böyle kandırdı.utanmadan birde teknik servisi diyor ki her şeyi yazar

• bu cihaz dvd okur.cd okur-yazar.dvd yazabilen modeller ise CDW/DVDW olarak geçer "W" "writer" yani
    "yazıcı" kelimesinin baş harfi.
  • quote:

bu cihaz dvd okur.cd okur-yazar.dvd yazabilen modeller ise CDW/DVDW olarak geçer "W" "writer" yani
    "yazıcı" kelimesinin baş harfi.

sağ olasın kardeşim.elerin dert görmesin
  • sende sağol kardeşim.
  • kopyalanır
  • quote:

sende sağol kardeşim.

arkadaşlar lütfen söylermisiniz yeni bir başlık açmak istemiyorum.benim gönderdiyim resimler neden böyle bozuk.forumda bakıyorum diğer resimler gayet açık gösterir.
  • quote:

quote:

sende sağol kardeşim.

arkadaşlar lütfen söylermisiniz yeni bir başlık açmak istemiyorum.benim gönderdiyim resimler neden böyle bozuk.forumda bakıyorum diğer resimler gayet açık gösterir.

ben de de öyle görünüyor sende bir sorun yok hangi browseri kullanıyorsun.
  • quote:

quote:

quote:

sende sağol kardeşim.

ben de de öyle görünüyor sende bir sorun yok hangi browseri kullanıyorsun.

http://imageshack.us/

• quote:

Orjinalden alıntı: lasguard

kopyalanır

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.