Şimdi Ara

Dev GTA V Dizüstü Testi 'Bütün Mobil GPU'ları deniyoruz' video inceleme (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
2
Favori
8.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iyi bir test ve inceleme...m serisi için çok iyi bir kaynak oldu bu inceleme...

• quote:

Orijinalden alıntı: enverates

GT 740m 64 bit, Lenovo z500 8 GB ram, İntel 3230M 2.60 GHz (i5) işlemcili laptobumda GTA V i tüm grafik ayarlarını High da açtıgımda 25 fps normal yaptıgımda ise 30 fps (hatta çözünürlüğü de en düşük yaptıgımda 30 fsp) menüde de 30 fsp alıyorum 22 nin altına da düşmüyor 30 un üzerine de çıkmıyor. 25 fsp de gayet akıcı geliyor ama anlamadığım nokta bu ayarlar arasındaki bu kadar düşük fsp farkının olması, acaba 30 fsp limiti mi var oyunda?

Hayır yok 740m yeterince iyi bir kart olmadığı için bu oyunda uçuk farklar oluşturamıyor sadece hepsi bu

• gtx970 gta 5 performansını merak edenler için
    full hd de

ignore suggested limites:acık
    anti-aliasing :msaa:4x fxaa acık txaa acık
    reslection msaa:x8
    memory:3784mb
    diğer herşey full

fps değerleri
    içerde 83-101 arası
    dışardagece:57-71 arası dışarda gündüz :43-54
    çım+doğa:30-47 arası
    değişmekte
    galiba gtx970 vram sıkıntısı nvidia çözmüş olsa gerek 3784mb ram kulanım gösteriyo ama öle fps 10 yada 7 düşmedi hiç galiba vram olayı abartılmış:)

notişlemci olarak :intel i7 5820k 16gb ddr4 kulanıldı
    sayğılar

not:msaa kapatırsanız değerlar 20 -25 fps artıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyincarnege -- 21 Nisan 2015; 9:37:16 >
  • Hele bir korsanı çıksın 750m sli ile akarız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 gb 7670m bu oyunu oynatır mı? 720p low olsa kafi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şekilsiniz ya

2 gb 7670m bu oyunu oynatır mı? 720p low olsa kafi

bizim bi arkadaş oynuyo 720p mediumda msaa fxaa kapalı

• Toshiba P50 b116
    Intel Core i7 4710HQ
    AMD Radeon R9 M265X

Nasıl sonuç elde ederim .
    ekran 1080p Laptobun.
  • Bu sıralar Laptop almayı düşünüyordum iyi bir video olmuş, Mesut Çevik imdadımıza yetişti.

• Mesut Çevik sırf monster'ın reklamını yapmak için, ps4 versiyonundaki kaplamaların daha düşük olduğunu söylüyor.Neye dayanarak söylüyor bunu.
    Ben iki versiyonuda karşılaştırdım.Kaplama kaliteleri very high pc ile birebir aynı. Pc versiyonun artıları aa sayesinde daha net gözüküyor, 60 fps ve üzeri frame oranı, daha uzak ve net görüş mesafesi.Kaplamalar birebir aynı.
    Bir iki tane resim çekmeye çalıştım aynı sahnelerden.Ps4 resimi, printscreen da, kaliteyi düşürüyor.O yüzden canlı oynarken daha iyi görünüyor.

PS4
    Dev GTA V Dizüstü Testi 'Bütün Mobil GPU'ları deniyoruz' video inceleme

PC

• quote:

Orijinalden alıntı: mavezir

Toshiba P50 b116 Intel Core i7 4710HQ AMD Radeon R9 M265X Nasıl sonuç elde ederim . ekran 1080p Laptobun.

ekran ve sistem ram mikratı nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyincarnege -- 21 Nisan 2015; 16:37:43 >
  • ps4 daha bulanık gözüküyo pc full ayarlarıyla karşılaştırınca arada baya fark var :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyincarnege -- 21 Nisan 2015; 16:50:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyincarnege

ps4 daha bulanık gözüküyo pc full ayarlarıyla karşılaştırınca arada baya fark var :)Dev GTA V Dizüstü Testi 'Bütün Mobil GPU'ları deniyoruz' video inceleme

Aynen öyle genel olarak ps4 ve pc arasında kaplamalarda kalite farkı yok.Farklar gölgeler.Pc deki gölgeler daha net,keskin ve ps4 teki ağaç gölgeleri hiçbir hatlara sahip olmadan dümdüz şekilde de olabiliyor.Ayrıca pc de uzaktaki cisimler gözüküyor ve daha netler.Birde ağaçlık ve çimen çok fazla üstelik ps4 te bazı yerer çöl gibi.Genel itibariyle uzak mesafedeki cisimler gözüküyor ve pc de ps4 e göre herşey daha net.

• 850m 2gb ile 850m 4 gb arasinda bu oyun icin fark olur mu

• Core2duo e7300 işlemci ve HD 6870 1GB ile nasıl bir performans alabilirim sizce? Ram 4 GB 800 mhz.
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    PC daha keskin görünüyor. Bunu göz ardı edemezsin. Keskinlik çok yüksek PC'de.
  • Şekilsiniz ya kullanıcısına yanıt
    Beta 15.4 driver ile denersen daha iyi sonuç alabilirsin. GTA 5 için yayınladılar. Betalar bana göre daha iyi sonuçlar veriyor. Önceden oynadığım oyunlarda da düzelme sağladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthkn

Beta 15.4 driver ile denersen daha iyi sonuç alabilirsin. GTA 5 için yayınladılar. Betalar bana göre daha iyi sonuçlar veriyor. Önceden oynadığım oyunlarda da düzelme sağladı.

Sağolun hocam fanlari temizletip format aticam bu driverida kurdum mu is gorecek bence sabirsizlaniyorum

• İyi oldu bu yeni gtx 960m almıştım merak ediyordum teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: huseyincarnege

quote:

Orijinalden alıntı: mavezir

Toshiba P50 b116 Intel Core i7 4710HQ AMD Radeon R9 M265X Nasıl sonuç elde ederim . ekran 1080p Laptobun.

ekran ve sistem ram mikratı nedir?

16 GB Ram ddr3
    2 GB gddr5 Ekran kartı
  • Benim emektara kurup 520m ile deniyicem en kısa zamanda.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.