Şimdi Ara

çok karmaşık bi sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arklar bilgımda şuan donanimhaber trgamer merlininkazani gibi siteler açılmasına rağmen msn çalışmıyor 80072efd hatası veriyor vede çoğu web sayfaların açmıyor yukarda saydıklarımın haricinde bunun nedeni ne olabilr ????anakartım epox 8npa7i onun kendi firewalli yüklüydü msne etki ettiği için kapattım fakat şimdide açamıyorum f-secure 2007 yi yüklerken sildi galiba çakıştıgı için ya bilgdan anlayan biri yardım etsin kafayı yiyecem:(

• 80072efd problemi
    Hizmetten veya Internet baglantinizdan
    kaynaklanan bir sorun nedeniyle su anda .NET
    Messenger Service oturumunuzu açamiyoruz. Lütfen
    Internet'e bagli oldugunuzdan emin olun.

Cevap

MSN Messenger'da oturum açamazsanız, MSN Messenger'daki bağlantı ayarları Microsoft® Passport veya Microsoft® Messenger Hizmeti'ne bağlanmanızı önlüyor olabilir. MSN Messenger Bağlantısı Sorun Gidericisi çoğu kez sorunları bulabilir ve düzeltebilir. MSN Messenger bir bağlantı sorunuyla karşılaşırsa, Bağlantı Sorun Gidericisi otomatik olarak başlatılır. Bağlantı Sorun Gidericisi'ni kullanmamayı seçerseniz veya Sorun Giderici bağlantı sorununuzu çözmezse:

Araçlar menüsünü tıklatın ve sonra Seçenekler'i tıkla Soldaki bölmede, Bağlantı'yı tıkla bağlantı Ayarları altında, Bağlantıyı Sına'yı tıkla Bağlantı Sorun Gidericisi'nin sisteminizi incelemesine izin verirseniz, Sorun Giderici bağlantı sorunlarını sınar ve sorunları düzeltmek için uygulayabileceğiniz adımları raporlar

• modemin elektirik kablosunu çıkarın 20 saniye bekleyin geri elektirik verin sorun çözülür.........
  • ya hala aynı google açılmıyor bura açılıyor kafayı yiyecem şeytan diyor at formatı
  • güzelbi vürüs spy taraması yapın degişik yazılımlarla denyin vürüsü silin internet geçmişinide silin ve java varsa kaldırın documentand settig dosyası altında java dosyası var vürüsler o java dosyasına saklanır onuda silin bunlardan sonra degişme yoksa ve format şart kalmışsa şunu deneyin sistem geri yükleme yapın geri tarihe alın ve pc aç kapa yapın ve sistemgeriyüklemeyi kapatın sistemgeri yükleme kapatılınca bi çok çöp ve varsa arada vürüs silinir ve pc aç kapa ardından başlat yardımdestek ten sistemgeri yükleme noktası oluşturun ve bu günün tarihini atayın tabi önce sistem geriyi açmanız lazım bu kesin olur ama gene olmadı ozaman şeytana uyun..............
  • 80072efd sorununun çözümü

Hizmetten veya Internet baglantınızdan
    kaynaklanan bir sorun nedeniyle şu anda .NET
    Messenger Service oturumunuzu açamıyoruz. Lütfen
    Internet'e bağlı oldugunuzdan emin olun. oky
  • ip ve dns lerin otomatikse elle vermeyi dene
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.