Şimdi Ara

Ketoral kullanan varmı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20
Cevap
0
Favori
19.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Saçlarım aşırı derecede kepeklendi ve kaşınıyor. Ketoral öneriyo herkes. Kullanan varmı? iyi geliyomu sahiden?

• Ben kullandım zamanında. Yerli malı bir Şampuan. Ama extra faydasını görmedim açıkçası.
  • ketoral ile kepek sorunumu halledemedim diyenin alnını karışlarım.. :)

harika bi olay mucize gibi bişey..
  • quote:

Orjinalden alıntı: exantrick

Saçlarım aşırı derecede kepeklendi ve kaşınıyor. Ketoral öneriyo herkes. Kullanan varmı? iyi geliyomu sahiden?

bitlenmiş olmayasın benimde kaşınıyor çok ama kepek yok mevsimsel herhalde.
  • Ketoral da kullandım nizoral da. İkisini de üzerinde yazan talimata göre kullan. Sanırım 3 4 dakika saçta beklemesi gerekiyor. Saçları iyi durulaman ve asla çok sıcak su kullanmaman gerekiyor. Ayrıca bu iki şampuanıda 3 4 gün de bir kullan yani devamlı kullanma. Gündelik kullanım olarak head & shoulders tavsiye ederim. uzun zamandır kepek sorunum var. Geçti diyemem ama oldukça azaldı. Kaşıntı yok. Geçmiş olsun :)
  • head & shoulders kullanıyorum gerçekten çok işe yarıyor hem kepek önleyici hemde şampuan..Saçlarımı yağlandırmıyor ve ince telli saçları güçlendiriyor gerçekten çok iyi sonuç veriyo 3. yıkımada kepeği %80 azalttı diyebilirim..tavsiye ediyorum
  • ben nizoral kullandım cok faydasını gordum. eczanelerde satılıyo.kucuk bı paketı. tavsiye ederim...
  • Ketoral ilaçtır ve diğer şampuanlar gibi marketlerde satılmaz, doktora yada eczacıya sormadan da kullanmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan -- 18 Kasım 2006; 14:18:18 >
  • Bende kullandım 10 gün içinde hiçbirşey kalmadı.
  • ketoral kullandım.3 kutu bitirdim.3.kutuya kadar çok iyiydi..tek bi tane bile kepek bırakmamıştı..ama sonra nolduysa tekrar başladı kepekler..sanırım kafam şampuana bağışıklık kazandı..artık ketoralda fayda etmiyor..başka bi şampuan deneyecem.
  • Eğer Anında Çözüm İstiyorsan ZETİON Alacaksın Kardeş..

2 Yıkamada Kepekten Eser Kalmıyor..
  • bugün ketoralle yıkadım saçlarımı kaşıntıyı anında kesti, kepekte pek kalmadı gibi.. probleminiz gidene dek haftada en fazla 2 kez kullanın diyor. problemden kurtulduğunuzda da tekrar olmaması için haftada bir kez veya 2 haftada bir kez kullanabilirsiniz yazıyo.
  • bnde kullanıorum gerçekten çok iyi gelio..
  • Dermatoloğa Git Bilşip Bilemden Şampuan kullanma dostummm... Ketoral Çok İyi Bir Şampuan Kesin Çözüöm ama Tekrar oluşuyoooo bırrakıncaa :)

quote:

Saçlarım aşırı derecede kepeklendi ve kaşınıyor. Ketoral öneriyo herkes. Kullanan varmı? iyi geliyomu sahiden?
  • quote:

bugün ketoralle yıkadım saçlarımı kaşıntıyı anında kesti, kepekte pek kalmadı gibi.. probleminiz gidene dek haftada en fazla 2 kez kullanın diyor. problemden kurtulduğunuzda da tekrar olmaması için haftada bir kez veya 2 haftada bir kez kullanabilirsiniz yazıyo.

Haftada 2-3 Kez kuallanılıyorrr. 2,5 gunde 1 kullan... Kullanma Suresinde Başka ŞLamğuan kullanma Saç Derisini Mahvediyoooo. Sadece Ketoral Kullan Benim Doktorum Öle Dedii :)
  • Kepeği anında kesti, kaşıntı falanda kalmadı ama yağlanmaya çaresi yok sanırım. Ne denediysem bir türlü çare bulamadım çabuk yağlanmaya karşı. Akşam yıkayıp yatıyorum ertesi akşam yine yağlı..
  • zetion nizoral ketoral üçlüsünden hangisi daha ii sizce?bi de bnlardan hngilerini devlet ödüyor acaba???
    teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alienlord -- 30 Ocak 2007; 15:37:36 >
  • Selamlar,

Ketoral egzama, saç derisi hastalıkları kepek kaşıntı gibi rahatsızlıklara iyi gelebiliyor ancak doktorun reçete etmesi gerekir:

fitness dergisi
    Ketoral Şampuan Nedir, Ne İşe Yarar? - Fitness Dergisi
    https://fitnessdergisi.com/ketoral-sampuan
  • seboreik dermatit kafa çabuk yağlanıyor ve kepekleniyor.  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.