Şimdi Ara

ELEPHONE P7000 ANA KONU / ÇİLEKEŞLER KULÜBÜ (MTK6752, 3GB RAM, 5.5 (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
686
Cevap
12
Favori
23.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Büyük çiçeklere baksanıza biri net biri buğulu ilginç

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yilmazguney kullanıcısına yanıt
    evet. bariz problem var.
  • odaklamayı diğer çiçeklere yaptığı içindir. hemen öldürmeyin :)))
  • usorguncu kullanıcısına yanıt
    ben odak bulanıklığından çok suluboya efektine takıldım
  • bu cihazın fiyatı çılgın borsa gibi. bir süredir sahibindende ilanlara bakıyorum. favori arama kayıtlı olduğu için bu telefona ilan düştüğünde direk görüyorum. fiyatlar şu şekildeydi
    675tl>>>>>>775tl>>>>>>>825tl>>>>>>>şimdi de 875tl. 200 usd lik telefon oldu mu sana 336usd. :))))
    hiç mi matematik bilmiyorlar. şahsen bunu bu fiyattan alacağıma zenfone2 alırım. bu aralar sürekli şikayet okuyorum p7000 ile ilgili.

linki de aşağıda

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-p7000-anlatmaya-gerek-yok-221395671/detay/

• Siteye yüklenen fotodan kalite beklemeyin bence. Upload sitesine orjinal olarak yuklenince belki fikir edinebiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende alacak arkadaşlara fikir vermesi açısından görüşlerimi belirteyim.Benim kullandığım cihaz beyaz renk yaklaşık 15 gündür kullanıyoruz.Öncelikle bataryası 1 günü rahat çıkarıyor wifi sürekli açık .Ekran parlaklığı ve kalitesi gerçekten çok iyi ancak üzerinde gelen yazılımı mutlaka yükseltmenizi tavsiye ederim. Şu an 17.06.2015 tarihli yazılım yüklü.Isınma, donma, kasma vs hiç yok.Kamerası çok iyi
  • Zenfone 2 kamerası içinde iyi konusmuyorlar :))

• Hocam orda şöyle bir düzen var toplam 3-5 telefon geliyor,ağır telefon hastaları kesin denemem lazım diyor telefonu 675.-TL alıyor yanlız bunlar birde kar'cılardır,aldıkları her ürünü belli bir kar marjı ile satarlar,zaten işin zevkini ordan sürüyorlar,telefonu alıyorlar deniyorlar karla satıyorlar,675>725>775>825>875 olur demekki bu telefon aşağı yukarı 5. elde ama yuh artık demek lazım...
  • complete_ kullanıcısına yanıt
    Haklisin.telefon işide bir nevi hastalık oldu.sadece denemek için hesapli bir p7000 ariyorum ama kısmet olmadi.çinden aldım.temin edemedi satıcı be touch 2 yolladi.hemen hemen ayni cihaz ama p7000 bildirim ışığı çok güzel olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: entrophy

cihaz güzel ama sanki ben fotoğrafı beğenmedim. resmi yaklaştırdığında pixellenme beklerim burda suluboya etkisi olmuş.

tam olarak doğru açıklaması bu! 2 haftadır p7000 kullanıyorum. garip bir durum. farklı ayarları denememe rağmen farklı modlarda bile bu suluboya etkisi geçmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozan

quote:

cihaz güzel ama sanki ben fotoğrafı beğenmedim. resmi yaklaştırdığında pixellenme beklerim burda suluboya etkisi olmuş.

tam olarak doğru açıklaması bu! 2 haftadır p7000 kullanıyorum. garip bir durum. farklı ayarları denememe rağmen farklı modlarda bile bu suluboya etkisi geçmiyor.

yeni rom çıktı denediniz mi acaba ? Henüz benim yükleme şansım olmadı.

http://bbs.elephone.hk/thread-6152-1-1.html#.VaURX1_tnTQ

• quote:

Orijinalden alıntı: _numlock_

quote:

Orijinalden alıntı: bozan

quote:

yeni rom çıktı denediniz mi acaba ? Henüz benim yükleme şansım olmadı.

http://bbs.elephone.hk/thread-6152-1-1.html#.VaURX1_tnTQ

biraz düzelmiş gibi gözüküyor ancak yine de çok iyi değil.

• Beyler bu telefon güncelleme alacak mı? Yani gelecek vaad ediyor mu?

• Mtk nin en iyi işlemcilerinden biri ve muadili birçok cihazda ayni işlemci olduğu için güncellemeleri almasi muhtemel.donanim herşekilde destekliyor ama önemli olan firma ve geliştiricilerin çalışmasi.

• Arkadaşlar jiayu iflas etmiş çinde ki arkadaşım bu akşam söyledi bilginiz olsun. Trol haber değildir işim olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: kasai

Arkadaşlar jiayu iflas etmiş çinde ki arkadaşım bu akşam söyledi bilginiz olsun. Trol haber değildir işim olmaz.

ciddi misiniz?
  • kasai K kullanıcısına yanıt
    Çin cihazlarin içinde gerçekten kaliteli telefon yapan bir firmaydi.yazık olmuş.o kadar dandik telefon yalan cihazlar hala hayatta iken jiayu battı demek.g3 kullanmıştım.çok iyi cihazdi.yazık olmuş valla.

• usorguncu kullanıcısına yanıt
    Dün arkadaşımla konuşurken söyledi hocam. Umarım doğru değildir ama pekde yapılacağını sanmıyorum telefon işi yapıyor çünki.

• Yabanci Bir sitede Elephone'un, P7000 uretimini durdurdugunu okudum, dogru mu bilmiyorum ama cihazin fiyati simdi daha da yukselecek, artik bulunmuyor neticede. Gerci cihazi hala satmaya devam eden tonla site var, o da ayri Bir konu. Stoklar azalinca fiyati 250'ye cikar bence.

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.