Şimdi Ara

Samsung sync master 793 yardim lutfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar selam ben monitorumle ilgili olarak bir yardim isteyecem.
    Samsung SyncMaster 793 monitorum var fakat bu monitor ilk acildiginda ve aralarda surekli beyaz ekranlar uzerinde gri zeminler olusturuyor bunu engelleyemiyorum kendi kendine kayboluyor geliyor..Manyetik alandan etkilenecegi bir olayda yok tupu bitemez cunku alali 2 sene oluyor. acaba bana bu konuda yardimci olursaniz cok sevinecegim simdiden tesekkurler

• Monitörün Cdsinden yazılımını kur hatta menüden Dagauss yap olmazsa teknik servise göstermende yarar var.
  • genede olmadi saol
  • ekran kartını kontrol ettinmi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: deliorman

Arkadaslar selam ben monitorumle ilgili olarak bir yardim isteyecem.
    Samsung SyncMaster 793 monitorum var fakat bu monitor ilk acildiginda ve aralarda surekli beyaz ekranlar uzerinde gri zeminler olusturuyor bunu engelleyemiyorum kendi kendine kayboluyor geliyor..Manyetik alandan etkilenecegi bir olayda yok tupu bitemez cunku alali 2 sene oluyor. acaba bana bu konuda yardimci olursaniz cok sevinecegim simdiden tesekkurler

servise götürmelisin.ben de var 3 yıldır gayet düzgün çalışıyor senin yapabileceğin bir şey yok maalesef mönitörler komplike cihazlar.
  • 793 serisi arızalı, benzer durum bizde de vardı servise götürüp tamir ettireceksin..
  • bendede aynı modelden var nerdeyse 2 sene oldu.herhangi bir problemi olmadı
  • Ekran kartınız ATİ ise genelde atilerde görünen bir sorun soguk olan yerlerde olmaktadır.Bilgisayar ısındıgı zaman çizgiler gidiyor. Mönitor ile alakası yoktur.
  • Bu tür sorunları çok duydum senin monitörlerde. Teknik bir arıza. Servise götürmelisin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.