Şimdi Ara

firefox

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • firefox u indirmek istiyom iexplorer i kaldırmam gerekirmi ikisini aynı anda kullanma imkanım varmı

• Kullanabilirsin
  • opera da tavsiyem güseldir.
  • opera + internet explorer7 + firefox2.0+ avast
    Hepsi kardeş kardeş geçiniyorlar makinamda.
    Kullanabilirsin sorun çıkmaz.
    ama default tarayıcı Explorer olarak kalsın bence!
  • quote:

Orjinalden alıntı: coolfire01

opera + internet explorer7 + firefox2.0+ avast
    Hepsi kardeş kardeş geçiniyorlar makinamda.
    Kullanabilirsin sorun çıkmaz.
    ama default tarayıcı Explorer olarak kalsın bence!

• Default mutlaka firefox kalsın.Yoksa siz hala o rezalet güvensiz ve yavaş İE yi mi kullanıyorsunuz?:)
    Firefox a geçtikten sonra zaten İE nin adını bile anmayacaksın emin ol
  • Ben bu görüşlerinize katılmıyorum. Ben de Firefox indirdim ve kurdum. Firefox'un açılması IE'ye göre en az 2 kat daha yavaş...

Tamam görünüm güzel. Microsoft'tan bağımsız olmak güzel ama hız konusuna kesin çözüm gerekiyor.

quote:

Orjinalden alıntı: pucker

Default mutlaka firefox kalsın.Yoksa siz hala o rezalet güvensiz ve yavaş İE yi mi kullanıyorsunuz?:)
    Firefox a geçtikten sonra zaten İE nin adını bile anmayacaksın emin ol
  • quote:

Orjinalden alıntı: coycoy

firefox u indirmek istiyom iexplorer i kaldırmam gerekirmi ikisini aynı anda kullanma imkanım varmı

şimdi ben sana bir soru sorayım, exlorerı nasıl kaldırmayı düşünüyosun?
    windowsun koduyla mı oynican?
  • quote:

Orjinalden alıntı: FixXxeR

quote:

firefox u indirmek istiyom iexplorer i kaldırmam gerekirmi ikisini aynı anda kullanma imkanım varmı

Program ekle kaldır dan windows bileşenlerini ekle kaldırdan kaldırabilirsin
  • yüzbaşı kardeş bana önrebileceğin sağlam bi anti spy varmı ben şu anda spy bot kullanıyorum ama testlerde kötü gözüküyo avast nasıl yada bildiğin başka ücretsiz kaliteli full versiyon anti spy varmı---- anti virüs içinde not32 serial tipi 2.51.30 serisini kullanıyorum nasıl iymi bu tek kötü tarafı update şifrelerini bulmak zor bana önrebileceğin başka ciddi ücretsiz antivirüs programı varmı ben yeniyim bilgisayar konusunda haber verirsen sevinirim
  • 2 kat yavaş açılıyor evet ;) ama explorera 5 kat fark atıyor, şöyle düşün sekmeli dolaşımda 5 pencerede 50 mb ram kullanan firefox, 80 mb harcayan explorer'ı ezip geçiyor.

explorer dursun kenarda, firefox'u kur, özellikle 2.0 sürümü çok güzel özellikleri "icinde" getiriyor. opera ise beni hiç memnun etmedi sekmeler arasında dolaşım çok yavaş işlemcim sempron 2800+ 512 ram ;)
  • quote:

Orjinalden alıntı: sezerbaris

quote:

quote:

arkadaşım explorer kaldırılamaz windows içerisinden, hatta netscape zamanında dava açtı microsofta, mahkeme kararıyla explorerın windowsa bütünleşik olduğu, windows içinden sökülüp kaldırılamayacağı açıklandı
  • Microsoft, Explorer'ı asla windows içinden kaldırmaz ve başı çok ağrır.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: sezerbaris

quote:

quote:

arkadaşım explorer kaldırılamaz windows içerisinden, hatta netscape zamanında dava açtı microsofta, mahkeme kararıyla explorerın windowsa bütünleşik olduğu, windows içinden sökülüp kaldırılamayacağı açıklandı

Program ekle kaldır dan windows bileşenlerini ekle kaldırdan kaldırabilirsin(Tabi windows un içerisinde bulunacak ama sen aktif kullanımdan kaldırabilirsin)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.